Jak zhubnout? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rodina18
Nováček 2 příspěvky 23.06.16 20:52
jak zhubnou? :)

Dobrý den, jsem po císařáku už 14 měsíců a pořád nemůžu zhubnout jím a pravidelně cvičím ale pořád mám jako by povislou kůži. :nevim: děkuju za pomoc :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 23.06.16 22:09

Tak to by mě taky zajímlo, co s vytahanou kůží po těhotenstvích. Tak zlé abych šla na operaci to není a hezké to taky není. A hubnutí mi na to moc nepomáhá, po druhém porodu docela hubnu, ale plandavé břicho zůstává.

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 23.06.16 22:51

No mazat..masirovat a podpořit kompresníma kalhotkama..nabrat svalovou hmotu.To jediné jsem našla ktomu aby se stáhla volná kůže. A to mozna. Prostě kůže se musí prokrvit..plus fakt ze to nejde hned.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.16 23:05

Trošku se to zlepší cvičením ale mě určitě čeká operace :-(

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 23.06.16 23:18

@adelnsn to me taky…hodně jsem nabrala a pochybují ze po zhubnuti mi břicho nezůstane.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.16 23:20

@Malike no máme na to 50 tisíc tak snad to nebude více :-((

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 23.06.16 23:24

@adelnsn Ježíš na hluboké je to se vším všudy za 35.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.16 23:27

@Malike nevíš jak muj převis vypadá…ted mi říkala jedna známá že její kamarádka za to dala 70tis…ted potřebuji zhubnout hodně kg až je shodím tak věřím že převis budeš ještě horší…a pak to budu řešit…potom chceme ještě miminko..

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 23.06.16 23:32

@adelnsn no to nevím a ceny jsou nastavené jinak ale tady na jihu je abdominoplastika levnější..ta kde je menší kůže tak stoji 25000,– a ta s velkou 35,– maximum..tak to maji uvedeny

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.16 23:37

@Malike já jsem Zlínský kraj

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 23.06.16 23:41

@adelnsn tak to je klasika u každého s větší vahou..ale tak uvidis..jen se doporučuje zhubnout na maximum.
Každopádně se mrkni i na jiné kraje..můžeš výrazně ušetřit.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.16 00:05

@Malike před sebou mám takových 30kilo určitě :-(.Jsem 6,5měsícu po porodu a kojím..no jinak dnes jsem naběhala(i chodila)celkem 10km :dance:

IvaX
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 24.06.16 05:16

Zkus CORE cvičení, je to specifické cvičení na hluboko umístěné svaly, teď nevím přesnou formulaci. Tak mrkni na cviceni CORE na stránky rutina - cvičení s Maruškou nebo na stránky Ivy Fiškandlove, obě to tam mají vysvětlené i s návodem, jak to cvičit. Ale za sebe musím říct, že pro me je tohle cvičení strašně nezaživné a nějak jsem se nebyla schopna se donutit cvičit to dlouhodobě :oops:

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 24.06.16 05:46

@adelnsn a není nejlepší si odbyt dietu a děti a pak a domino plastiku? Vem si ze zhubnes a to musíš na ideální vahu. Pujdes na abdomino…pak otěhotní s a zase budeš mít prevys.To by te smejklo ne?
Pokus se při schazovani si masirovat pokožku..aby se projevila..pak ma schopnost se stáhnout.

admin
Extra třída :D 12271 příspěvků 24.06.16 13:58
Velká červnová výzva: S eMiminem do plavek

Dobrý den,

moc Vám fandíme ve Vaší snaze dostat se do formy, hýbat se a jíst zdravě! :) Proto připomínám, že na eMiminu právě finišuje soutěž Velká červnová výzva.

Přidávejte fotoalba, deníčky a hlavně recepty dokumentující Vaši cestu za vysněnou postavou.

Těšte se na skvělé výhry! :dance:

Krásný víkend za tým eMimino přeje :kytka:
adminka Eliška

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama