Jaké jméno ke zvláštnímu příjmení?

Anonymní
21.6.13 16:41

Jaké jméno k zvláštnímu příjmení?

Ahojte maminky, potřebuji poradit s příjemním Holeksa - jaké jméno pro holčičky a kluky by se k tomuto příjmení hodilo? Předem děkujeme za případné nápady :)omlouvám se za anonymní příspevěk, zatím nechceme být odhaleni :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12272
21.6.13 16:45
@Anonymní píše:
Ahojte maminky, potřebuji poradit s příjemním Holeksa - jaké jméno pro holčičky a kluky by se k tomuto příjmení hodilo? Předem děkujeme za případné nápady :)omlouvám se za anonymní příspevěk, zatím nechceme být odhaleni :)

No to jste tedy nenápadný :mrgreen: U holky to bude -ová, nebo bez?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19081
21.6.13 16:49

Omlouvám se, ale tohle mě fakt pobavilo :mrgreen: :mrgreen: rozhodně nechápu smysl anonymu, když prozradíš příjmení a ještě navíc takové neobvyklé. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
21.6.13 16:51

To není tak neobvyklý, na FB je vás přes 20 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
21.6.13 16:51

Já když si přečetla příjmení, tak se mi hned spojilo Marek Holeksa. A pro holčičku by se mi celkem líbilo Emma. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 16:53

Určitě ová, jinak věřím, že lidí s tímto příjmením bude víc, tak snad se v tom nebude nikdo rejpat :)

• Citovat
  • Nahlásit
19081
21.6.13 16:56

Nechtěla jsem rejpat… :D ale pobavilo mě to. No hlavně bych nedávala Alexandru nebo Alexe, prostě jméno s x. Jinak si myslím, že je to poměrně jedno. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
21.6.13 16:57

Mně k Holeksa jde celkem vše české, kratší do dvou slabik a bez S. David, Jakub, Tomáš.. K holčičce asi obdobně, česká klasika, jen nevadí i tříslabičná jména, protože to Holeksová už je delší. Nesedí mi k tomu cizí tvrdá netvárná jména. Ale dle gustu.. Hezké vybírání :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
21.6.13 16:58

Hned mě napdlo Jiří Holeksa…a co se týče holky tak třeba Jana nebo Ema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14370
21.6.13 16:59
@Anonymní píše:
Ahojte maminky, potřebuji poradit s příjemním Holeksa - jaké jméno pro holčičky a kluky by se k tomuto příjmení hodilo? Předem děkujeme za případné nápady :)omlouvám se za anonymní příspevěk, zatím nechceme být odhaleni :)

Takové, které se vám líbí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12272
21.6.13 17:01

Mě se k vašemu příjmení napadly klučičí: Radek, Roman, Radim, holčičí Karin, Riva, Berta a ještě René, ale to nevím, jestli je klučičí, nebo holčičí, možná obobjí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
21.6.13 17:02
@Yasminn píše:
Omlouvám se, ale tohle mě fakt pobavilo :mrgreen: :mrgreen: rozhodně nechápu smysl anonymu, když prozradíš příjmení a ještě navíc takové neobvyklé. :D

Smysl je asi to, že kdyby to napsala pod svou emiminovskou přezdívkou, její známí by věděli, jakou tu má přezdívku.

To příjmení mi zas tak neobvyklé nepřijde, hodí se k němu spoustu jmen, vybírejte podle intuice :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 17:03

Co říkáte na Lilien a Samuel?.. Není to moc?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 17:05
@aiko24 píše:
Smysl je asi to, že kdyby to napsala pod svou emiminovskou přezdívkou, její známí by věděli, jakou tu má přezdívku.To příjmení mi zas tak neobvyklé nepřijde, hodí se k němu spoustu jmen, vybírejte podle intuice :kytka:

přesně tak!:)ale tak s rejpáním jsem na emiminu počítala :) každopádně děkuji všem co opravdu radí! :)

• Citovat
  • Nahlásit
12272
21.6.13 17:05
@Anonymní píše:
Co říkáte na Lilien a Samuel?.. Není to moc?

Mě osobně se to moc nehodí kvůli tomu „l“ ve jménech i příjemní, ale je to jen můj pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat