Jaké jméno pro holčičku z těchto tří :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2407
27.3.13 21:00

Dominika :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3635
27.3.13 21:00

Za mě taky Gabriela :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11565
27.3.13 21:01

Jsem pro Gabrielu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
27.3.13 21:02

Mě se nelíbí Gabriela. Dominika a Sandra jsou o poznání lepší (pro mě) ale Dominik je teď hitovka u kluků, čili na každém rožku, takže kdybych musela tak bych z těchto tří dala Sandru.

Příspěvek upraven 27.03.13 v 21:02

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2803
27.3.13 21:02

Gabriela :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2787
27.3.13 21:04

Gabriela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1520
27.3.13 21:05

Gabriela :potlesk: Dominika ani Sandra se mi vůbec nelíbí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9018
27.3.13 21:05

Gábinku…není tak častá, jako dřív.
Nech si výběr po porodu. Až ji budeš držet v náruči, tak si řekneš, které jméno je to pravé. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K.Black
27.3.13 21:06

@radushka1 mě se z těhle líbí Gabriela, Dominik je všude mraky a Sandru dávají cikáni.

  • Citovat
  • Upravit
14367
27.3.13 21:06

Za mě a mého manžela Dominika :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
27.3.13 21:06

Za me Sandra, pripadne Gabriela, Dominika se mi nelibi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
27.3.13 21:07

Když mi bylo 10 měla jsem barbínu Sandru a byla jsem přesvědčená, že jestli budu mít dceru bude to Sandra. A teď nevím proč se mi to vůbec nelíbí. Dominika se mi líbila dokud jsem nepotkala jednu divnou a bylo vymalováno. Takže za mě též Gabriela :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4200
27.3.13 21:09

Pokud máte tvrdší příjmení, tak Dominika, pokud ne, tak Gabriela. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5342
27.3.13 21:09

Gabriela - zní to hezky vznešeně a má spoustu dalších variant jak jí říkat. Dominika ma jen,, Domča" a to už podle mě nemá tu vznesenost ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10568
27.3.13 21:09

Sandra :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková