Jak uchovat upečené pečivo čerstvé ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborika
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 5 inzerátů 11.12.18 16:01
Jak uchovat upecene pecivo cerstve ?

Ahoj. Poradte prosim. Pecivo do druheho dne neni UZ takove. Jak je uchovavate? Diky

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7050 příspěvků 11.12.18 16:13

V chlebníku nebo mám v mrazáku a rozmrazim si pár kousků, když ho potřebuju, je měkké tak za 20 minut a jako čerstvé

Jana206
Nadpozemská drbna 26776 příspěvků 11.12.18 16:22

Kupujeme každý den ráno čerstvé v pekárně naproti,vzdy tam nekdo vyběhne. Mrazak jen pro případ nemoci,den stare je uz na topinky nebo tousty.Musi se ale mrazit hned certve,bezpros­tredne po nakupu,ne večerní gumove rohliky,ktere se nesnedly.My jsme v tomto rozezrani a způsob,jak uchovat pecivo,aby bylo jako cerstve,zatím nikdo nevymyslel :mrgreen: Bud si napect nebo si zajít…

Lujza031
Kecalka 121 příspěvků 11.12.18 16:33

Chleba v supermárketu nekupuji, jen drobné pečivo, které do 2 dní sním. Dobře upečený chleba (z malé pekárny) by měl v sáčku vydržet i 3 - 5 dní. Nebude už tak křupavý, ale neměl by se kazit a 3 den je stále velmi chutný. Doporučuji nedávat pečivo do těch papírovo sáčkových pytlíků, hned to oschne. Nevím, kdo to vymyslel (asi ti co prodávají pečivo ze zmražených polotovarů). Když ho pak hned nesníš, druhý den stojí za houby.
A mražené pečivo je hnusné. Móda dnešní doby, za kterou může právě ta špatná kvalita pečiva.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 11.12.18 16:53

Tak pečivo druhý den už nikdy nebude jako úplně čerstvé, ale třeba kváskovej chleba vydrží dobrej dlouho. S rohlíkem ze supermarketu může člověk vyvádět cokoliv a stejně bude do večera hnusnej. Mně se na domácí pečivo osvědčil buď dvouvrstvý sáček uvnitř len, venku bavlna (třeba Magsbags) nebo PUL pytlík (jako na plenky, třeba Bamboolik má i atesty na potraviny, myslím).

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 11.12.18 16:55

Upect, hned po schladnuti zamrazit, to co se urcite nesni do vecera…

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 11.12.18 17:35

@Barborika já také zamražuji, nebo na případy nouze kupuji pečivo k dopečení. Jediné co mi chutná i po pár dnech jsou některé druhy chleba.

Lenka_Hal
Kelišová 6297 příspěvků 11.12.18 18:21

U nas se pece doma, je to snezeny do druheho dne. Kdyz jedu pryc, upecu extra, ale hned jak schladne dam do mrazaku.
Na ty pytliky hned kouknu, jestli se to tady da sehnat :think: :palec:

Estu3
Kecalka 108 příspěvků 12.12.18 09:32

Promazávané dáváme do mrazáku. Potom když ho vytáhneš a necháš chvíli rozmrznout, je jako čerstvé. To ostatní dáváme do sklepa, je tam větší zima. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >