Jaké kalhoty do školky, ven?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Gumove z lidlu, bez flisu. Pod to leginy, ktere ma ve skolce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 píše:
Tak u holky je to trochu něco jineho, kluk nebude chodit v leginach.
Jj je to velká výhoda.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Syn ma ty pogumovane v Lidlu koupene (Lupilo). Ony jsou do skolky skvele. Mam je pro decka i na litani po zahrade. Do skolky ma koupene laclove a doma na zahradu do pasu.
Ted neni zadna zima, takze ani klasicke oteplovaky vubec nekupuji. Staci, aby to bylo nepromokave. Ted pojedou bruslit, tak si pod tyhle da leginy nebo puncochy, ze na stadionu bude chladneji. Jinak pod tim nosi pouze ponozky.
A na cestu do skolky jsem mu nechala usit soft fleesove kalhoty. Pani na Fleru mi je sila.
Takove spis podzimni oblekani vedeme.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit