Jakou banku zvolit?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@stinga píše: Více
George mají a šlape perfektně. Nevím, co ti připadalo těžkopádné. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Dahlia0409 píše: Více
Zajímavé. Já v ČS neplatím žádné poplatky. Stačí si to nastavit výhodně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucad77 píše: Více
Nevím, jak je to dneska. Vím že tam má mamka nějaké podmínky pro příchozí platbu a nějaké další produkty od nich, aby neplatila nic. Možná to má každý jinak. Ja už bych tam nešla třeba
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Dahlia0409 píše: Více
Však jo, to je každého věc. Mně spořka vyhovuje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nejlepší je rb
Měla sem komerčku a přesně jak říkáš nedávno sem založila Rb a ještě sem dostala 3000 ![]()
Příspěvek upraven 29.05.25 v 01:54
- načítám...
- Citovat
- Zmínit