Jak tady něco prodat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kkamis
Nováček 9 příspěvků 08.02.17 19:43
Jak tady něco prodat?

Dobrý den,
funguji na eMiminu cca od léta a zatím jsem zde prodala jedu věc (kolečkové brusle). Od té doby absolutně nic. :( Máte nějaký tip, jak zde prodat více věcí? Nebo to tady nemá cenu? Kde prodáváte věci vy? Děkuji!

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 08.02.17 19:46

Ja tady prodaa vzdycky vsechno, teda krome obleceni a dost rychle. Dala jsem nizkou cenu a jen se po tom zaprasilo :P

Edit, to co porodavas ty neni moc hezke, ani hezky nafocene a na svuj stav mi to prijde drahe. A v zime proste letni veci neprodas.

Příspěvek upraven 08.02.17 v 19:48

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 08.02.17 19:48

Zalezi co prodavas, hadry moc nejdou nikde, taky zalezi jakou mas cenu, kdyz se pripocita postovny tak se vetsinou vyplati koupit nove…

marfra
Generální žvanilka 23219 příspěvků 26 inzerátů 08.02.17 19:50

@Kkamis nezbyva nez porad aktualizovat zbozi a cekat az se nekomu neco bude hodit. Jak i pise @pikola, cim nizsi cena, tim lepsi. Ted uz je toho vsude moc, hlavne obleceni na decka.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 19:55

Koukla jsem se co tam máš a když prodáváš 11-12 let starou bundu za 300, tak se nediv.. kamarádka mě naučila relaxovat v sekáčích, kde najdu nový kus za 80Kc a touto zábavou zasobuji známé, pak nemá smysl hledat něco takového na netu (přiznám se, že šedý vlněný kabát s tříčtvrtečním rukávem a super střihem jsem si dokonce nechala)

Ale sama nechci věci prodávat pod cenou, třeba ultra drahé věci po psech nebo značkové kabelky, které mi už nesedí designem. V podstatě je to nepoužité. Taky tomu nedávám takovou cenu, jakou by lidi chtěli, to to raději skladuji ve sklepě a daruji až se to někomu hodí. Buď se toho chceš zbavit a nebo vydělat a vydělat se na tomto nedá :))

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 08.02.17 19:55

Uprimne? Dohromady nemas nic poradneho na prodej ;).

saadet
Extra třída :D 11855 příspěvků 4 inzeráty 08.02.17 19:56

@Kkamis musim souhlasit s @pikola veci co mas nic moc :? ja tedy osobne prodala plno veci, vetsinu celkem rychle. Mam treba drazsi veci, ale vsechny v top stavu a vetsinou kvalitni a znackove :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 08.02.17 19:59

Taky sem koukala na tvoje inzeraty a nic me neoslovilo, detske obleceni bych si nekoupila to se uz s postovnym nevyplati, boty na sebe bych nekoupila pres internet nikde bez vyzkouseni. Navic nafoceny to neni nic moc pomuchlane veci nevypadaji moc dobre a to taky dela hodne :nevim:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 08.02.17 20:13

Tady neprodávám. Nejvíc jsem prodala a bazosi.cz, boty obratem. Jinak hodně prodám i přes FB bazárky MěstoXY a okolí. tam totiž odpadá poštovné a je možnost vyzkoušení. věci u kterých vím, že bych je prodala jen hodně pod cenou, tak ty si nechám. Používám jako dárek nebo protislužbu pro kamarádky např. já jí něco „bombičkového“ zadara a ona mě zásobuje rajčaty ze zahrady apod.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 08.02.17 20:41

Ja jsem veci dala sem a na vinted. Na vinted temer hned neco prodane a navic veci maji mnohem vice zobrazeni nez tady. Tak to zkus tam.
Tvoje inzeraty me take nezaujaly, ale ja nejsem Tvoje cilova skupina.

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 08.02.17 20:47
@Saatine píše:
Koukla jsem se co tam máš a když prodáváš 11-12 let starou bundu za 300, tak se nediv..

11-12let není stáří bundy, ale velikost. Tu.pro 11-12 let staré dítě (vel.152).
Jinak souhlas s tím, že je to předražené. Za bundu, kde jsou osoupane pásky a lezou nitky, bych 300,– nedala.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:13
@jary1 píše:
11-12let není stáří bundy, ale velikost. Tu.pro 11-12 let staré dítě (vel.152).
Jinak souhlas s tím, že je to předražené. Za bundu, kde jsou osoupane pásky a lezou nitky, bych 300,– nedala.

Jee já jsem blbá, nemám děti tak mi tato velikost nedošla, tímto se omlouvám zakladatelce, moje debilita:D (vždy když kupuji někde něco segre volám máme, pokud hledám beru to od oka)
Ale i tak, argument, že vyhrabu všude možně něco za pár kaček tu stále může být :)

Pepeee007
Nováček 1 příspěvek 04.04.17 12:54
sháním nutne

Chci koupit funkcni mechanicke houpatko pod kočárek Robopax. Cena do 2000 Kč. Ozvete se prosim na ***@seznam.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >