Jaké boty do kanceláře místo balerín a lodiček

Napsat příspěvek
Velikost písma:
94
24.5.18 23:20

V práci se přezouvám do látkových balerín - krom toho, že v zimních botách mi bylo teplo (nastoupila jsem do současné práce v prosinci a v předchozí práci jsem seděla zabalená jak pumpa), tak mám zvyk křížit si nohy pod sebe, takže ty krásné zimní kožené kozačky za 3,5 tisíce byly první den okopané :roll: Navíc v práci i občas chodím, jednak mi je nepříjemné, když klapu na celou chodbu, a jednak bych se bála běhat po schodech v botách na podpatku třeba s konvicí horké kávy, kterou nesu na poradu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková