Jaký dotykový telefon dceři?

3586
11.7.13 11:10

Jaký dotykáč?

Ahoj :mavam:
Potřebuji radu chceme koupit dceři dotykový telefon s operač. syst. android, ale vůbec se nemůžeme rozhodnout, když se nám nějaký líbí, tak má špatnou recenzi :(. Doporučte mi prosím nějaký, naší slečně táhne na 9 rok. Do telefonu chci vrazit tak 2000- 3000,–. Nechceme kupovat nějakou drahotu. ;) Děkuji za rady a typy :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26946
11.7.13 11:13

Dotykáč néééé… :lol: :cert: :lol:
Sama ho mám… mám tento Android tuším sice nepodporuje, ale už teď vím, že můj další telefon bude 100% tlačítkovej. Mám ho teda už hodně dlouho… cca 3roky a absolutně bez poruchy, funguje skvěle, ale jsem poučena. Tlačítka jsou tlačítka :mrgreen:

Mno, moc jsem ti neporadila… ale tak… no… kdo ví :kytka:

Krom toho si myslím, že tím spíš 9ti leté slečně :nevim: Za prvé ne dotykáč a za druhé bych ani na recenze zase tak zásadně nedala, jelikož bude chtít stejně za rok či dva novej, lepší, jinačí, hezčí, s lepšíma funkcema, modernější a nejlépe nerozbitnější :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3586
11.7.13 11:18

@Cmochy musí mít dotykáč. :mrgreen: Jiný nechce. :zed: Juknu na něj. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
11.7.13 11:20
@katyca píše:
@Cmochy musí mít dotykáč. :mrgreen: Jiný nechce. :zed: Juknu na něj. Díky.

Ááááha, tak to potom jooo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
11.7.13 11:20

Taky vím, že další můj tel. nebude dotykáč :lol:.Ale chápu, že nutně potřebuje dotykáč, to je jasný :lol:.Jen at si ho vyzkouší a uvidí. Jinak dobrej je Nokia C5-03.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
11.7.13 11:21

Já mám HTC desire C. Je levnej, chtěla jsem vyzkoušet dotykáč a nevím, jestli bych si pořídila nějaký dražší. Mám i tablet, uklizenej ve skříni :oops:, mě prostě ty dotykáče nevyhovují. Ale to HTC není špatné, je to šikovný telefon a celkem i odolný :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 11:23

Kamarádky syn dostal od dědečka k vánocům (bylo mu jedenáct) Samsung Galaxy mini. V půlce ledna ho vyměnil za nějakýho robota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3890
11.7.13 11:23

Ja bych android nekupovala.. neznam cloveka co by s nim byl spokojenej.. ja osobne mam iPhone 4S ale to urcite neni pro 9 letou holku :D uprimne… 9 lete bych koupila tak maximalne tlacitka… a kdyby se ji to nelibilo tak by nedostala nic 8) hodne stesti s vyberem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
11.7.13 11:24
@ncc1701 píše:
Kamarádky syn dostal od dědečka k vánocům (bylo mu jedenáct) Samsung Galaxy mini. V půlce ledna ho vyměnil za nějakýho robota.

Bych ho snad zabila :zed: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 11:24

Btw. za ty prachy není lepší tablet?
Teda pokud to chcete kvůli aplikacím, hrám a přístupu na internet.
Pokud na volání, tak nevím, staré modely třeba HTC se prodávají od čtyř tisíc. Leda z bazaru, ale to bych si netroufla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.7.13 11:27

@Cmochy
Dal najevo, že než nějaký stupidní hry, tak raději opravdovou hi-tech hračku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
11.7.13 11:32
@ncc1701 píše:
@Cmochy
Dal najevo, že než nějaký stupidní hry, tak raději opravdovou hi-tech hračku :-)

Kam se na ně hrabeme… já byla v jeho letech šťastná za novej penál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
11.7.13 11:41

@xlenushkax
ja i vsichni kolem me maji androidy a jsou spokojeni ;) mi zas obcas tekly nervy z iPhonu a dobrovolne bych se ho vzdala ve prospech androidu (ted mam oba, nutnost). ale pravda to se bavim o vyssi tride. u tech mensich levnejsich telefonu to asi celkem muze byt na strelu…

mimochodem ony se jeste delaji nejake dobre tlacitkove telefony? ja mela pocit, ze uz jsou snad z 90% jenom dotykove :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3890
11.7.13 12:16
@Ali-Ali píše:
@xlenushkax
ja i vsichni kolem me maji androidy a jsou spokojeni ;) mi zas obcas tekly nervy z iPhonu a dobrovolne bych se ho vzdala ve prospech androidu (ted mam oba, nutnost). ale pravda to se bavim o vyssi tride. u tech mensich levnejsich telefonu to asi celkem muze byt na strelu…mimochodem ony se jeste delaji nejake dobre tlacitkove telefony? ja mela pocit, ze uz jsou snad z 90% jenom dotykove :oops:

no ja z pritelova iPhonu silim :cert: ma 4 ja 4S a je to tedy hodne znat.. s tim androidem to bude mozna stejny :nevim: ale treba kamarad ma vyssi radu, novej, fakt drahej a je z nej zoufalej… taky zalezi na co ho pouzivas… pokud jen na volani a sms tak je to uplne jedno si myslim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
11.7.13 12:27
@Ali-Ali píše:
mimochodem ony se jeste delaji nejake dobre tlacitkove telefony? ja mela pocit, ze uz jsou snad z 90% jenom dotykove :oops:

Jooo, mě by se líbil třeba tento :pankac:
Pro moje potřeby naprosto dostačující… volá, píše, foťák a kamera (v rámci potřeb dostačující) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama