Ahoj všichni,
ráda bych se zeptala jestli jde změnit příjmení nezletilého (3 roky) bez souhlasu otce. Výživné posilá z účtu třetí osoby, v kontaktu s dítětem vůbec není, souhlas mi nejprve dal ale když ho úřednice sháněly tak řekl že ho bere zpět ten souhlas. Je nějaká šance prosím? Opravdu je to pro mě a dítě důležité, vzhledem k tomu co je to zač.
Ahoj všichni,
ráda bych se zeptala jestli jde změnit příjmení nezletilého (3 roky) bez souhlasu otce. Výživné posilá z účtu třetí osoby, v kontaktu s dítětem vůbec není, souhlas mi nejprve dal ale když ho úřednice sháněly tak řekl že ho bere zpět ten souhlas. Je nějaká šance prosím? Opravdu je to pro mě a dítě důležité, vzhledem k tomu co je to zač.