Jsem až moc atraktivní..

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:36
Jsem až moc atraktivní..

Ahoj ženy, vím, že vám můj problém bude připadat směšný, ale… Už od malinká jsem narážela na to, že jsem hezká. Na základní škole mně obtěžovali starší spolužáci až mi zakázali chodit o přestávce na chodbu, na střední jsem se od své profesorky dozvěděla, že budu stejně jednou žít se starým bohatým panem a dělat mu matraci.. Od chlapů slyším pokaždé to samé, bojím se tě a bla bla. Teď mám konečně normálního chlapa, ale musela jsem se za ním přestěhovat z centra Prahy na okraj a začalo to na plno. Žádná holka se tu se mnou nebavi, jeho kamarádi mi za jeho zády píší a jako vrchol mi začal nadbihat jeho bratr a otec!!! Co by jste mi poradili, nechci být úplně sama a ještě přijít o super chlapa! Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 83 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4251 příspěvků 10.12.18 18:40

Panečku, a ještě k tomu vtipná, to se jen tak nevidí :lol:

Lianys
Kecalka 289 příspěvků 10.12.18 18:42

Můžu tě poprosit o fotku? Člověka tak hezkého aby měl takové problémy jsem ještě neviděla, takže jsem zvědavá… ;)

viky23
Neúnavná pisatelka 16581 příspěvků 10.12.18 18:44

:lol: :lol: asi neodolatelna no :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 10.12.18 18:44

Můžeš strčit hlavu do mixeru, bude po problému. Nebo se vyžrat :lol: nebo zkusit přijít na reálný důvod, proč se s tebou nikdo nechce bavit :mrgreen:

Lucie Vanilka
Kecalka 102 příspěvků 10.12.18 18:44

@Tableta Myslím, že ironie není na místě.. Ty si vůbec neumíš představit, jaké to je. A když mi vlastní bratr mého muže začne posílat své nahé fotky z koupelny, věř, že do smíchu mi není!

Levandulina
Kelišová 6021 příspěvků 22 inzerátů 10.12.18 18:49
@Lucie Vanilka píše:
@Tableta Myslím, že ironie není na místě.. Ty si vůbec neumíš představit, jaké to je. A když mi vlastní bratr mého muže začne posílat své nahé fotky z koupelny, věř, že do smíchu mi není!

Nějak se mi nechce věřit, že by tvoje atraktivita způsobila, že někdo bude úchyl a bude posílat svoje nahaté fotky…

bublinek
Kelišová 5295 příspěvků 10.12.18 18:49
@Lucie Vanilka píše:
@Tableta Myslím, že ironie není na místě.. Ty si vůbec neumíš představit, jaké to je. A když mi vlastní bratr mého muže začne posílat své nahé fotky z koupelny, věř, že do smíchu mi není!

a manželovi jsi ty fotky ukázala a poprosila aby si doma udělal pořádek?

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.12.18 18:49

Promin, ale ono se tomuhle tezko veri .. nechci byt nejak ironicka, ale myslim si ze problem nebude ve tvem vzhledu.. ukaz foto, myslim si ze by nas vsechny zajimalo, jak tedy vypadas a mozna by jsme ti pak třeba uverili ..kdo vi ..

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 10.12.18 18:49

@Lucie Vanilka Ono to nebude o tom, jestli jsi nebo nejsi hezká - to je tak subjektivní, že označení „příliš atraktivní“ neexistuje. Co je hezké pro jednoho je ošklivé pro druhého. Asi budeš spíš vyzývavá, vzbuzuješ dojem, že to chceš a že si to k tobě můžou chlapi dovolit. Ale to už musíš pořešit v sobě, jaké vysíláš signály.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 10.12.18 18:49

já myslím, že tě lidi nemají rádi z jiného důvodu než z toho, že jsi krásná a atraktivní :)

Lucie Vanilka
Kecalka 102 příspěvků 10.12.18 18:50
@Tichošlápek píše:
Můžeš strčit hlavu do mixeru, bude po problému. Nebo se vyžrat :lol: nebo zkusit přijít na reálný důvod, proč se s tebou nikdo nechce bavit :mrgreen:

Bavit se se mnou nechtějí pouze ženy.. A dala si mi opravdu úžasné rady, plné intelektu :roll:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.12.18 18:51

Promin, ale ono se tomuhle tezko veri .. nechci byt nejak ironicka, ale myslim si ze problem nebude ve tvem vzhledu.. ukaz foto, myslim si ze by nas vsechny zajimalo, jak tedy vypadas a mozna by jsme ti pak třeba uverili ..kdo vi .. @hanka.br. tak nejak jsem to chtela napsat..

Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 10.12.18 18:51
@Lucie Vanilka píše:
Bavit se se mnou nechtějí pouze ženy.. A dala si mi opravdu úžasné rady, plné intelektu :roll:

za to ty jsi hodně inteligentní, vzhledem k tomu jakou jsi založila diskuzi o možném těhotenství :mrgreen:

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 10.12.18 18:51

Příspěvek upraven 10.12.18 v 18:54

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 83 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >