Jaký máte na operace názor vy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.19 20:38

Jaký máte na operace názor vy?

Dobrý den. Už skoro dva roky to budou co mi našli 2 nepřímé tříselné kýly při operaci střev. Měla jsem i předtím takové tlaky v těch místech, ale neřešila jsem to. Až teď se ukázalo, že je to ta kýla. Byla jsem s tím jednou i na pohotovosti, jelikož jsem zvedla těžkou bednu a vyskočila mi a nemohla jsem se skoro hnout. Doktor mě ale odbyl, že to operovat nebude, prý to není potřeba. Mám prej přijít až to nepůjde zpět zastrčit.
Nevím, co s tím. Určité pohyby mě bolí a mám trauma z kýchání. Myslíte, že by bylo vhodné to operovat, nebo nechat až bude nejhorší?
Bojím se třeba i těhotenství, atd..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.11.19 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už skoro dva roky to budou co mi našli 2 nepřímé tříselné kýly při operaci střev. Měla jsem i předtím takové tlaky v těch místech, ale neřešila jsem to. Až teď se ukázalo, že je to ta kýla. Byla jsem s tím jednou i na pohotovosti, jelikož jsem zvedla těžkou bednu a vyskočila mi a nemohla jsem se skoro hnout. Doktor mě ale odbyl, že to operovat nebude, prý to není potřeba. Mám prej přijít až to nepůjde zpět zastrčit.
Nevím, co s tím. Určité pohyby mě bolí a mám trauma z kýchání. Myslíte, že by bylo vhodné to operovat, nebo nechat až bude nejhorší?
Bojím se třeba i těhotenství, atd..

Hele já mám pupeční kylu už pár let..rekli mi že mi to operovat nebudou když chci další děti.. :nevim: jinak když něco zvednu tak mě to samozdřejmě vyleze…takze až po porodu půjdu pak na operaci

• Citovat
  • Nahlásit
32715
17.11.19 21:06

Zajdi si na jinou chirurgii pro názor, často mají různí lékaři různý názor na stejný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3470
17.11.19 21:07

Normálně si zajdi na chirurgickou ambulanci a domluv si termín. A hotovo. Pracovala jsem na soukromé klinice a běžně se operovalo plánovane, ba naopak doporučuji, predejdes tím nepříjemným komplikacím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
17.11.19 21:33

Doktor je debil, najdi si lepšího.
Pokud ti to jednou vyleze tak, že to nepůjde zastrčit zpátky, uskřine se to a to je stav, kterému se říká akutní břicho. Velké bolesti, někdy teplota, schvácenost, atd., je to různý. Takže tohle je z pohledu tvého chirurga mnohem lepší čas to operovat, než jít na sál a řešit to v klidové fázi, bez zánětů a teplot. Fakt se toho někdy děsím, co všechno vyleze z lékařských fakult…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3026
18.11.19 07:10

Jdi k jinymu doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu