Jak sundat prstýnek?

316
21.4.11 07:56

Jak sundat prstýnek?

Ahoj, díky své hlouposti potřebuji akutní radu.
Před týdnem jsem narvala na prst prstýnek, který jsem nějakou dobu neměla.
A ejhle - kdo by to čekal? - nejde mi dolů :zed: :zed: :zed:
Pomóóóć, co s tím? Jen tak namydlit nestačí, pohnu s ním tak centimetr, ale přes kloub ho nedám. Mám ty prsty nějaké nateklé nebo co. Ale to není tím prstýnkem,
Jak „splasknout“ prst?
Jsem na sebe neskutečně naštvaná :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10049
21.4.11 07:57

Já bych ten prst chladila, bud pod proudem tekouci ledove vody, nebo oblož ledem. On bude scvrklejší. Paka namaž olejem a hold tahej :lol:
Doufám že to klapne :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24511
21.4.11 08:01

Ano, chladit a pak něčím mazat. Možná chvilku počkej, teď ten prst bude oteklý i z toho, jak jsi s tím zápasila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
VERONIKA
21.4.11 08:02

A co si prst hodně namazat krémem, třeba to půjde dolů, ale jinak chladit nebo dát ruku nahoru a nechat trošku „odkrvit“ :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
andela
21.4.11 08:04

Tý jo, no pokud ho taháš a rveš tak prst nateče … nech ho bejt, zkus to ledování co radí předemnou … pak něco mastnýho. A prstýnek teta sundavala staré tetě provázkem - nití, že to nějak podvlíkly a stahovali z prstu. Jinak pak už je jedinná možnost a to přeštípnout prstýnek, vlastně ne .. ještě můžeš uštípnout prst kdybys chtěla prstýnek zachovat :D (blbá sranda co? já vím ;))

• Citovat
  • Nahlásit
teresa20
21.4.11 08:07

Z čeho je ten prstýnek??

• Citovat
  • Nahlásit
1939
21.4.11 08:08

Jjoo, tak tohle jsem po porodu udělala doma se snubákem, narvala ho na prst a nešel přes kloub! Ruky js měla ještě nateklé :zed: A pomohl mi olej na vaření, mýdlo ani jar nepomůže, to je slabý „lubrikant“ :mrgreen: Takže bych to schladila, pak namazala a taaaahala, trošku musíš vydržet tu bolest kloubu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
21.4.11 08:08

Jo to znám :mrgreen: pak mě z toho popadla až panika,že to nejde dolů a že snad budu muset na chirurgii :lol: :andel: :roll: .Nejdřív ho opravdu leduj,jinak to dolu nedáš a pak jsem si na něj nalila olej a šlo to dobře.neboj dáš to dolu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
andela
21.4.11 08:12

Jinak se sundavánímmám taky trochu problém, bo mám větší klouby než prst pod ním, takže prstýnek mám trochu menší a přes kloub jde hůř. Ale sundavání je občas taky boj když mi prst nateče. Teď jsem to študovala, tak prstýnek jako by vyklám ze strany na stranu přes kloub z prstu dolů (ježiš to je popis), jako jednu „půlku“ šoupnu, druhou … nebo prstýnkem točím dokola jako bych ho chtěla vyšroubovat z prstu. Je ten popis k pochopení??

Teď momentálně mám asi po ránu nateklé ruce, bo nesundám ani jeden ze dvou prstýnků. Oba mám na prostředníčcích.

• Citovat
  • Nahlásit
316
21.4.11 08:12

prstýnek je zlatý, zásnubák :roll: Kdyby to byl nějaký šmuk, tak bych to neřešila a přeštípla…
No, bolest kloubu vydržím (když už jsem vydržela porod :lol: …), hlavně abych „zachovala“ prst i prstýnek :mrgreen:

Díky za rady :palec: No, zkusím chladit, vařit budu dnes se zdviženou rukou :lol: a ten olej. dám vědět, jak to dopadlo

Příspěvek upraven 21.04.11 v 09:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
teresa20
21.4.11 08:14
Petrusche píše:
prstýnek je zlatý, zásnubák :roll: Kdyby to byl nějaký šmuk, tak bych to neřešila a přeštípla…
No, bolest kloubu vydržím (když už jsem vydržela porod :lol: …), hlavně abych „zachovala“ prst i prstýnek :mrgreen:

Tak to je myslím v pohodě, to sundáš. Horší by byla chirurgická ocel, to bys mohla skončit až u hasičů :roll: 8-) My máme takové snubní prstýnky a leží v krabičkách od té doby, co jsem to viděla v telce, co se může stát :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
andela
21.4.11 08:17
madi píše:
Petrusche píše:
No, bolest kloubu vydržím (když už jsem vydržela porod :lol: …), hlavně abych „zachovala“ prst i prstýnek :mrgreen:
Tak to je myslím v pohodě, to sundáš. Horší by byla chirurgická ocel, to bys mohla skončit až u hasičů :roll: 8-) My máme takové snubní prstýnky a leží v krabičkách od té doby, co jsem to viděla v telce, co se může stát :pocitac:

jako že nejdou z chir. ocele sundat?? Nebo přeštípnout že nejdou??

• Citovat
  • Nahlásit
teresa20
21.4.11 08:18

Co jsem viděla v té reportáži, tak ta paní musela k hasičům a tam jí to museli přeřezat nějakou elektrickou pilkou. Ale jak to měla už oteklé, tak to šlo špatně rozříznout tak, aby jí neublížili.

• Citovat
  • Nahlásit
10049
21.4.11 08:23

Tak co šlo to dolů??? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
21.4.11 08:27
Dice píše:
Tak co šlo to dolů??? :-)

No ještě je to dost oteklé, to hned tak nepůjde…počítám, že s tím budu zápasit celý den (to mám ale zajímavý program :potlesk: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat