Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Mě se nelíbí Gabriela. Dominika a Sandra jsou o poznání lepší (pro mě) ale Dominik je teď hitovka u kluků, čili na každém rožku, takže kdybych musela tak bych z těchto tří dala Sandru.
Příspěvek upraven 27.03.13 v 21:02
Gábinku…není tak častá, jako dřív.
Nech si výběr po porodu. Až ji budeš držet v náruči, tak si řekneš, které jméno je to pravé. ![]()
@radushka1 mě se z těhle líbí Gabriela, Dominik je všude mraky a Sandru dávají cikáni.
Když mi bylo 10 měla jsem barbínu Sandru a byla jsem přesvědčená, že jestli budu mít dceru bude to Sandra. A teď nevím proč se mi to vůbec nelíbí. Dominika se mi líbila dokud jsem nepotkala jednu divnou a bylo vymalováno. Takže za mě též Gabriela ![]()
Pokud máte tvrdší příjmení, tak Dominika, pokud ne, tak Gabriela. ![]()
Gabriela - zní to hezky vznešeně a má spoustu dalších variant jak jí říkat. Dominika ma jen,, Domča" a to už podle mě nemá tu vznesenost ![]()