Jak vypadá takový normální den?:-)

606
21.11.15 23:29

Jak vypadá takový normální den??? :-)

Hezký večer :mavam: asi jsem blázen že nespím :lol: A v tuhle hodinu sem něco píšu co :roll: ale už jsem v posteli a tak nějak přemýšlím co zase zítra? Co vařit?,dělat? a tak pořád dokola??..mám doma 4letého prdíka a chodím už do práce takže přes týden to je docela mazec a pak o víkendu se snažím všechno dohnat a do toho ještě VÁNOCE :dance: Nastoupila jsem už po 4leté MD do práce a asi jsem si ještě nezvykla a přijde mi že nic nestíhám :zed: a jak je to u Vás??jak vypadá úplně obyčejný den u Vás? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7531
21.11.15 23:45

Mám sice jen dvouletou, a ještě jsem na MD, ALE 3× týdně chodím do práce, 3× týdně s malou na cvičení a 1× týdně hlídám kamarádce aby mohla do práce, pochůzky, domácnost a mám dojem že kolikrát taky nestíhám, ale záleží na prioritách a prostě radši když strávím v práci třeba o den víc, tak tu radši nebudu mít naklizeno, ale budu se věnovat malé.
Vánoce, není nic lehčího, než malého zapojit do pečení cukroví, já třeba s malou vařím, dám jí prkýnko, mrkvičku a příborový nůž a pomáhá mi krájet a je to super a takhle to dělám s většinou povinností už od doby co začala trošku vnímat a zvládat, sice to trvá déle, ale je to o čase co spolu strávíme a pak jdeme třeba malovat, modelovat, nebo vyrazíme jen tak na prochajdu. Spíš mě občas mrzí že nemám čas na své přátele tak jak bych chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
21.11.15 23:45

Hele můj normální den-snažím se přežít do večera-večer tři budvárky 12 a mám sílu na další den, vřele doporúčám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
21.11.15 23:47

Jo a na Vánoce z vysoka s. e.r. u…nenávidím je…moje děti žijou aj bez nich…a okolí posedlý Vánocema mi to FAKT závidí…jejich boj… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
21.11.15 23:47

@Andenne :mrgreen: :mrgreen: a to je super den :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
21.11.15 23:49
@medunka23 píše:
@Andenne :mrgreen: :mrgreen: a to je super den :palec: :palec:

Tak jinak by to bylo asi na mašličku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
21.11.15 23:56

@Andenne jj je fakt že někdy shledávám že mám málo alkoholu v krvi a jen si trošku loknu ten svět je růžovější. Nicméně máš super pohled na Vánoce, my je dokud jsme neměli malou moc neprožívali, teď trošku zdobím, letos jsem si myslela že budu péct, no ztráta času a radši upeču tak jako občas buchtu na plech. Dárky co jsem nepořídila doteď nejsou důležitý, nebudu se tlačit jak blázen v obchodech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
22.11.15 00:11

Spousta alkoholiček s tím prý začala na MD…
mám v sobě dvě skleničky višňového vína a je mi taky OK :mrgreen: taky začínám asi!

normální den, jako neděle?? naštěstí máme ze soboty uvařeno, takže zítra budeme dopoledne narychlo dodělávat na zahradě co ještě není zazimováno, pokládat schvojí, sčesat poslední zimní jablka, schovat sekačku a nachystat sněžnou frézu atd. atd… odpoledne jsem dostala poloviní opušťák, to znamená že mám tu výsadu a vezmu pětileťáka do kina na odpolední představení, jupí s jedním děckem a ještě se starším… chlap bude doma s mladší na její spaní… pak přežít podvečer aby se děcka doma neutloukla o sebe a my neutloukli hlavy o zeď :roll:… no a pak toho stihnout co nejvíc večer po uložení děcek a moc nečučet zase do počítače.
ještě že TV nevedeme, to by z večera moc nezbylo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
22.11.15 00:15
@medunka23 píše:
@Andenne jj je fakt že někdy shledávám že mám málo alkoholu v krvi a jen si trošku loknu ten svět je růžovější. Nicméně máš super pohled na Vánoce, my je dokud jsme neměli malou moc neprožívali, teď trošku zdobím, letos jsem si myslela že budu péct, no ztráta času a radši upeču tak jako občas buchtu na plech. Dárky co jsem nepořídila doteď nejsou důležitý, nebudu se tlačit jak blázen v obchodech

Máš recht, my kupujem dárky celej rok a dítě, starší, co to chápě je nadšené :mrgreen:
ostatní mu závidí…čert vem Ježíška :mrgreen: ŽÁDNEJ NENÍ STEJNĚ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
22.11.15 00:20
@budi píše:
Spousta alkoholiček s tím prý začala na MD…
mám v sobě dvě skleničky višňového vína a je mi taky OK :mrgreen: taky začínám asi!normální den, jako neděle?? naštěstí máme ze soboty uvařeno, takže zítra budeme dopoledne narychlo dodělávat na zahradě co ještě není zazimováno, pokládat schvojí, sčesat poslední zimní jablka, schovat sekačku a nachystat sněžnou frézu atd. atd… odpoledne jsem dostala poloviní opušťák, to znamená že mám tu výsadu a vezmu pětileťáka do kina na odpolední představení, jupí s jedním děckem a ještě se starším… chlap bude doma s mladší na její spaní… pak přežít podvečer aby se děcka doma neutloukla o sebe a my neutloukli hlavy o zeď :roll:… no a pak toho stihnout co nejvíc večer po uložení děcek a moc nečučet zase do počítače.
ještě že TV nevedeme, to by z večera moc nezbylo :mrgreen:

Taky máš recht, s TV je to zabijačka :poblion:
PC stačí bohatě :mrgreen:
jinak koukám, že jste akční jako my :)
my jdem kuchat a drát kachny a mořit česnek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
22.11.15 00:29

@Andenne
akční nejsme, jsme lempli, teda já — chlap chtěl ještě zítra vozit dřevo, aby ho v pondělí mohl řezat, jenže já chci s klukem do toho kina, chci být chvíli bez mladšího vzteklounka. kdyby chlap vozil dřevo, tak budu zas čumákovat s oběma a jen dokolečka vysvětlovat furt stejné věci… naštěstí to prošlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
22.11.15 00:30
@budi píše:
@Andenne
akční nejsme, jsme lempli, teda já — chlap chtěl ještě zítra vozit dřevo, aby ho v pondělí mohl řezat, jenže já chci s klukem do toho kina, chci být chvíli bez mladšího vzteklounka. kdyby chlap vozil dřevo, tak budu zas čumákovat s oběma a jen dokolečka vysvětlovat furt stejné věci… naštěstí to prošlo

sláva ti…já mám věčně na krku oba…úděl matek…i tk to jde zvládnout za vidinou tejch dvanáctek… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
22.11.15 00:31
@Hennessy píše:
Hezký večer :mavam: asi jsem blázen že nespím :lol: A v tuhle hodinu sem něco píšu co :roll: ale už jsem v posteli a tak nějak přemýšlím co zase zítra? Co vařit?,dělat? a tak pořád dokola??..mám doma 4letého prdíka a chodím už do práce takže přes týden to je docela mazec a pak o víkendu se snažím všechno dohnat a do toho ještě VÁNOCE :dance: Nastoupila jsem už po 4leté MD do práce a asi jsem si ještě nezvykla a přijde mi že nic nestíhám :zed: a jak je to u Vás??jak vypadá úplně obyčejný den u Vás? :roll:

Normální den?
To ti teda povím…
Budík zvoní v 6.00, ignoruju, ale už nezaberu, znovu zvoní v 6:10, to už teda vstávám. Snažím se vyburcovat děti a manžela ze spaní… Marně.
Jdu dělat snídani. 6:25 je snídaně hotová, znovu jdu vyburcovat děti a manžela ze spaní… Marně… Jdu do sprchy…
6:35 jdu ze sprchy vyburcovat manžela a děti ze spaní… Vstávají děti, ženu je do toho, aby se převlíkly z pyžama a šly se nasnídat. Oblékám se, a burcuji manžela ze spaní. vstává, a jde k snídani, já - již oblečená také. Ale mám čas jen na doušek kafe a jdu dělat svačiny, zatímco zbytek rodiny snídá. Napíšu dceři lístek do družiny, že odpoledne jde na trénink, aby ji včas pustili. Dodělám svačiny, srknu podruhý kafe, a jdu si sušit vlasy. Děti (některé) jsou nasnídané, manžel jde do sprchy. 7:05 odchází nejstarší do školy. 7:20 odcházím do práce. 7:35 odjíždí manžel se zbytkem dětí do školky a školy, pak jede do práce, auto mi nechává na dohodnutém místě.
Odpoledne: dcera jde z družiny na trénink. Syn jde ze školy po absolvovaném školním koružku, se spolužákem k nám domů, u nás se nasvačí, převlíknou, a jdou na trénink. Nejstarší jde ze školy přímo na trénink.
Práci končím v 16:00, jedu domů, cestou přesednu do auta, jedu do školky, ze školky pro dceru na trénink, cestou domů něco málo nakoupím. Synové dojedou z tréninku domů sami. To už vařím večeři, děti udělají v kuchyni úkoly. Přijede manžel, večeříme. Děcka kouknou na Simpsnovi, s prvňačkou něco čteme, zkontrolujeme starším úkoly, podepíšeme testy. Večeře, zoubky, pyžamo, čtení knížky pro nejmenší, a spát.
S manželem dáme dvojku červenýho (jenom občas, ne každý den), kouknem na film, nebo si čteme odbornou literaturu, a jdeme spát taky… Zejtra nás čeká to samý…

Takže dotaz, že s jedným 4-letým nevíš, jak to zvládnout, mi připadá úsměvný… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
22.11.15 01:12

@J_Doe Zato ty jsi hrdinka :roll: A to máš naprosto běžný den, jako každá druhá. Já to mám podobné, jen s tím rozdílem, že já mám auto své ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
22.11.15 01:17

Tak já jsem ještě s dětma doma, takže máme docela fajn dny. Budíček jak kdy, když nejdou do školky, tak okolo 10+-, obstarám děti, jídlo, buď vařím oběd, nebo pokud mám vaříno, krafu na emiminu, pak se naobědváme, jdu s dětma někam ven, procházka, nákup…odpoledne přijdeme, hrajeme si, připravím sváču, mezitím mrknu co mi jdo napsal na emiminu, pak si zase hrajeme, pak koukám an Ulici, občas dělám drobný úklid, občas u toho vařím, pak večeře, když mají kluci hlad, út a čt Ordinace, jinak si hrajeme(a většinou si hrajeme i u tý Ordinace). někdy okolo půl 11 cca jdou děti spát, někdy pozdějc, a já uklízím, a pak zase počítač, četba..spát chodím jak kdy, mezi 1-čtvrt na 4. luxování a věšení prádla, to dělám během dne podle potřeby. když jdou do školky kluci, tak je rozdíl ten, že jdou spát dřív, do 10, a ráno když vedu já, tak vstaneme okolo půl 8, odvedu je, s miminem se vrátíme domů, chvíli si hrajeme, já zkouknu internet, okolo 9 jdeme oba spát, a vstáváme tak v 11-půl 12: na půl 1 jdeme do školky, a pak je to stejný jak když nejdou.
a třeba dneska jsme vstávali v půl 7, jeli jsme s nejstarším přes půl Prahy na fotbalovej přátelák, přijeli jsme po 11? cestou se stavili pro rohlíky, doma se naobědvali, a od cca 1 do půl 4 jsme s dětma spali, dospávali jsme ráno. a zbytek dne stejnej, večer jsme dělala polívku na večeři, hráli jsme si, četli…jako do práce se netěším :oops: :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama