Jaké jsou dobré seznamky?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
227
17.4.14 11:06

Jaké jsou dobré seznamky??

Dobré dopoledne. Sedíme tu s kamarádkou nad internetem a koukáme, kam bychom jí zaregistrovaly na seznamku. Badoo podle zkušeností kamarádek nechceme, prý to je jedině pro pobavení a ne k nějakému seznámení. Jaké máte prosím zkušenosti? V televizi jsem viděla reklamu na eDarling, máte někdo účet tam? Poraďte prosím. Má dvě děti a jsme z malého městečka - spíše vesničky a nemá moc šance se po tom, co ji opustil manžel a nechal jí jen své dluhy, někoho potkat. Děkujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5727
17.4.14 11:10

Chodila jsem na rande.cz , ale před 15ti lety. :think: :mrgreen:

Dneska se beztak všude vystavují náctileté holky na fotkách v plavkách. :roll: Musí to být těžké někoho potkat. Co nějaké skupinky na FB?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
17.4.14 11:12

seznamka.cz, lide.cz, e-darling je placená a fiktivní, takže nedoporučuji, potom rande.cz ale to je tak vše co znám.

• Citovat
  • Nahlásit
2976
17.4.14 11:18

@Štěpina Já na badoo potkala svého nynějšího partnera. Jsme spolu přes 2 roky, rok spolu žijeme a čekáme spolu miminko. Nemyslím, že je se mnou pro pobavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
17.4.14 11:22
@karfice píše:
seznamka.cz, lide.cz, e-darling je placená a fiktivní, takže nedoporučuji, potom rande.cz ale to je tak vše co znám.

Lide.cz tam je seznamka zrušená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
17.4.14 11:24

lide.cz, to je děsná seznamka, co štěstí. cz? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
17.4.14 11:25

Já jsem četla..jaké jsou dobré známky? :mrgreen:..„se“ mi nějak vyklouzlo 8)

kámoška má badoo.cz a štěstí. cz..dál nevím :nevim:..ale říkala, že vše na jedno brdo, chtějí jen to jedno..prý hledat někoho kdo je tam zaregistrovaný chvíli a ještě ne zvlčel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
17.4.14 11:27

Já chodila na libimseti. cz a lide.cz ale je to už cca 8 let takže nevím jak to tam chodí dneska :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.14 11:34

Myslím, že to není seznamkou, ale lidma a ti jsou všude stejný. Všude narazí na týpky, kteří si chtějí jen užít a budou tam i ti, kteří stojí o vztah. Kášmoška se holt bude muset probrat marastem a doufat, že narazí na někoho s kým bude fajn…

Já mám inzerát na štěstí. cz a z toho co mi píše je tak třetina hodně divných lidí, třetina „užívačů“ a třetina těch co stojí o vztah a s těmi stálo za to se sejít. Doporučuju nevykecávat se dlouho na netu, to je k ničemu, rychle schůzka, tam se pozná 100× víc než přes net a hned máš jasno jestli to stojí za další čas nebo ne.

Přeju hodně štěstí.

L.

• Citovat
  • Nahlásit
3574
17.4.14 11:43

Já před 7 rokama byla na štěstí. cz a našla si tam teď už manžela :) Tak tobě i kamarádce hodně ŠTĚSTÍ :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
17.4.14 11:45
@Black Tears píše:
Lide.cz tam je seznamka zrušená

Ajo vlastně… já tam moc nechodím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.14 11:47

Kamaradka se seznamila pres edarling, ale rikala ze registrace neco stoji a pak vyplnujes dlouhy dotaznik sestaveny psychology, ona mela pozadavek na financne zajisteneho vysokoskolaka a ma ho, otazkou je jak dlouho jim to pri jeji povaze vydrzi.
Inko kvuli kamosce

• Citovat
  • Nahlásit
1394
17.4.14 12:15

Já se seznámila na twoo, a vyšlo to :) Byla jsem z dědiny, takže nedostatek příležitostí k seznámení. Tak přeju hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
17.4.14 12:25

Ja poznala sveho nynejsiho partnera, s kterym cekam miminko, na stesti.cz. Ale jak uz tu bylo napsano, je to o lidech a hlavne o tom si dlouho nepsat a nevymyslet scenare v hlave, ale spis se po par vzkazech dohodnout na schuzce. Ta vic napovi. Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2590
17.4.14 12:56

Ja mela pred 7 lety profil na lide.cz a manzel na stesti.cz. A nasli jsme se. Po par dnech schuzka, v zari mame 7 let vyroci a cervenci 2 roky od svatby.

Hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat