Nevím, co s manželem

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 00:34
Nevím co s manželem...

Ahoj. Jsem už docela ze všeho smutná. Manžel je moc hodný člověk, doma i s dcerou pomáhá. V tom nemůžu říct špatného slova. Ale horší je to vůči mě. Je sice na mě hodný, ale připadám si už jako kus nábytku. Vždycky byl hodně kontaktní, ale poslední dobou jsem ráda za pusu na dobrou noc. Společné zájmy a aktivity nula. Přijde z práce, nemluví o ničem jiném jen o tom co dělali a co mu kdo říkal atd. Když navrhnu něco co můžeme dělat spolu tak to se mu nechce, to ho nebaví… Ani nejíme spolu u stolu, vezme si to a jde do obýváku. Maximálně si spolu dáme kafe a večer pustíme film kde do pár minut usne. Ale co mě nejvíce mrzí je jeho přístup ke společnému času bez dcery. Minule si jí vzali tcháni na celý den v sobotu. Bylo to po roce co jsme měli odpoledne pro sebe. Věděl, že se na to těším jak malá holka. Měl pro ní jít až večer. Tak jsme si stáhli film, lehli si a koukali. Film za hodinu a půl skončil tak se sebral, že musí už pro malou. Bylo nějak kolem půl 6. Domů přišli v 9. Prostě tam utekl se radši s tchánem dívat na fotbal. Přitom celý týden taky říkal, že konečně budeme mít chvilku pro sebe, ale pak dál radši přednost fotbalu. Pak jsme měli jít na ples. Dcera měla být až do druhého dne do večera u babičky. Manžel moc nepije a není zvyklý tak mu říkám prosím opatrně jak budeš pít. Jo prý neboj vím, že máme čas pro sebe. No co budu povídat, od začátku kopal jednu za druhou a zřídil se tak, že v noci zvracel a druhý den celý vyspával. Teď o víkendu jsme měli výročí. Bavili jsme se celý týden o tom, že si uděláme hezký večer. On sám navrhoval, že až malá usne objednáme si pizzu, koupíme víno… Měla to být sobota. V pátek přišel z práce s tím, že v sobotu je v televizi fotbal (což se vždy normálně dívá doma) a že se na to půjde podívat do hospody ať má klid na to. Tak mu říkám, ale však jsme se na něčem domluvili a máme výročí. Tak že spolu budeme pak a že tam jde sám se opravdu jen podívat na ten zápas. Tak mu říkám tak co mám s tebou dělat. Takže v sobotu k večeru odešel a já jsem asi za hodinu šla na notebook (společný) stáhnout nějaký film a na obrazovce si nechal otevřený fb s konverzaci kde se domlouval s kamarády, že zajdou posedět na fotbal. V tu chvilku se mi chtělo až brečet. Poslala jsem mu jen SMS od kdy jsme si začali lhát. Strašně mě to mrzelo, měli jsme výročí, které sám plánoval a on se radši domluví s kamarády. Když přišel z večera stejně nic nebylo, protože jsem se dozvěděla, že mu nic jiného než mi lhát nezbývalo a že si za to můžu sama, že mi lže, protože nevidí důvod proč by se nějaké výročí mělo slavit, že je to den jako každý jiný a že je můj manžel a ne majetek. Zůstala jsem na něj koukat jak bacil do lékárny. Prostě jsme se pohádali potom. Nevím… Celkově si prostě už připadám jak kůl v plotě. Opravdu jsem ráda aspoň za pusu na dobrou noc… Mluví jen o své práci a lidech v práci, ale co jsem dělala já se nezeptá jak je rok dlouhý. Je zvyklý, že mě prostě najde doma a navíc jsem na něm finančně závislá. Ale na tom už pracuju, pokud se mi bude dařit za tři měsíce může být vše jinak. Celkově už mě to psychicky ubíjí, že prostě nemůžu zatím nic dělat. Chtělo by to prostě, aby si se mnou přestal být tak jistý. Aby mě občas taky nenašel doma a věděl, že bych se obešla i bez něj. Miluju ho, ale už je toho na mě moc. A dneska to završil tím, že mi začal vykládat jak se s kolegou v práci dívali na video, kde tomu jeho kolegovi poslala jeho kamarádka video jak masturbuje ve vaně. Tak já nevím… Jsem přecitlivělá citlivka nebo je něco špatně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 21.03.18 00:54

No je to na houby :roll: Mě takhle manžel taky vysvětlil, že výročí je JEN výročí a Valentýn je jen komerční svátek- dřív by to neřekl. :cert: Když máme „hezký večer“ tak se třeba začte do něčeho na mobilu. Ale jinak nám to klape.Asi by opravdu chtělo, aby sis domluvila nějakou akci bez manžela a bez dítěte, třeba nějaký kurz nebo ještě líp nějakou masáž nebo tak něco a manžel zas může pohlídat doma malou 8)
To co ti řekl po té hospodě, tak to vypadá, že to tam probral s kamarády.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.03.18 01:03

Až by jednou přišel domů nechala bych ho hlídat dceru a šla s kamarádkama bavit ať vidí jaké to je.. :?

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 01:04

No. Mně rekl můj dobrý známý, shodou okolností psychiatr a sexuolog, že jsou dva typy buranů. Jeden, který je k. retén a ví to o sobě, proto se snaží jakž takž fungovat, a potom k. retén, který to o sobě neví a tváří se jako mistr světa. Já mám doma c. 2 a tento typ je ze všech nejhorší. Tvého odhaduju na c. 1. A odpověděla sis sama, jakmile té začne mít jistou, chová se neomaleně, přehlíží tě a kolikrát dělá naschvály. U nás za milým a pozorným chlapem zaklaplo víko po svatbě a to, co mám teď doma za dobytka, se tady nedá ani psát. Bohužel, asi platí, že sklouzávají k tomu, na co jsou zvyklí z původní rodiny. Jinak bych musela vyjádřit obavu, že snad někoho má, nebo se času s tebou vyhýbá že zdravotních důvodu souvisejících s potencí. To mi ale příliš pravděpodobné nepřijde, chlapi jsou jednodušší a tohle by byla už moc promyšlená zástěrka. Vydrz. Ono se to změní. Nevím, jestli k lepšímu nebo k horšímu, ale bude to mít nějaký vývoj, takže za měsíc už budeš celou situaci vidět zase jinak. Drž se :kytka:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 21.03.18 01:08

Mě to u nás s tím výročím třeba přijde jako lenost- vůbec se snažit a třeba něco kupovat a proč, když je to jen manželka 8o :cert: Když jel na služební cestu, tak jsem mu říkala, že si musím ještě den předtím dokoupit nějaké oblečení a ten den, že si musím „rychle skočit umýt vlasy“ a hned se ptal, co se dějě, že vypadám, jak kdybych někoho čekala a hned se zas nějakou dobu zajímal víc, večer dvakrát volal, co dělám :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 01:20

Jak já Ti rozumím a soucitim. U nás jsou „problémy“ v trochu jiných oblastech, ale kolikrát je mi z toho až do breku. Zrovna dneska na mě padá splín. Manžel je fajn chlap. Je ke mně i k dětem moc milý, hodny, snesl by nám modre z nebe. Společných chvil spolu trávíme hodně, dokážeme si udělat hezky víkend nebo večer. Ale co mě neskutecne vytáčí a frustruje, je manželovo hygiena. Nikdy to s ni nepřeháněl (pokud nepočítám období, kdy se me snažil sbalit), ale vzdy to bylo v unosnych mezích. Posledni dobou je to tragédie a marnost nad marnost. Umastene, několik let neostrihane vlasy, totálne zanedbane vousy (nic proti dlouhym vlasům a vousům nemam, za předpokladu, že o ne chlap alespoň trochu dba). Naposledy se koupal někdy minuly týden v bazenu, zuby si čistil, ani nepamatuji. Možná tak 14 dni zpět? Pokračování pro silne natury: Trenky i fusky nosi bez problémů několik dni. A protoze se v práci poti celý den v jeanech a jedněch uzavřenych botách, je to fakt smrad. Pak přijde utahany domu, vyvali se na gauč, zapne televizi a během 5 minut vytuhne. A pozor, nastává zlatý hřeb večera. Po pár hodinách se probudí a celý smradlavy, tak jak je, se přesune do postele do ložnice. Nenamaha se při tom ani převléct. A tohle mně má přitahovat? Jak to vyresit, nevím. Zkoušela jsem taktne naznačovat, říkat narovinu natvrdo, nadávat, nebylo to nic platne. On problém nemá.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.03.18 01:29

.

Příspěvek upraven 22.04.18 v 00:10

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.03.18 01:32

.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.03.18 01:42

.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 21.03.18 01:48

Vidim, ze je tu potreba muzsky pohled:

Mile zeny! Situace vypada neruzove, nicmene je treba se podivat realite do oci. Vec se ma tak, ze zena toho v oblasti zabavy, spolecnych aktivit, volneho casu atd. muze muzi nabidnout opravdu malo.

Schvalne nechte sve muze vycislit veskere veci, ktere delaji radi, ktere delaji s potesenim, ktere je bavi, na ktere se tesi, ktere jim prinasi radost. Tak schvalne - kolikrat se tam objevi aktivita, ve ktere se objevujete vy, manzelky?

Pokud to mezi vami v manzelstvi funguje fakt dobre, tak tam asi bude sex. Jak se ale muzeme zhusta docist zde na emiminu, ani to nebyva pravidlem. No a pak mozna jeste nekolik malo drobnosti.

Toto je realita: naprosto drtiva vetsina veci, ktere vase muze bavi, se vas, zen, netyka! Muz si lepe pokeca s kamarady, rad si s nimi zajde na pivo, na fotbal, konicky, ktere vasi muzi provozuji, jdou vetsinou take mimo vas. Tak proste svet svetem stoji (a to jiz odnepameti).

To je ta smutnejsi cast reality.

Ta veselejsi cast je ale ta, ze tak, jako maji muzi pravo na muzske veci, mate uplne stejne i vy pravo na vase zenske veci! Myslim si, ze vasi muzi vam je upirat nebudou.

Ale mely byste byt trochu fair, priznat si ze svet muzsky a svet zensky se spise miji, nez protinaji, a nemely byste byt na sve muze tak fixovane. Ono nas to s vama opravdu nekdy docela dost nebavi, jsme-li nuceni s vami provozovat cinnosti, ktere nam jdou vskutku proti srsti.

Drtiva vetsina muzu takhle „lakoma“ neni a nemaji potrebu nasilim vas tahat do sveho muzskeho sveta. Tak zas, prosim, netahejte nasilim do vaseho sveta vy nas.

Venetia
Hvězda diskuse 37464 příspěvků 21.03.18 01:59

@Cosmopol

takze vlastne idealni vztah je sejit se vecer v posteli… :D

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 21.03.18 02:12
@Venetia píše:
@Cosmopoltakze vlastne idealni vztah je sejit se vecer v posteli… :D

Z muzskeho uhlu pohledu velice casto ano.

Ja jsem de facto intos, takze ja jeste tak nejak pro par aktivit, ktery maj rady zensky, porozumeni mam. V tom to ma moje manzelka se mnou asi jednodussi. Ovsem naprosto chapu my kamose neintose, ze se, co se zajmu tyce, se svejma zenskejma neshodnou vubec na nicem. A ze vsechno, co by meli provozovat spolecne se svejma zenskejma (krome sexu) je KRUTE nebavi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 02:33

Děkuji za názory. Já mu ten fotbal nebo posezení s kamarády neupírám. Ani nechci, aby mi byl permanentně za zadkem. Jediný co chci je občas pohladit, obejmout, popovídat si a něco podniknout společně. Na veškeré moje návrhy má hned odpověď proč ne. To ho nebaví, to se mu nechce, dcera nás nenechá, je unavený… Jediné co ho zajímá tak je fotbal, PlayStation, jaké jsou nové aktualizace na playstationa. Náš den když má ranní vypadá tak, že on přijde z práce, hodinu poslouchám co kdo a jak v práci, pak si pohraje s dcerou, pak buďto sleduje sport nebo hraje hry a jde spát. Když má odpolední vztane v 8 a jde hrát. Pak se postará o dcerku jak vztane, pak sedí u PC a jde do práce. Přijde, začne opět mluvit o práci, jde hrát, film se pustí až dohraje a do půl hodiny spí. Víkend to samé. Mluví o práci a o lidech se kterými pracuje, pohraje si s dcerkou, kouká na televizi. Dcerka jde spát pustí si hry a tak samo jako po odpolední. Spíme spolu jen když už jeho s prominutím tlačí trenky, když chci já je unavený. Když řeknu, že můžeme něco dělat spolu tak mi řekne tak něco vymysli. Nato můj návrh zamítne a když řeknu vymysli něco ty tak mi řekne nevím co. Když jsem minulý týden navrhla, že o víkendu bysme mohli jít s dcerou na procházku do parku tak že jo. Ale hned ten den večer mi hlásil, že to neklapne neboť hlasí na víkend mrazy. Loni celou svoji dovolená proseděl u PC kde si dělal dresy na fifu na konzoli. Ani jednou jsme společně nebyli venku. Mě to prostě přijde, že už si je mnou moc jistý a proč by se snažil když stejně budu sedět doma. Já nevím, jestli mu mám dát najevo nezájem a nevšímát si ho nebo já nevím. Naše dny prostě fungují tak, že když je on doma tak on je v jedné místnosti a já v druhé. Když přijdu za ním a Sednu si k němu třeba k televizi tak během deseti minut on odchází k počítači. A když jsem o jednom víkendu večer prohlásila, že mě už opravdu nebaví koukat do blba a že se domluvím a půjdu někam ven tak se mi dostalo odpovědi začni si chodit a já začnu taky dvakrát tolik, já se v těchto věcech milerád přizpůsobuju. Když jsme měli letos možnost letět k moři tak hned ohrnoval nos co tam bude dělat, že do moře by stejně nešel a nemá rád horko. Tak jsem to odřekla. Jako rodina kdy jsme někde byli všichni tři to bylo naposledy loni začátkem května. Tak já už fakt nevím co s ním… Opravdu nechci víc, než aby mě občas obejmul a trošku se mi věnoval. Nebo má občas období kdy za mnou furt chodí, objímá mě, leze za mnou i do vany a tak to trvá tří čtyři dny a pak z ničeho nic zase se začne chovat takhle. A já si pak připadám jak s prominutím největší trubka s matrací v jednom. Jenže už cítím, že se to na mě podepisuje po psychické stránce. Nemám na nic náladu, nic se mi nechce, ráno kdyby po mě dcerka nezačala pomalu skákat tak ani nevztanu z postele, večer pro změnu nemůžu spát, nejsem schopná nic pořádně udělat, často je mi do breku… nevím, opravdu nevím :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 37464 příspěvků 21.03.18 02:48
@Cosmopol píše:
Z muzskeho uhlu pohledu velice casto ano.Ja jsem de facto intos, takze ja jeste tak nejak pro par aktivit, ktery maj rady zensky, porozumeni mam. V tom to ma moje manzelka se mnou asi jednodussi. Ovsem naprosto chapu my kamose neintose, ze se, co se zajmu tyce, se svejma zenskejma neshodnou vubec na nicem. A ze vsechno, co by meli provozovat spolecne se svejma zenskejma (krome sexu) je KRUTE nebavi.

to je nebavi ani to kino treba?..uprimne ani nevim co je tak zenska zalezitost, ze to az odpuzuje. Ale jinak mne to taky vyhovuje se sejit az vecer a pres den si delat svoje.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 21.03.18 02:51
@Anonymní píše:
Děkuji za názory. Já mu ten fotbal nebo posezení s kamarády neupírám. …
atd. atd. …
A já si pak připadám jak s prominutím největší trubka s matrací v jednom. Jenže už cítím, že se to na mě podepisuje po psychické stránce. Nemám na nic náladu, nic se mi nechce, ráno kdyby po mě dcerka nezačala pomalu skákat tak ani nevztanu z postele, večer pro změnu nemůžu spát, nejsem schopná nic pořádně udělat, často je mi do breku… nevím, opravdu nevím :nevim:

Ja jsem si ale zatim neprecetl ani slovo o tom, co jsou TVE konicky. Co delas TY (sama), co TEBE (samotnou) bavi. Dela to ne me ten dojem, ze ty sama se zabavit vubec neumis. Zda se, ze na vsechno, co bavi tebe, potrebujes asistenci muze. Sama se sebou si nevystacis (…?)

Tvuj muz ma konicky, ktere mne osobne teda zas az tak neoslovuji, ale alespon nejake ma. On sam sebe zabavit umi, ty sebe asi, jak to tak vypada, ne.

Příspěvek upraven 21.03.18 v 02:53

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >