Jak vytahat džíny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.4.21 14:06

Jak vytahat džíny

Ahoj, chci se zeptat.
Koupila jsem si džíny přes internet ale jsou mi úzké přes stehna a přez zadek, v pase mi jsou akorát tak se chci zeptat jestli je tu nějaká šance že se ty džíny vytahaji nebo jestli ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1744
9.4.21 14:07

Trochu při nošení. Ale po vyprání to bude to samé… Lepší koupit jiný střih…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
9.4.21 14:27

Mě se teda všechny džíny nošením dost vytahaly. Raději si kupuji těsné, vždy povolí. Sice praním se zase trochu smrsknou, ale to je záležitost tak půl dne nošení:-)
Pokud tě táhnou přes zadek a stehna, to je ok.. Pokud by táhly v pase, s tím nic nenaděláš :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12450
9.4.21 14:28

Jestli jsou s elastenem, tak povolí určitě. Já kupuji džíny tak, abych je sotva dopla, jinak my jsou po chvíli o číslo až dvě větší. Pokud jsou z pevné džínoviny(100%bavlna) bez elastenu, tak je nevytaháš a ještě hrozí, že se v pračce malinko srazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
9.4.21 14:36

Podívej se, jestli obsahují elastan. Pokud ano, vyper je v aviváži a stopro povolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 14:55

Jsou 100% bavlna 🙁

• Citovat
  • Nahlásit
7556
9.4.21 15:38

Líbí se mi rifle jaké mám. Bohužel jejich nošení mi není příjemné. Bolí mě z nich břicho, kůže, všechno. Takže pro mě sváteční oděv. Všechny mám s elastanem. V životě mi nepovolily jediné rifle nošením ani praním v avivázi. Všem se tak v okolí děje jen mně je, nechapu. A to mi prodavačky říkají, že vždy povolí :mrgreen: nikdy ani jedny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat