Reklama

Lis z Anglie? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milujuzombiky
Povídálka 14 příspěvků 19.01.17 20:56
Lis z Anglie? Ano či ne?

Holky jdu si pro radu. Premyslim nad lisem z Anglie.Je tu nektera, ktera s timto obchoduje? Moje predstava je takova. Chtela bych zkusit nakoupit a nasledne prodavat.Mame moznost i prostoru pro seconhand. Poradte nebo piste zkusenosti zda do toho jit ci ne. :nevim: dekuji

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 21:05

Za poslední tři dny asi pátá diskuze jestli otevřít obchod s hadry :think:

mroe
Extra třída :D 14249 příspěvků 19.01.17 21:24

Ne.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 19.01.17 22:57

Nešla bych do toho ani omylem. Je toho všude plno  :nevim:

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 19.01.17 23:10

@Milujuzombiky Takhle, někde ve městě, kde nic takového není a je tam poptávka, tak proč ne. Obávám se ale, že už tohle se rozmohlo úplně všude, nehledě na to, že spousta mamin tohle nakupuje přes net ve fcb skupinách atd..
Nešla bych do toho ani omylem, sežere to spoustu času, možná si „zadarmo“ oblečeš svoje děti, ale že bys na to měla nějaký solidní výdělek, pochybuju :think:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 19.01.17 23:14

Kamarádka to zkoušela před dvěma roky, vzala myslím jen jeden balík a některý ty hadry se snaží prodat po bazárcích doteď… Nebylo to vůbec nic extra, prostě to samé, čeho už tehdy bylo všude po zadek.

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 20.01.17 08:26

@Milujuzombiky Ahoj, já jsem první lis brala v létě 2011, měla jsem eshop i kamenný obchod, ale jak už psala @Moise, sežere to spoustu času, byla jsem na netu celý den a kus noci, přitom neustále fotit, popisovat, měřit, vkládat, komunikovat se zákazníky, balit, pošta a ještě starost o obchod. Plus neustále nakupovat nové zboží, protože když už máš stále zákazníky, chtějí nové věci. Bavilo mne to, plus jsem si oblékla děti na několik let dopředu. Ale o výrazném výdělku to nebylo, navíc obvykle zbyde spousta skoro neudatelného zboží - pokud tedy budeš brát jen lisy.

Milujuzombiky
Povídálka 14 příspěvků 21.01.17 23:54

Děkuji za názory a rady :potlesk: :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama