Jaké máte boby pro 2 leté dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 31.12.16 17:13
Jaké máte boby pro 2 leté dítě?

Dobrý den maminky, malé je 20m napadlo zde trochu sněhu a má ještě napadnout ale ne tolik abych malou mohla vozit v saních…Tak mě zajímá jaké jsou vhodné boby cca por 2 leté dítě? Našla jsem s vysokou opěrkou ale je to jen na tažení…Chtěla bych malou pouštět z malých kopečků, a nebo jet i s ní, jenže vážím 73kg takže fakt nevím..děkuji moc za rady :P

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 31.12.16 17:25

Malá 2r má klasický obyčejný bob tohoto stylu https://www.kasa.cz/…stove-zlute/?… a naprosto stačí. U nás tedy je sníh jen pár dní, někdy ani to.Ale když už napadne, tak nám tento bohatě stačí, stejně na něm moc jezdit nechce, spíše do něj sníh nosí, popř. vozí sníh z místa na místo :mrgreen:

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 31.12.16 17:27

Kamziky, jsou nejlepší, muzete sankovat s detmise, samotného 2letaka z kopce nepustite

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 31.12.16 17:27

My máme saně z bazaru zachovalé pro 3 osoby a super, ještě ten sníh to chce :lol:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 31.12.16 17:47

@Caborina boby s opěrátkem

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 31.12.16 18:04
@Kotatko03 píše:
Malá 2r má klasický obyčejný bob tohoto stylu https://www.kasa.cz/…stove-zlute/?… a naprosto stačí. U nás tedy je sníh jen pár dní, někdy ani to.Ale když už napadne, tak nám tento bohatě stačí, stejně na něm moc jezdit nechce, spíše do něj sníh nosí, popř. vozí sníh z místa na místo :mrgreen:

Máme ty stejné, už od loňska, kdy byly malé 2 roky, úplně v pohodě jsem ji pouštěla z malého kopečka. Koupeno v Kauflandu v akci. Letos už jsme je jednou taky použili:-), ale sníh je bída, i když bydlíme na Vysočině.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 31.12.16 18:05

Male je 20 mesicu, sama jezdi jak drak. Nejlepsi boby jsou stare tzv. sampiony. Pokud mate moznost. Supermarketove za 200-400 se hned rozstipou. :? a dcerka si fakt jizdu uziva.. sama se umi rozpohybovat a frci a kdyz chce, tak z nich „skace“ do snehu, jinak se drzi brzdicek. :mavam:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 31.12.16 18:06

Ja budu malymu kupovat klasicky boby a chtela sem s volantem aby se mel ceho pridrzet, ty s operatkem mi pridou trochu nestabilni (aspon ty tipy na ktery sem koukala), ale je jasny ze ho nebudu poustet samotnyho z kopce, bud ho na nich potahnu, nebo ho pustim z malynkyho kopecku co mame u baraku a maximalne se svezu s nim :)

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 31.12.16 18:19

My máme od loňska tyhle. A teda nevím, proč tchyně kupovala tak drahý boby 8o Jsem si je teprve včera pořádně prohlídla, když jsme byli bobovat. Loni si je dovezl a slezl sníh a další už nebyl :roll: Ale jedou dobře. I jsme na nich jeli já i manžel se synem.
 http://detske-boby-sane.heureka.cz/…bob/recenze/#…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 31.12.16 18:20
@cacharele píše:
Kamziky, jsou nejlepší, muzete sankovat s detmise, samotného 2letaka z kopce nepustite

Starší mi jezdil v 18 měsících na saních typu kamzík. Ve 2,5 jezdil sám i na velkých dřevěných. Samozřejmě z přiměřeného kopečka s dlouhým dojezdem, kde na něj čekal druhý dospělí.

Klasické boby mi přijdou špatně říditelné, navíc na nich šlověk cítí každý hrb.

Ale úplně nejlepší byly saně s kovouvou konstrukcí z trubek. Jen nebyly na hluboký sníh.

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 31.12.16 18:27
@Svistice píše:
Starší mi jezdil v 18 měsících na saních typu kamzík. Ve 2,5 jezdil sám i na velkých dřevěných. Samozřejmě z přiměřeného kopečka s dlouhým dojezdem, kde na něj čekal druhý dospělí.

Klasické boby mi přijdou špatně říditelné, navíc na nich šlověk cítí každý hrb.

Ale úplně nejlepší byly saně s kovouvou konstrukcí z trubek. Jen nebyly na hluboký sníh.

To jo, jenže v dnešních podmínkách sáňky prostě nejedou. Loni jsme je nevytáhli vůbec, letos to zatím taky nevypadá. Boby jedou i na poprašku, na saně je nutné víc sněhu. Ale jinak jo, máš pravdu:-)

AnastazieB
Echt Kelišová 8367 příspěvků 31.12.16 18:31

Máme ty „kamzíky“, měly jsme je jako děti. Jsou skvělé, může na nich jet i dospělý, nestudí zadek, snadno se na ně sedá, dá se na nich sedět při zastávce (na svačinu např.) a ještě mají malý úložný prostor. Za mně super ;).

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 31.12.16 18:31

@Svistice a na ty plastové saně kamzík když si na ně sednu s ní (73kg) rozpadnou se?? :-D mala ta ma tak 10kg

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 31.12.16 18:32

@Fazulina O sněhu mi letos ani nemluv. Máme to asi 45 minut na úpatí nižších hor. Tak jsem myslela, jak teď mezi svátky vyrazíme sáńkovat. No prd, mají tam jen umělý sníh na jedné sjezdovce. :( A jet skoro 2 hodiny do pořádných hor kvůli sáňkování se mi teda zatím nechce.

AnastazieB
Echt Kelišová 8367 příspěvků 31.12.16 18:33

@Caborina nerozpadnou, mám 75 a syn cca 15 a jezdíme normálně. Klidně jedu i se dvěma dětmi ;).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >