Jakou autosedačku pro 16m

1300
30.8.22 19:37

Jakou autosedačku pro 16m

Holky budeme přecházet z vajíčka cybex i sice cloud- syn je menší a tak mu stále je. Ale už chceme pořídit autosedačku
Ráda vych s isofixem a dost se líbí ta otočná o 360° že je volby jezdit jak pozadu tak popredu. Zatím stále jezdíme pozadu :andel:. Britax romer dualfix se mi celkem líbí ale rada bych viděla i jine 8) díky moc :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3155
30.8.22 19:48

Nejlepší volba je navštívit centrum autosedaček a sedačky vyzkoušet v autě a s dítětem. Protisměr bych volila určitě. Není důležitý věk, ale váha, podle nových pravidel výška.
 https://www.centrumautosedacek.cz/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10923
30.8.22 20:19

Zalezi dost na aute, jezdime superbem, mame Britax romer dualfix a je blba, v protismeru pada hlava a nejde to ten sklon ani dorovnat vypodlozenim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69023
30.8.22 20:27

Vezměte auto, dítko a vypravte se vyzkoušet do specializované prodejny. My máme jako pokračovací Cybex Sironu (větší se nám do auta nevešly), taky je otáčecí, ale dítku je tři a půl a do posměru ještě nikdy otočená nebyla, nějak jsem zatím nenašla důvod. Romerku jsme zkoušeli taky, ale měla hodně otevřenou hlavovou opěrku a dítěti tam lítala hlava. Vyzkoušejte, uvidíte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
30.8.22 20:41

Zopa od 9 do 36 kil. Po i pro směru, polohovací, ne otočná. Rychlá montáž na izofix i pásy. Jednoduché stahování pasu podle potřeby. Mohutná, hodně polstrovaná. Vyhovující. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek