Jak zvládlo vaše mimi první očkování

355
6.5.15 10:46

jak zvládlo vaše mimi první ockování

Ahoj, chci se zeptat jak zvládlo vaše mimi první očkování, a v kolika měs. jste měli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8959
6.5.15 10:49

Kdy přesně to bylo už si nevzpomenu, podle klasického očkovacího kalendáře… A zvládal to dobře..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7323
6.5.15 10:50

Taky podle očkovacího kalendáře, tuším, že ve dvou měsících a zvládala to dobře. Naštěstí doteď každé očkování…

Příspěvek upraven 06.05.15 v 10:51

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
6.5.15 10:51

Dcera ve 3m, měla teplotu do 38, protivná.
Syn ve 4,5m a bez reakce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Epe
138
6.5.15 10:51

Syn měl první očkování ve 3 měsících podle očkovacího kalendáře a zvládl ho dobře, jen byl druhý den spavý. Ale starší dcera měla po každém očkování cca do 3 let horečku 38 stupňů.

Příspěvek upraven 06.05.15 v 20:14

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7323
6.5.15 10:52

@atominnka ale to není teplota nebo jo? :think: Moje malá má „teplotu“ 37,3 apod. (plus mínus) vždycky (píšeš do 38).

Příspěvek upraven 06.05.15 v 10:52

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2418
6.5.15 10:52

Ahoj, malá kvůli nemoci první až ve 4m a hexu i synflorix (očkování zvlášť) bez reakce, pokud nepočítám odpolední delší spaní a jednodenní rozmrzelost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
6.5.15 11:01

@Pomka horecka to neni, ale zvysena teplota ano. Je to jeden z nezad. ucinku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7323
6.5.15 11:04

@AniNevim to jsem nevěděla. Moje malá má ale tuhle teplotu skoro pořád :think: Já to beru tak, že mimina zvýšenou mají…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1134
6.5.15 11:05

Obě děti zvládly očkování bez problémů, žádné reakce neměly. Bylo to cca ve 4 měsících.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
834
6.5.15 11:08

@olgat ve 3,5 a 4 měsících a obě bez nějaké vážnější reakce.. jen druhý den větší rozmrzelost a spavost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7182
6.5.15 11:10

Oba kluci jedou podle standardního očkovacího kalendáře, u prvního (šest let) už nevím, jak to bylo, všechna očkování bez reakce, jen jednou zvýšená teplota. Druhý dostal první injekci v devíti týdnech a hned to odnesl horečkou (38,6°C), další už bez reakce (je mu šest měsíců). Nechávala jsem mu dát jen povinné očkování, nic dalšího k tomu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7182
6.5.15 11:11
@Pomka píše:
@AniNevim to jsem nevěděla. Moje malá má ale tuhle teplotu skoro pořád :think: Já to beru tak, že mimina zvýšenou mají…

Jojo, mimina mají běžně těch 37,3°C (+/-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
6.5.15 11:19

My mely minulej mesic to mela 3 mesice. Po ockovani se mi zdalo, ze ma trochu navaly tepla a chladu. Ale obeslo se to bez teplot i breku. Vse v naprostem poradku. Snad mi prislo, ze nasledujici 2 dny byla strasne hodna :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
6.5.15 11:24

@olgat nejak ve 4m a zvladal to dobře. Vubec nic mu nebylo a takto zvladl vsechna ockovani. Nikdy ani teplotka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek