Jaké jméno pro miminko

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Marcela90
6.4.14 16:43

Ahoj, moc bych si přála Kristýnku. Být na tvém místě u holky mám jasno, krásné jméno. :D Já čekám trojčata a doufám, že alespoň jedna holčička bude. :) Doma mám už Aličku, ale jméno vybíral manžel. Jinak by to byla Kristýnka. :D

  • Citovat
  • Upravit
140243
6.4.14 16:44

Martina a Robin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.4.14 17:18

Já bych dala Jakuba :) My čekáme Matěje :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
7.4.14 18:04
@Alunka1 píše:
Dobrý večer,

poradíte jaké jméno pro miminko, které se narodí v květnu? Nevíme co to bude, tak vybíráme obě, ale nějak nedokážeme vybrat. Příjmení je Důjka/Důjková. První máme syna Tomáška.
U holčiček máme více variant - favority jsou Veronika, Tereza, Kristýna, Šárka, Natálie. Já toužím po Emě, ale s tou nesouhlasí manžel.
U chlapečka váháme - nějak mi přijde, že nemáme z čeho vybírat. Ani jedno není favorit, ale uvažujeme o Lukáškovi, Jakubovi, Petrovi, Kryštofovi.

Fakt nevím, které vybrat, poradíte maličko? :oops: :think:

Z výběru jsem pro Lukáše, Jakuba, Kristýnu, Natálii, Terezu. :palec: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1356
27.4.14 21:24

Tak my máme Annu a Emu. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
180
27.4.14 22:44

Dobrý večer, pochybuji o tom, zda je vhodné vybírat jméno dítěti v diskuzním fóru, myslím, že by to mělo být na intuici rodičů, pořípadě na poradě v rámci rodiny, co myslíte vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková