Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Já mám samolepku odtud. http://www.hport.cz/…-zed/detske/
a spokojenost, na slevomatu byly za 199 a ještě 3a 1 zdarma a pak mám v kuchyni a na schodišti tyhle: http://www.ambiance-live.com/
dají s ekoupit přes zoot.cz nebo bigbrads.cz za dobrou cenu
ani jedny se neodlepují ani ze štukovaných zdí
@Malinoisa jenže ona není vůbec vyblitá
je to sluneční odstín. A ano máme, kdybych chtěla patlanici, dám si tam klauna ![]()
Holky, prosím Vás, máte někdo pokojíček s puntíky?
Tento nápad se nám moc líbí, jen přemýšlíme, zda vymalovat jen třeba jednu stěnu nebo celou místnost…Osobně jsme pro celou místnost, ale ráda bych zkušenosti a tipy ostatních, kdybyste měly foto, budu jedině ráda ![]()
Ahoj, my sice puntíky v pokojíku nemáme, ale strašně se mi líbí
.
Tady je jedna fotka z mimibazaru, snad nebude vadit, když ji tady vložím. Je to nádherný pokojík :
Puntíky jsou super
Přemýšlíme, že bychom je dali do koupelny, něco na styl jako v tomhle článku http://www.bydleni.cz/…ske-koupelny.
Přijde vám to třeba už moc dělat i koupelnu pro děti?
Aby si návštěvy nětukali na hlavu, víte jak ![]()
Ten je taky krásný
vymalovala byste celý pokoj nebo jen některé ze stěn? ![]()
Jestli je to reakce na mě
, tak já bych asi udělala puntíky jen na dvou protilehlých stěnách a ty zbylé dvě protilehlé bych vymalovala nějakým pastelovým odstínem ![]()
Tady jsem ještě našla dobrý tip - místo malování se dají puntíky na zed nalepit.