Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
V práci se přezouvám do látkových balerín - krom toho, že v zimních botách mi bylo teplo (nastoupila jsem do současné práce v prosinci a v předchozí práci jsem seděla zabalená jak pumpa), tak mám zvyk křížit si nohy pod sebe, takže ty krásné zimní kožené kozačky za 3,5 tisíce byly první den okopané
Navíc v práci i občas chodím, jednak mi je nepříjemné, když klapu na celou chodbu, a jednak bych se bála běhat po schodech v botách na podpatku třeba s konvicí horké kávy, kterou nesu na poradu.