Lis z Anglie? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milujuzombiky
Povídálka 14 příspěvků 19.01.17 20:56
Lis z Anglie? Ano či ne?

Holky jdu si pro radu. Premyslim nad lisem z Anglie.Je tu nektera, ktera s timto obchoduje? Moje predstava je takova. Chtela bych zkusit nakoupit a nasledne prodavat.Mame moznost i prostoru pro seconhand. Poradte nebo piste zkusenosti zda do toho jit ci ne. :nevim: dekuji

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 21:05

Za poslední tři dny asi pátá diskuze jestli otevřít obchod s hadry :think:

mroe
Extra třída :D 14461 příspěvků 19.01.17 21:24

Ne.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 19.01.17 22:57

Nešla bych do toho ani omylem. Je toho všude plno  :nevim:

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 19.01.17 23:10

@Milujuzombiky Takhle, někde ve městě, kde nic takového není a je tam poptávka, tak proč ne. Obávám se ale, že už tohle se rozmohlo úplně všude, nehledě na to, že spousta mamin tohle nakupuje přes net ve fcb skupinách atd..
Nešla bych do toho ani omylem, sežere to spoustu času, možná si „zadarmo“ oblečeš svoje děti, ale že bys na to měla nějaký solidní výdělek, pochybuju :think:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 19.01.17 23:14

Kamarádka to zkoušela před dvěma roky, vzala myslím jen jeden balík a některý ty hadry se snaží prodat po bazárcích doteď… Nebylo to vůbec nic extra, prostě to samé, čeho už tehdy bylo všude po zadek.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 20.01.17 08:26

@Milujuzombiky Ahoj, já jsem první lis brala v létě 2011, měla jsem eshop i kamenný obchod, ale jak už psala @Moise, sežere to spoustu času, byla jsem na netu celý den a kus noci, přitom neustále fotit, popisovat, měřit, vkládat, komunikovat se zákazníky, balit, pošta a ještě starost o obchod. Plus neustále nakupovat nové zboží, protože když už máš stále zákazníky, chtějí nové věci. Bavilo mne to, plus jsem si oblékla děti na několik let dopředu. Ale o výrazném výdělku to nebylo, navíc obvykle zbyde spousta skoro neudatelného zboží - pokud tedy budeš brát jen lisy.

Milujuzombiky
Povídálka 14 příspěvků 21.01.17 23:54

Děkuji za názory a rady :potlesk: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >