Jak zakrýt kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 10:37
Jak zakrýt kouření

Ahoj, omlouvám se za anonym. Jak zakrýt kouření před tchýni a tchánem? Samozřejmě počítám s tím, že mi odpovíte, že nemám kouřit. Ale ráda bych byla i za návody. Chlap to taky neví. A už jsme spolu 3 roky. Ted jsme se sestěhovali s jeho rodinou. Jenže tcháni jsou jak ostříži. A přestat nechci. V tomhle jsem zasadova. Přestanu, až se budeme snažit. Věřím, že tu je kuřaček. O.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 37483 příspěvků 15.09.18 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Jak zakrýt kouření před tchýni a tchánem? Samozřejmě počítám s tím, že mi odpovíte, že nemám kouřit. Ale ráda bych byla i za návody. Chlap to taky neví. A už jsme spolu 3 roky. Ted jsme se sestěhovali s jeho rodinou. Jenže tcháni jsou jak ostříži. A přestat nechci. V tomhle jsem zasadova. Přestanu, až se budeme snažit. Věřím, že tu je kuřaček. O.

A ty se jich bojíš ? podle zdejších nekuřáku asi nijak , prý ti to leze i z poru :D takže to musí dávno vědět .

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 15.09.18 10:42

Kour je nacuchli i v oblečení…tak že těžko.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5983 příspěvků 15.09.18 10:44

Chlap si za 3 roky nevšim že kouříš? :mrgreen: tak to to asi maskuješ už tak dobře :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33860 příspěvků 15.09.18 10:45

Osobně bych si na nic nehrála stejnak se to jednou provaří a bude to horší. Je to tvoje věc a pokud se to někomu nelíbí je to jeho problém.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 15.09.18 10:45

Vzdy pred navratem domu se vysprchovat, umyt si vlasy, vzit si ciste obleceni a zvykacku.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 15.09.18 10:47

Tak jestli chlap za 3 roky nepostřehl, že žije s kuřačkou, tak je zpomalený nebo nemá čichové buňky. Nekuřák tě odhalí velmi rychle. Takže v domě si nezakouříš, tvá jediná šance je dlouhá procházka a silné žvýkačky.

Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 15.09.18 10:50

3 roky a on neví, že kouříš? Když pominu, že je teda asi divnej, tak o čem to jako je? To tě baví se schovávat před člověkem, který ti má být nejbližší. A už takhle od začátku mu lhát? To asi nechápu.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 15.09.18 10:51

Asi tě zklamu, ale kouření je cítit. I z oblečení. A od doby, co se nesmí v hospodách a barech kouřit, to těžko budeš vysvětlovat, že kouřili jiní a tobě jen smrdí oblečení.

sucuba
Kecalka 217 příspěvků 15.09.18 10:51

Vždy po kouření vyčistit zuby a použít ústní vodu, buď se osprchovat nebo v větrat věci procházkou a použít sprej a voňavku, stejně to jde vždy cítit :nevim:… Já bych se ne schovával snad jsi dospělá, ne?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 15.09.18 10:52

Já spíš nechápu otázku. Jak zakrýt smrad z kouře, nebo jak zakrýt, že sis byla odběhnout zakouřit?

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 15.09.18 10:55

Tak dost mě pobavila tvoje zásadovost :mrgreen: . Smůla děvče, kouření nezakryješ. Když jsi tak zásadová, tak buď taky hrdinka a přiznej, že kouříš.

Uživatel je onlineLainaire8
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 15.09.18 10:55

Chlap už to dávno ví, neboj, kuřáci smrdí nekuřákum i kdyby pár dní nekourili, jde to z tebe prostě ;) jo, leda bys kouřila jednu cigaretu denně, tak to možná utajis, ale to pochybuju? :lol: kamarádka si myslela to samé, po 5 letech s nekuřákem, až ji to jednou řekl, že to cejti pokaždý a může se machat v parfému nebo cpát žvýkačkama horem dolem :mrgreen: jenom prostě dlouho taktně mlčel, občas měl teda nějakou narážku jak je rád, že ona nekouří a vychutnával si její přisvědčovací reakce :lol:

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 15.09.18 10:57

@Emimin7
Přesně tak.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 15.09.18 10:58
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Jak zakrýt kouření před tchýni a tchánem? Samozřejmě počítám s tím, že mi odpovíte, že nemám kouřit. Ale ráda bych byla i za návody. Chlap to taky neví. A už jsme spolu 3 roky. Ted jsme se sestěhovali s jeho rodinou. Jenže tcháni jsou jak ostříži. A přestat nechci. V tomhle jsem zasadova. Přestanu, až se budeme snažit. Věřím, že tu je kuřaček. O.

Nekuř. Je to hnus. Až se budete snažit, zas si najdeš nějakou blbou výmluvu a prokouříš se do porodu. Nechutné. On chlap fakt netuší, že kouříš? Aha. Tak to si myslí jen kuřák, co to nevnímá jako smrad. Je to cítit z pusy, z oblečení…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >