Jakou banku zvolit?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24778
26.12.24 17:19
@stinga píše: Více

George mají a šlape perfektně. Nevím, co ti připadalo těžkopádné. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24778
26.12.24 17:20
@Dahlia0409 píše: Více

Zajímavé. Já v ČS neplatím žádné poplatky. Stačí si to nastavit výhodně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16476
26.12.24 17:23
@lucad77 píše: Více

Nevím, jak je to dneska. Vím že tam má mamka nějaké podmínky pro příchozí platbu a nějaké další produkty od nich, aby neplatila nic. Možná to má každý jinak. Ja už bych tam nešla třeba

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24778
26.12.24 17:58
@Dahlia0409 píše: Více

Však jo, to je každého věc. Mně spořka vyhovuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.5.25 01:51

Nejlepší je rb

Měla sem komerčku a přesně jak říkáš nedávno sem založila Rb a ještě sem dostala 3000 :lol:

Příspěvek upraven 29.05.25 v 01:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.5.25 01:53
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat