Jaké jádrové mýdlo na praní?

17.1.21 21:36

Jaké jádrové mýdlo na praní?

Dobrý den, prosím kdo máte zkušenosti a děláte si domaci gel na prani, jake používáte jádrove mýdlo? Mne Google pořád vyhazuje jenom Jelena. :nevim: Děkuji, snad někdo pořadí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
449
17.1.21 21:39

Já si dělám občas z lanzy, hezky voní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
17.1.21 21:41

I z Jelena :lol: je dobrý na skvrny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
17.1.21 22:12

Jj, používám Jelena, zkoušela jsem i prací mýdlo z Tesca nebo z Kauflandu, nějakou tu jejich značku, ale nebylo to úplně ono, i když to samozřejmě také šlo. Jsou samozřejmě i dražší a exotičtější varianty např. marseillské mýdlo, kokosové mýdlo a já nevím co, ale mě jde o jednoduchost a dostupnost, nepotřebuji úplně non toxic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3919
17.1.21 22:31

Taky používám Jelena. :nevim: Ty s ním nejsi spokojená?

Třeba to čistě kokosové mýdlo mi vůbec nevyhovovalo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 17:05

@Cover Děkuji za názor, ráda bych právě něco jiného než Jelena, toho jsem vzala teď na vyzkoušení, budu dělat poprvé a potom bych ráda vyzkoušela to kokosové :) čekám až mi dorazí práci soda a už se těším na výrobu :dance: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9269
30.1.21 20:16
@Veveruska66 píše:
Dobrý den, prosím kdo máte zkušenosti a děláte si domaci gel na prani, jake používáte jádrove mýdlo? Mne Google pořád vyhazuje jenom Jelena. :nevim: Děkuji, snad někdo pořadí :mavam:

Ahoj, vločky z kokosového mýdla - ty slušně odmašťují či z Marseillského mýdla. Jdou dát do pračky do pracího pytlíčku přímo ty vločky bez výroby slizu pokud pereš na 60C, tak se při praní rozpustí. Doporučuji místo aviváže dávat rozpuštěnou kyselinu citronovou ve vodě, po doporučovaném octu po delším užívání občas zasmrádne prádlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
31.1.21 23:04

Pardon, admin mi smazal odkazy. Tak tu můj příspěvek zmizel. S Jelenem jsem byla spokojená ze začátku, ale postupně se projevilo, že prádlo zešedlo, barvy se sepraly a ve výsledku ani menší skvrny se nevypraly. Kokosové super! Používám nejradči. A Marseillské taky super, ale lepší asi vločky než gel, protože se mi nikdy nepovedlo, aby ze směsi byl gel/sliz. A taky teda to olivové vůbec nevoní, spíš je to takový divný čuch. V nejhorším použiju tuhou Lanzu nebo prací mýdlo z kauflandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat