Jak stáhnout hry do mobilu...

Anonymní
11.8.15 21:47

Jak stáhnout hry do mobilu...

Ahoooj :mavam:,
mám dotaz, asi úplně blbej :D, ale holt technika a já nic moc, tak prosím o zachování anonymu… :oops:

Potřebuji pro syna předškoláka stáhnout nějaké hry do mobilu - Nokia, ale nevím kde a hlavně jáááák…??? Internet v mobilu nemam, ale nedalo by se to nějak stáhnout do pc a pak přes kabel do Nokie??? :oops: :oops: :oops:

Děkuju za radu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1053
11.8.15 21:49

Pokud je to mobil s Androidem, tak to můžeš najít na Google Play, spousta jich je zdarma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
11.8.15 22:01

No, tak Nokia asi Android ani Google play nemá… Máte Nokii s nějakým OS, dotykovou? Nebo nějakou starší verzi, ve které byly jenom Java hry?
*edit: Omlouvám se, zjistila jsem, že i na Nokii (některé) je možno mít přístup do Androidových aplikací.

Příspěvek upraven 11.08.15 v 22:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
11.8.15 22:03

Mate windowsy?? Nebo uplne nakej starej mobil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 22:04

Díky, ale je to windows…

• Nahlásit
  • Citovat
848
11.8.15 22:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
11.8.15 22:10

Mam taky windows nekde na displayi mate ikonu hry, v tej se daji stahnout ale bohuzel bez internetu mate smulu, nemate moznost se aspon chvili nekde pripojit??? pres pc to, nepude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 22:46

Jé ten odkaz vypadá skvěle, Mirabe1ka děkuji!!! A ano Kriss Tino, je tam ikonka hry, ale kdyz jsem někde na wifině, nešlo mi to přes to… Musím do hajan :D, děkuji a zítra to zkusím přes ten odkaz stáhnout do pc a pak do mobilu… Děkuju! :srdce: :dance: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama