Jakou písničku dnes nemůžete vyhnat z hlavy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
byron
11.1.12 10:28
Eewa píše:
Dnes si broukám Mozarta - „Malou noční hudbu“. Pustili jsme si to s dětma u snídaně a teď se toho nemůžu zbavit :mrgreen:
JJ, to je taky chytlavý
  • Citovat
  • Upravit
28272
11.1.12 11:51

:mavam: :mavam: tak dnes už je to dobré, už zase slyším tu svoji: S vejslužkou jáááááááááá, zaječíí jsem bonvivááán :dance: :dance: :dance: :dance: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
11.1.12 11:55
Diggy píše:
lulushka píše:
Renatt píše:
Za co Bože za co od Kluse :lol: :lol:
Nejmenuje se to Pánu Bohu do oken? Mně zní taky pořád v hlavě :lol:
nevíte kde se to dá stáhnout do mobilu, na mp3 jsem to nenašla. díky renča

http://www.uloz.to/…-do-oken-mp3 :palec: :palec: :palec: zkoušela jsem to, stáhnout jde :dance: :dance: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
11.1.12 14:05
Kočislava píše: :mavam: :mavam: tak dnes už je to dobré, už zase slyším tu svoji: S vejslužkou jáááááááááá, zaječíí jsem bonvivááán :dance: :dance: :dance: :dance: :lol:

No tak ta mi hraje dneska taky!!! :dance: aLE večer to bude zas to brum brum brum :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1332
11.1.12 14:08
Renatt píše:
Za co Bože za co od Kluse :lol: :lol:

No tak tuhle písničku se snažím vymazat z hlavy naší tříapůlleté malé.Zpívá ji ve školce u babiček atd.Ale je to dobrá pecka :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3182
11.1.12 17:45
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný