Reklama

Jak vám roste bříško v těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keny
Kecalka 104 příspěvků 26.03.11 10:58
Jak vám roste bříško v těhu?

Jsem ve 12.týdnu těhu a je to moje 2 těhotenství. Chtěla bych se zeptat jak přibíráte a jak vám roste bříško. Já mám váhu stále stejnou. A ze začátku jsem měla břicho větší než teď.Se mi nějak zmenšuje. V první těhotenství jsem se s tím nesetkala. Tak mě jen tak zajímá jak jste na tom vy. Hezký den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lenczii
Kelišová 6094 příspěvků 26.03.11 11:11

Já jsem v 18 týdnu a teprve asi poslední dva týdny mi konečně přijde, že se začínám zakulacovat. Je to moje první těhotenství, takže žádné srovnání nemám… :nevim:
A jelikož mi bylo pořád špatně, tak jsem shodila a ještě se ani nedostala na původní váhu…

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 26.03.11 11:17

ja jsem 18TT a pribrala jsem 4kila,prvni trimestr jsem prolezela,takze se pekne pribiralo a brisko mam viditelne… a prsa o 2cisla vetsi

Mifinka
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 26.03.11 11:18

Já jsem asi unikát, ale jsem ve 21tt a téměř to na mě není vidět, všichni včetně doktorů kroutí hlavou, kde mám tobříško, ale mimi má dost místa i plodové vody podle vyšetření. Jen se mi to bříško tlačí spíše do stran a dozadu :mrgreen: a jen malinko ven… Ale ono uřčitě povyroste, tolik místa v tom břiše zase nemám :-D
Takže žádné obavy, učitě vyroste dříve či později :palec:

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 26.03.11 11:21

zakladatelko,ne­boooj,ono velikost briska nevykazuje prosperitu tehu…jeden tyden ho nemusis mit zadne a treba dalsi tyden ti pekne vyskoci :-D

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 26.03.11 11:43

to je zase strašně individuální, já měla u druhého těhotenství meloun od 4měs fakt dost viditelný, u prvního až něco málo od 5měs, každý ti stejně napíše jinou zkušenost

xjanik
Závislačka 4526 příspěvků 26.03.11 11:48

Ahojky, já jsem v 11. týdnu a přibrala jsem 2 kg. Jelikož jsem netrpěla žádným nechutenstvím. Bříško mi trošku povyrostlo, ale ne nějak moc.. Takže zatím mě to čeká :)
Tak přeji ať krásně rostete :lol:

adrastea
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 26.03.11 12:00

no já jsem teď podruhé těhu a mám menší bříško než při prvním,za což jsem teda i ráda :lol: jde mi teď spíše dostran,u malého šlo hooodně ven.myslím že se nemáš čeho bát

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 26.03.11 12:01

Příspěvek upraven 04.02.16 v 16:24

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 26.03.11 12:03

Ahoj, končím 18tt a bříško mám tak akorát, spíš menší mi přijde. Je to moje druhé (úspěšné) těhotenství, přijde mi, že jsem na tom tak stejně jako v prvním, jen že ted vyskočilo okamžitě a od té doby je skoro stejné, možná i menší než ze začátku, kdy bylo jakoby hodně nafouklé. Ted už je kulatější, pevnější. Nepřibrala jsem zatím nic, doted mi není úplně dobře, ale už konečně jím, první 3 měsíce jsem nemohla skoro nic, zvracela jsem.
Taky jsem trošičku nervozní, když mám jeden den bříško menší, ale další dny naskočí a jsem klidná :-)

Evelline
Závislačka 4572 příspěvků 26.03.11 12:12

Ahoj :-) ja jsem ve 24tt mam 10kilo nahore.. brisko nebo spis bricho veliky a prsa o dve - tri velikosti vetsi :zed:

Keny
Kecalka 104 příspěvků 26.03.11 12:25

Koukám, že je to jak u koho. Já jsem po první porodu hodně zhubla. Tak možná mi to přijde že žádný břichi nemám. Prostě jiná postava jiný břicho..))
Děkuji za odpovědi.

RomcaS
Stálice 96 příspěvků 26.03.11 12:28

Ahoj, jsem ve 24. týdnu a mám asi tři kila nahoře. Taky jsem ze začátku něco zhubla a bříško se mi začlo víc zvětšovat až tak od 20. týdne, jinak pořád nosím rifle co na začátku, i když už mi to začíná být nepříjemné.

Lenczii
Kelišová 6094 příspěvků 26.03.11 12:33

K těm riflím, mně jsou snad pohodlnější i ty obyčejný, než těhu, které jsem si koupila.., asi budu potřebovat větší velikost

lusesita
Stálice 76 příspěvků 26.03.11 13:02

Já jsem teprve 5+0 a mám břicho jak kdybych byla ve 4 měsíci. Fakt nechápu, a doufám, že se mi taky bude zmenšovat, protože to nejde předhlédnout a zatím to chci tajit :-) Je to druhé těhotenství, tak je to asi tím. U prvního jsem měla až tak 4 - 5 měsíc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >