Jakou velikost zateplené kombinézy?

Anonymni
13.9.07 21:44

jakou velikost koupit zateplené kombinézy

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jakou velikost kombinézy koupit pro narozené miminko, když pod tím bude ještě oblečené př. dupačky, kalhoty… atd?

62 nebo 68 nebo 74?

Děkuju za odpověď

Danuška

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
13.9.07 21:48

Ja jsem mela tri kombinezy, jednu uplne malinkatou, na cestu z porodnice (nakonec nebyla v prosinci takova zima) a pak jeste dve, a ty byli 62-68, kdyz to bude mimcu vetsi, tak to nevadi, jeste se tolik nehybe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
13.9.07 21:50

Ahoj,
mojí dceři je 14 měsíců a ještě teď nosí vel. 74. Víc než 68 bych rozhodně nekupovala, i v tom ti bude novorozoně plavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
13.9.07 22:01

Ahoj,
tak malá se narodila v únoru a měla 48 cm. Přichystanou jsem měla kombinézku myslím tak velikosti 56 a měli jsme ji až do jara. Myslím, že ti bude stačit ta nejmenší a na zbytek zimi třeba 62.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18491
13.9.07 22:29

Ahoj, moje dcera se narodila na konci rijna, mela 48 cm, v zime mosila velikost 50 a kombinézu 56, k vetsi jsme se v zime nepropracovali. V pul roce zacinala nosit velikost 68, kombinezu velikosti 62 jsem nakonec darovala, nebyla nam uz na jare k nicemu. Ale muzes mit vetsi dite nez ja koupila bych 62, vetsi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7366
13.9.07 22:41

já bych teda jen chtěla říci, že není 68 jako 68 apod, takže podle toho bych se až tak neřídila. Je to těžký, ten nákup… Náš malej vydržel v tý první kombinéze strašně dlouho, je prosincovej, až mě to překvapilo. Ale teda v dupačkách nebo kalhotech bych ho do toho necpala, jen v punčochách. Leda by neměl fusak, ale raděj punčochy, kombinézu a třebas deku, neumim si představit novorozence cpát do tolika vrstev…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.9.07 22:46

Ahoj, Karolínka se narodila na konci srpna a kupovala jsem 68. Nosila ji celou zimu a v pohodě. Když se narodila, měla 3kg a 49 cm. :D

• Nahlásit
  • Citovat
3492
14.9.07 10:00

To je těžko je fakt rozdíl jestli se narodí malinké mimi 48 cm nebo takové jako náš Adámek 54 cm a skoro 4 kg. Nám byly nejmenší velikosti na nic a skoro od začátku nosil vel. 62. Já bych ty nejmenší velikosti zvlášť u kombinézy nekupovala vzala bych asi tu 62.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
14.9.07 11:41

Mates měl 52 cm a 3,46 a byla nám akorát kombinézka 56, měl jí teda jenom pár dní, protože bylo brzy teplo. Ale bodyčka mu byly i 50, v některých 56 na začátku dost plaval :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
14.9.07 12:47

Tak Tomik se narodil v zari a kombinezku jsme meli 62 a pak jsme mela z Quelle velikost 62/68 - rikala jsem si ,ez radsi koupim vetsi - a musim rici, ze tam fakt asi neumi merit - kombinezka je tak velka, ze ji muze nosit i ted a to ma velikost 74, ale je fakt ze na male mimi to nevadi - stejne v tom jen lezi. Horsi je to ted - kdyz v tom bude i chodit :-)
Takze jak tu bylo psano i stejne velikost je mnohdy uplne jinak velka :-)
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
14.9.07 14:56

Asi mi nikdo nebude věřit, že našemu Lukáškovi byla kombinézka velikosti 0-3 měsíce v 6ti týdnech malá. V té době měl už přes 6 kg, takže jsem koupila rovnou 74 a s tou jsme to vydrželi do jara. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10178
14.9.07 16:37

Souhlasím s Noemmi. Už se neřídím podle čísel, ale každý kousek oblečení přeměřuju. Pro novorozence bych koupila rovnou 62 (ale tu dpovídající velikosti dítěte 62 cm :wink: ). Když bude měkoučká, tak ji bez problému uživíš, i když bude větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.9.07 23:55

Ahoj. Moc děkuju za názory. Takže koupím 62 a 68.

Jen vzkaz pro noemi, víš, když bude mimi ve fusaku, tak kombinézu nevyužiju, ale když nechám miminko v klokance, tak kombinéza bude super a proto tolik vrstev, aby mu nebyla zima.

Ještě jednou všem děkuju.

Danuška

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.10.07 13:52

Ahojky, fakt záleží na tom, jak velké mimi se narodí. Radši bych toho nekupovala moc dopředu. Naše Verunka se narodila o měsíc dřív, na konci listopadu a měřila jen 47 cm. Koupenou kombinézu jsem měla velikost 62, protože jsem si mysela, že budeme mít velké dítko. Takže ta kombinéza jí byla hodně velká a stejně byla mírná zima, takže jsme ji ani moc nevyužili. A akorát by jí byla skoro až na jaře… :)

• Nahlásit
  • Citovat
3174
12.7.12 15:51

Ahoj, htěla jsem se zeptat taky něco ohledně velikosti. Termín mám začátkem října, takže si myslím, že kombinézu potřebovat budem ale nevím jakou velikost. Mám jednu teplou 68, ale příjde mi hrozně veliká. Na netu jsem našla ještě jednu co by se mi líbila. Paní psala, že není úplně typický zimní spíš podzimní což by nevadilo a velikostně odpovídá 56 a kousek. Tak nevím jestli ji vzít jestli nebude malá. Jsem prvorodička a v těhle věcech se vůbec nevyznám, takže budu ráda za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama