Jak ziskat ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
24.11.19 23:05

Jak ziskat ex

Priatel sa so mnou rozisiel po 2 rokoch cez messenger nahnevany ale pisal ze je to jeho konecne rozhodnutie. A o tyzden mi to do telefonu zopakoval. Nieje to nas prvy rozchod (raz sme sa rozisli na skoro rok a druhy krat to skoro vyzeralo na rozchod ale vyriesili sme to) a zvykla som ho nahanat, ospravedlnovat sa a brat vinu na seba alebo chciet rozhovor atd.aj po kazdej hadke…Ale teraz som si povedala ze kaslat na to, mam svoje hranice.

Napisala som mu tyzden po rozchode ze akceptujem jeho rozhodnutie a ze mu zelam vsetko dobre atd atd…Odpisal ze to znie akoby som odchadzala do Afganistanu alebo co (asi si mysli ze ma bude mat ako kamosku a nic sa nezmeni?) Neodpisala som. 3 tyzdne ticho a potom mi prisla dalsia sprava kde sa ma pyta ci ma prelomit to ticho alebo sa to nehodi ze ho len zaujima ako mi ide jden projekt (o ktorom sme sa pred tym bavili ze sa na to chystam) Ignoracia by mu len ukazala ze som na tom zle alebo ze hrajem nejake hry tak som bola len uprimna a strucne odpovedala.

Mam pravdu ze len ho trapi svedomie a chce vediet ako som na tom ale nemam v tom hadat naznaky ze sa chce vratit?

Pracujeme v tej istej budove, 2× som ho tam videla, 2× sa mi slusne prvy pozdravil a ja som mu to opatovala a isla dalej..jednej kolegyne sa pytal ako sa mam ale viem od druhej kolegyne ze jednu o 20 rokov mladsiu ako je on, od nas z firmy, volal na drink :(( odmietla. To bolo nez som mu poslala tu spravu ze akceptujem rozchod..

Myslite ze jeho vlastna medicina zabrala a mozno aj zvazuje ci spravil dobre? (nechcel zavazky, chce byt sam, ina v tom nieje, to viem) Mrzi ma len ze mi vtedy napisal ze je to KONECNE rozhodnutie..ja som s nim chcela rodinu :( Teraz v podstate spolieham na to ze ked nebudeme v kontakte tak mu bud zacnem chybat alebo nezacnem a potom viem na com som :( Nemam pravdu? :roll:

Vdaka za nazory skusenych ludi :nevim: Milujem ho stale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41976
24.11.19 23:07

Já bych rozbitý hrnec nespravovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
24.11.19 23:18

Přesně, neslepuj to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
24.11.19 23:25

Přál bych ti raději někoho kdo o tebe bude skutečně stát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.11.19 23:33
@AloisR píše:
Přál bych ti raději někoho kdo o tebe bude skutečně stát ;)

Prijde ti ze nezmeni nazor? :nevim: snazim sa byt nad vecou a nedavam najavo ze je mi najhorsie ako kedy bolo…ale ineho nechcem, ved vo svete su sami idioti.. :( podla mna sa len boji zavazkov a zodpovednosti, aj keby to chcel, boji sa neuspechu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
25.11.19 00:14

Obcas přijde období, kdy člověk spadne do určitého stavu, kdy neví co chce a kam se chce posouvat, ať už sám nebo s partnerkou. Nevim, co vedlo k vasemu rozchodu, ale byt tebou, počkám. Buď milá, laskavá, ale nepis, nevnucuj se, nelez s nim do postele. Buď nad věci a buď dáma. Buď tou o kterou musí zase bojovat. Některé věci chtějí čas. Chlapy potřebuji kolikrát čas a hledají si sem tam náplast a porovnávají. Očividně se mu zastesklo, chtěl tě oslovit, tak si našel záminku, jako je tvůj projekt.
Dej tomu čas, dej jemu čas a buď zase “lovená”. Protože jak se říká.. pokud o tebe někdo stojí, udělá pro to maximum.
Jen nepodléhej malickostem. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
25.11.19 00:17

Abych dodala: lidé chybují a obcas se samy v sobe ztrácíme jen proto, abychom se našli a přišli na různá fakta.
Sice se říká “ do stejné řeky dvakrát nevstoupíš “ ale je to naprostá kravina. Kdokoliv do ni muže vstoupit a muže to být mnohem lepší, protože si každou chybou něco uvědomujeme a hlavně se učíme :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
25.11.19 00:23
@Terdie píše:
Obcas přijde období, kdy člověk spadne do určitého stavu, kdy neví co chce a kam se chce posouvat, ať už sám nebo s partnerkou. Nevim, co vedlo k vasemu rozchodu, ale byt tebou, počkám. Buď milá, laskavá, ale nepis, nevnucuj se, nelez s nim do postele. Buď nad věci a buď dáma. Buď tou o kterou musí zase bojovat. Některé věci chtějí čas. Chlapy potřebuji kolikrát čas a hledají si sem tam náplast a porovnávají. Očividně se mu zastesklo, chtěl tě oslovit, tak si našel záminku, jako je tvůj projekt.
Dej tomu čas, dej jemu čas a buď zase “lovená”. Protože jak se říká.. pokud o tebe někdo stojí, udělá pro to maximum.
Jen nepodléhej malickostem. :*

Nechcem aby mi tu niekto mazal med okolo pusy ale takto ako to vidis ty v oboch prispevkoch takto to vidim aj ja logicky. Takto k tomu aj pristupujem. Dakujem za nazor. Ked hovoris o case, myslis niekolko tyzdnov alebo az mesiacov? Bojim sa ze sa ku mne donesie ze s nejakou spal medzitym kym sa hram na damu nad vecou :( :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
25.11.19 00:36

@Ovca1032
Já zažila něco podobného a raději ti nebudu ani říkat, jak dlouho to trvalo, JENŽE já byla nezkušená a naučilo mě to. Jednala jsem jinak, než jsem ti tu popsala a tím pádem to byla jedna a ta story dokola.
A časové období záleží i na tobě.. musíš byt přirozená. Buď vesela, delej si teď čas sama pro sebe, relaxuj, jdi ven s kamaradama. Pokud napíše, napíše, bude milá ale zkus vždy konverzaci ukoncovat první. Stylem: jsem rada, ze ses ozval :-) potěšilo mě to, teď bohužel mám nějaký povinnosti.. teď jdu bohužel tam a tam tak nebudu mít čas. A hezky se rozluc. Chlap chce sebevedomou ženskou, co se pro nej hned tak nerozdá, jakmile si pískne. Když bude chtít jít na kafe: hele, dnes nemůžu, ale ve středu bych Měla na chvíli čas ( ať taky vidí, ze si zaneprázdněná a nesedis doma a nemyslíš jenom nám nej). NepreemYslej ani nad časem. Takhle jsem fungovala já a je to to nejhorší jak se můžeš stresovat. Chce to volný průběh.

Pokud se k tobě dostane neco takového s jinou slečnou.. nad tim bych raději nepremyslela, pak sama budeš vědět jestli ti za to pořad stojí nebo ne.. myslím si, ze pak bych si dala čas a hledala k někomu novou jiskru

A co ty víš, třeba čas poběží a potkas jiného :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
25.11.19 01:08

@Terdie krasne napsane…absolutne souhlasim. My se s manzelem taky kdysi museli na nejakou chvili odloucit (zemrela mu matka a musel se proste najit.. bylo mu 23)..abychom uz naporad vedeli, ze bez sebe byt nechcem. Uplynulo hodne let, syn nam vyrostl do pubertaka, koupili jsme dum, vzali se a ted se nam narodi druhe dite. Nelituji ze jsem nam dala sanci hrnec slepit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
25.11.19 06:17
@Ovca1032 píše:
Prijde ti ze nezmeni nazor? :nevim: snazim sa byt nad vecou a nedavam najavo ze je mi najhorsie ako kedy bolo…ale ineho nechcem, ved vo svete su sami idioti.. :( podla mna sa len boji zavazkov a zodpovednosti, aj keby to chcel, boji sa neuspechu…

Nevytvářej si nějaké konspirační teorie, že on to má tak a tak… Rozešel se s tebou, nechce s tebou být, tak to přijmi a běž dál. Proč se vnucovat někomu, kdo o tebe nestojí, běhat za ním jako pejsek? Do tohohle bys chtěla rodinu? To seš teda blázen, on je totiž další idiot v řadě, i když si snažíš namluvit, jak je fantastickej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
25.11.19 06:23
@Ovca1032
@Russet píše:
Já bych rozbitý hrnec nespravovala.

Tehle hrnec není rozbitý, ale roztřískaný. Ten ani spravit nejde. Vždycky už bude protékat… :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
25.11.19 06:43

@Ovca1032 jiná v tom není a přitom zve na kafe? Jdi dál, tohle se bude jen intenzivněji opakovat. Slepovat to nemá cenu. Vím, o čem mluvím a až po definitivním rozchodu a odstehovani se mi konečně ulevilo, cítím se spokojeně. Spadla že mě ta tíha toho, co zas bude. A bude líp, věř mi. Já jsem určitě starší než ty a těším se na to, co přichází, je a ještě přijde a bude. Věřím, i ve svém věku. Pravda, že já už mám ty děti, ale zas pořizovat si je s kýmkoliv, kdo za to nestojí? To snad není nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
25.11.19 06:54

Tady to je jeden závěr za druhým.
Ja osobně znam mnoho párů v mem životě, co se rozešli a jsou opět spolu a dodnes :P dokonce mám známou, co se s manželem rozvedla, po dvou letech se dali zase dohromady a měli druhou svatbu a uběhlo od ní dalších 8 let :mrgreen:
Navic nevidime do příběhu. Já sama mám teď přítele, s kterým jsme na začátku vztahu žádnou love story neprozili, hádali jsme se a ne málo, každý měsíc jsem navrhovala rozchod ale jen z toho důvodu, ze mě to psychicky ubijelo. Nakonec jsme si k sobě našli skvělou cestu a jsme spolu pořad, když už “hádka” tak kvůli drobkum na podlaze nebo rozlitému pití :hug:

Tady si trochu naběhneš zakladatelko, nikdo ti nemám právo kecat do vztahu, nech si poradit, ale furt musíš sama vědět, jestli ti to za to stojí a zda mu ještě dokážeš věřit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
25.11.19 07:15
@Ovca1032 píše:

Jestli ostatni jsou idioti a on jediny je ten skvely chlap, tak to potes koste :)
Musis se z toho dostat, jako z kazdeho rozchodu. Az budes uplne v pohode, tak budes schopna racionalne uvazovat ohledne vztahu s nim. Ted jsi zaslepena bolesti a hledas naznaky, ze te chce zpet, v kazdem prdu. Vracet se do vztahu s nim v takovem rozpolozeni je podle me chyba a za par mesicu na tom budete stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat