Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
tak dnes už je to dobré, už zase slyším tu svoji: S vejslužkou jáááááááááá, zaječíí jsem bonvivááán
![]()
Diggy píše:lulushka píše:nevíte kde se to dá stáhnout do mobilu, na mp3 jsem to nenašla. díky renčaRenatt píše:Nejmenuje se to Pánu Bohu do oken? Mně zní taky pořád v hlavě
Za co Bože za co od Kluse![]()
http://www.uloz.to/…-do-oken-mp3
zkoušela jsem to, stáhnout jde
![]()
Kočislava píše:![]()
tak dnes už je to dobré, už zase slyším tu svoji: S vejslužkou jáááááááááá, zaječíí jsem bonvivááán
![]()
![]()
![]()
![]()
No tak ta mi hraje dneska taky!!!
aLE večer to bude zas to brum brum brum ![]()
Renatt píše:
Za co Bože za co od Kluse![]()
No tak tuhle písničku se snažím vymazat z hlavy naší tříapůlleté malé.Zpívá ji ve školce u babiček atd.Ale je to dobrá pecka
![]()