Jak řešit podporu otce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 14:25
Jak to řešit?Otec

Mám tátu je po rakovině prostaty je mu 50 let. Z rakoviny se dostal Nikdy nepracoval.na smlouvu, kdysi pobíral ID ten ted už nemá a zdravotně je v pořadku, stále nepracuje Máma se snim rozvedla a dodnes za něj platí dluhy :roll: Ja mam DMO a pracuji mám. přitele ten měl tátu take po rakovině, který bohužel zemřel ale byl to pracant, tělem i duší. Přitel mého tatu lituje. A finančně ho podporuje ze svých peněz, které po té vyžaduje po mě Takže jakoby se můj táta skrze mého přitele přiživoval :zed: Každou chvíli táta vola mému přiteli že potřebuje penize na jidlo. oblečeni apod a, přitel jde a koupi zaplati, a potom ty penize chce po mě :pocitac: ŘIKALA jsem přitelovi at to nedělá, že nas taky nikdo nepodporuje ale přitel ho lituje :think: Když jsem jasně dala najevo že je to jejich věc, at pak za mnou muj milý nechodi, p4pr h že nemá penize, tak pak stejně je chce nevim, jak to utnout.Muj tata se taky rád napije, a má pak takové ty silácké řeči že, všechny zbije apod :roll: jako ze srandy, už nemůžu nevim jak to řešit Když přijedeme k tatovi na návštěvu tak je jenom co jsme mu přivezli apod. Sám pro nás nic nemá, bydli u babičky svý mamy ženskou nemá

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 24.03.19 14:32

To je radost. Nicméně bych příteli řekla, ze se jedna o jeho rozhodnutí a já mu ho proplacet nebudu - a dodržela to. Ona ho ta charita časem přejde. Tátovi bych zkusila pomoci najít práci, udělat životopis, obeslat inzeráty apod.

elpiska
Závislačka 2619 příspěvků 24.03.19 14:35

Jak to řešit? Pomoci mu najít nějakou nekvalifikovanou práci. Pokud se otec uzdravil, musí se chovat jako zdravý člověk a ne jako příživník. A pokud ho přítel ze své vůle podporuje, jde to na jeho triko a nedala bych mu ani kačku. A pokud pak kvůli penězům přítel za tebou nechodí, tak to asi není úplně nejlepší přítel a poohlédni se radši po jiném.

Příspěvek upraven 24.03.19 v 14:35

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 24.03.19 14:35

Příteli žádné peníze nedávej, pokud chce sponzorovat nefachčenko, je to jeho boj. Musíš se prostě obrnit a nenechat se vydírat. Tatík si holt bude muset ve svým věku uvědomit, že bez práce nejsou koláče.

Taciras
Extra třída :D 11414 příspěvků 24.03.19 15:22

Tak takového přítele bych kopla do zadku. Je totiž úplně jedno, jestli ty peníze chce po tobě nebo ne, tedy ve výsledku. Teď třeba ještě dělíte na moje a tvoje, ale až se rozhodnete vzít a založit rodinu, tak už bude jenom vaše společné. A pokud bude mít takový přístup nadále, stejně bude dávat i z tvého a fakticky tím snižovat životní úroveň celé rodině. Jako dávat z cizího, to je fakt přístup :lol: . Pošli ho do světa, dokud máš času dost a najdi si lepšího.
Co se týče tvého otce, to je taková bezedná propast, sypat tam prachy znamená jenom nechat se stáhnout. Pomoz, jak můžeš co se týče vytvoření životopisu, a obesílání nabídek práce. Tím by to skončilo, podporovat alkoholika, který nepracuje je cesta do záhuby, tím spíš, že je příbuzný, ten si z toho za chvíli udělá něco, na co má vlastně nárok a budeš jedině ta špatná, nezavděčíš se, efekt to mít nebude.

Monchichik
Echt Kelišová 7701 příspěvků 24.03.19 15:23

Tak pokud mu dává přítel peníze, je to jeho věc, ale ze mě by následně nedostal ani korunu. A otec půjde buď do práce nebo umře hlady, to je jednoduché. Peníze by ode mě teda fakt nedostal.

Halamka
Závislačka 3969 příspěvků 24.03.19 16:00

Takže přítel dělá frajera a hraje si na dobročinnost a potom tahá ty peníze ze ženský? Tak to je taky " chlap"… Jasně mu řekni, že s tím nesouhlasis a jestli ho chce podporovat, tak že svého. No a pokud se mu to nebude líbit, zvaz změnu partnera.

Náměsíčná
Závislačka 4323 příspěvků 24.03.19 16:13

Příteli ty peníze nedávej. Proč mu je dáváš? Jeho problém,že mu je dá. Kdyby mu dal peníze soused a pak přišel za tebou,že mu je dal za tebe tak mu taky zaplatíš?

Váš příspěvek
Reklama