Jak sundat potah z boudy u Inglesiny Zippy?

3141
10.9.08 12:44

Jak sundat potah z boudy u Inglesiny Zippy?

Ahojky, mam dotaz - mame Inglesinu Zippy 4 seasons, verze 2006. Chtela jsem vyprat potah, ale neprisla jsem na to, jak sundat tu cast boudy, co je na konstrukci. Zbytek uz mam svleceny, ale tohle mi prijde, ze je snad prinytovane skrz latku… Poradite mi nekdo? ( :lol: Hlavne mi nerikejte, ze to nejde, mame cerveno-smetanovou barvu a ta smetanova nahore na boude je neskutecne zprasena :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
11.9.08 08:43

No, já tedy myslím, že to nejde :? My máme růžovo-šedivou, taky bych to potřebovala vyprat, ale na způsob, jak to sundat jsem nepřišla. Řikala jsem si, že koupím nějaký přípravek na čištění čalounění (myslím, že existuje vanish) a vydrbu to tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.08 14:26

Ja mam Zippy 2007, oranzovo, sedo, cerne. Chvala bohu za ty barvy, spina moc videt neni. Boudicku jsem jeste necistila, ani jsem ji nezkousela sundat. Taky si myslim, ze by bylo lepsi to vyprat na kostre, jeste by se to mohlo nejak srazit a dat to zpatky by treba tak dobre neslo. Ja jsem si jinak na leto poridila tu bavlnenou vlozku do kocaru (sede provedeni), ktera je super. Snadno se vypere, chrani potah kocaru a v parnem lete je prijemnejsi pro robe nez ta umelotina. Tak tak, sorry za ten roman.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama