Jaké kalhoty do školky, ven?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1663
10.1.20 10:25

Gumove z lidlu, bez flisu. Pod to leginy, ktere ma ve skolce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7674
10.1.20 10:32
@j.a.n.i1 píše:
Tak u holky je to trochu něco jineho, kluk nebude chodit v leginach.

Jj je to velká výhoda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
452
10.1.20 11:17

Děkuji všem. Objednala jsem softshellové kalhoty.  :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
10.1.20 14:09

Syn ma ty pogumovane v Lidlu koupene (Lupilo). Ony jsou do skolky skvele. Mam je pro decka i na litani po zahrade. Do skolky ma koupene laclove a doma na zahradu do pasu.
Ted neni zadna zima, takze ani klasicke oteplovaky vubec nekupuji. Staci, aby to bylo nepromokave. Ted pojedou bruslit, tak si pod tyhle da leginy nebo puncochy, ze na stadionu bude chladneji. Jinak pod tim nosi pouze ponozky.
A na cestu do skolky jsem mu nechala usit soft fleesove kalhoty. Pani na Fleru mi je sila.
Takove spis podzimni oblekani vedeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat