Jakého partnera byste chtěly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
argonaut
Nováček 6 příspěvků 01.10.18 18:01
Jakého partnera byste chtěly?

Když byste si měly vybrat optimálního partnera za následujících podmínek, jaký by byl?

Váš partner by ve všech následujících oblastech splňoval Vaše minimální nároky, s výjimkou tří nejdůležitějších, které by mohl mít výrazně nadstandardní, a tří nejméně důležitých, u kterých byste tolerovaly výraznější nedostatek.

Inteligence
Vzdělání (formální i neformální)
Fyzický vzhled
Sexuální zdatnost (kvantita i kvalita)
Sebevědomí
Průbojnost (schopnost prosadit se, zdravá agresivita)
Charisma
Aktivita (akčnost, činorodost, různé zájmy apod.)
Smysl pro humor
Citová vyzrálost (schopnost přiměřeně projevovat emoce, empatie, projevy lásky, schopnost řešit emocionální problémy ve vztahu atd.)
Odvaha
Vůdčí schopnosti (rozhodnost, schopnost převzít zodpovědnost a postarat se i o ostatní, ochranitel, dominance, „tah na branku“)
Manuální zručnost/kutilství
Finance (bohatství, schopnost vydělat peníze)
Rodicovske dovednosti

Které vlastnosti byste posílily a které oželely?

Pro kritiky: některé položky jsem záměrně vynechal, u některých je možná trochu překryv.

Příspěvek upraven 01.10.18 v 19:08

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3674 příspěvků 01.10.18 18:07
@argonaut píše:
Když byste si měly vybrat optimálního partnera za následujících podmínek, jaký by byl?

Váš partner by ve všech následujících oblastech splňoval Vaše minimální nároky, s výjimkou tří nejdůležitějších, které by mohl mít výrazně nadstandardní, a tří nejméně důležitých, u kterých byste tolerovaly výraznější nedostatek.

Inteligence
Fyzický vzhled
Sebevědomí
Charisma
Smysl pro humor
Citová vyzrálost (schopnost přiměřeně projevovat emoce, empatie, projevy lásky, schopnost řešit emocionální problémy ve vztahu atd.)
Odvaha
Vůdčí schopnosti (rozhodnost, schopnost převzít zodpovědnost a postarat se i o ostatní, ochranitel, dominance, „tah na branku“)

Pro kritiky: některé položky jsem záměrně vynechal, u některých je možná trochu překryv.

Dulezite: Finance, inteligence, aktivita

Ozelela bych: Manualni zrucnost, odvahu, sexualni zdatnost

Ale jen proto, ze zbytek je na (dostacujicim) prumeru. Kdyby nebylo, tak by ty 3 prvni samy o sobe nestacily.

Příspěvek upraven 01.10.18 v 18:12

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 18:09
@argonaut píše:

Inteligence
Fyzický vzhled
Sebevědomí
Charisma
Smysl pro humor
Odvaha

Urcite bych ozelela sexuální zdatnost :mrgreen: Líbí se mi vzdělání muži, konkrétně lékaři :oops: U nich platí i to, ze klidně mohou byt zpočátku chudí, klidně se zpočátku uskromim, oni maji potenciál nebýt chudí napořád :potlesk:

HELE A TOBĚ SE LÍBÍ JAKÉ PARTNERKY?

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 01.10.18 18:09

Inteligence, smysl pro humor, sebevedomi a sexualni zdatnost…do tri to proste nevmacknu.

Ozelim trochu ty vudci schopnosti (tech mam dost na rozdavani :mrgreen: ), finance a manualni vzrucnost. Ale musim rict, ze muj muz ma dost ze vseho. Bohuzel i ty vudci schopnosti :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 18:11

Raději anonym. Můj manžel má většinu ze zmíněných kvalit, nicméně jsem bohužel musela oželet sexuální zdatnost a aktivitu :zed: zvlášť to první mi dost často chybí :lol:

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 01.10.18 18:14

Neobejdu se bez: Inteligence, smysl pro humor, aktivita (jako ještě se neobejdu bez citový vyzrálosti a charismatu… prostě línej, psychicky nevyzrálej, nudnej blbeček nemá šanci)

Obejdu se bez: Vůdčí schopnosti, finance (od toho jsem tu já haha), sexuální zdatnost - podskupina kvantita

Jinak považuju víceméně všechny zmíněné vlastnosti za poměrně důležité, musí být ale namíchané ve vhodném poměru, aby to fungovalo

divine woman
Echt Kelišová 9149 příspěvků 01.10.18 18:15

Naštěstí už ho mám, ale podle tabulek bych nevybírala, to bych byla asi sama :mrgreen:
Důležité: přirozená inteligence IQ i EQ, sexuální zdatnost a
smysl pro humor
Oželím: vzdělání, finance, aktivita

Hroznej puberťák
Kelišová 5413 příspěvků 01.10.18 18:20

@argonaut hele, to se ale ptáš z legrace, viď? Protože ženské ti sice děsně vážně napindají to, čemu v ten okamžik třeba i opravdu věří, ale v následujícím okamžiku jsou klidně schopné se rozhodnout úúúplně opačně :jazyk: Takže skutečně vypovídající hodnota tohoto průzkumu bude v lepším případě nulová, v horším spíš zavádějící, takže se tím ve vlastním zájmu proboha hlavně neřiď :mrgreen: :mavam:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8473 příspěvků 01.10.18 18:20

Inteligence, smysl pro humor, sexuální zdatnost. Oželela bych manuální zručnost, vůdčí schopnosti, charisma.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 01.10.18 18:28

Je to pruzkum uplne k nicemu, protouze zenska si zacne uvedomovat vahu tech veci az kdyz ji to zacne fakt chybet. Zensky maji zazracny talent na vyhledavani nedostatku. :mrgreen: Je treba mit nejaky minimum v kazdem aspektu. Nebo to naprosto vyrovnat silne nadprumenryma kvalitama jinde. Treba opravdu hodne penez jisti mnoho nedostatku. :mrgreen:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.10.18 18:32

Když ho milujes neni co resit.. a spousta zen pak dela neco uplne jineho a vsechny předsevzeti jdou stranou.

Tak za me - Chlapovi odpustim kdeco, ale ze je to debil. To nikdy. Jak tam neni prirozena inteligence, tak jde veskera zamilovanost do kytek a jak si chlapa nevazim, tak je to konec.

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 01.10.18 18:38
@argonaut píše:

Inteligence
Fyzický vzhled
Sebevědomí
Charisma
Smysl pro humor
Odvaha

Moje odpověď se ti nebude líbit :mrgreen: já jsem rozmazlená mým mužem, který většinu těch kategorii splňuje vysoko nad mé minimální nároky, tudíž teď když už vím, že takový existuje, tak těžko budu slevovat z požadavků a vybírat jen 3 :mrgreen: nicméně třeba citová vyzrálost pokulhává (ale s tím jsem se naučila žít a už to docela dlouho nevnímám jako nějaké mínus, prostě je takový, stačí mi, že se snaží to zlepšovat :mrgreen:) a co se týče vzhledu… no jako Tom Cruise to není :mrgreen: ale já taky nejsem Miss America, tudíž mi stačí jen to, že mě i po tolika letech přitahuje a vzrušuje, není nutné aby byl nejkrásnější na světě ;)
A paradoxně bych možná, ale jenom možná změnila jednu jedinou věc a tou je věk. To je asi věc, která ti v tom seznamu chybí… charakterově mi strašně sedí, ale vnitřním časovým harmonogramem jsme o pár let rozjetí, což vyžaduje o něco víc kompromisů. Ale jelikož jsme ve všem ostatním za jedno a já vím, že časem dojdeme k tomu samému (jen trochu později), tak to je věc, kterou taky klidně oželím dokud to není moc výrazné.

Ale jinak úplně původně jsem hledala primárně inteligentního, vzdělaného (ne fakticky, titul je mi jedno, ale potřebuju aby to byl ekvivalentní partner, aby to byl kamarád, ráda si povídám a řeším všemožná témata a potřebuju aby ten druhý byl aspoň trochu stejný, rád zjišťoval nové věci, měl rozhled, učil se něco nového) a empatického (potřebuju aby mě podržel a pochopil). Časem se začaly zvyšovat nároky i na ten zbytek a jsme tam kde jsme :mrgreen:

Pokud ale řešíš jak zabodovat u žen, tohle nebude nejlepší způsob. Můžeš excelovat ve všem a přesto tě spousta žen nebude chtít, protože se s tebou nebude cítit dobře (jenom příklad). Pokud mají dva lidi fungovat spolu, musí si sednout a to nezáleží jen na schopnostech.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5325 příspěvků 01.10.18 18:43

Hluchoněmá nymfomanka co vlastní obchod s lihovinama.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5325 příspěvků 01.10.18 18:44
@ludmilaadamkova píše:
Když ho milujes neni co resit.. a spousta zen pak dela neco uplne jineho a vsechny předsevzeti jdou stranou.Tak za me - Chlapovi odpustim kdeco, ale ze je to debil. To nikdy. Jak tam neni prirozena inteligence, tak jde veskera zamilovanost do kytek a jak si chlapa nevazim, tak je to konec.

A sakra, tak to si mě škrtni :mrgreen:

marg
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 01.10.18 18:50

Klidne bych ozelela kutilství, to je nejsnadnější nahradit. Pak z výběru nerada fyzický vzhled a sexuální zdatnost. Naopak vyžaduji schopnost vydělat peníze (nahradí to kutulství :)) , emoční vyzrálost, smysl pro humor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >