Reklama

Jaky muzikal vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alicezulice
Kecalka 404 příspěvků 03.12.10 17:24
Jaky muzikal vybrat?

Zdravim. Nikdy jsem zadny muzikal nevidela, manzel taky ne. Ted ho chci prekvapit a koupit na neco pekneho vstupenky. Nemam tuseni, co bezi a co stoji za to. Co byste doporucily? Dekuju moc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.12.10 17:30

Ahoj. Viděla jsem skoro všechny muzikály, co hráli v Praze, a nejvíc vzpomínám na Ježíše (toho jsem taky viděla třikrát). Nejsem si tím jista, ale myslím, že ho zase hrají, ale jestli je to totéž co tenkrát, to nevím.

A taky asi půjde o názor, co se komu líbí.

Starrky
Kelišová 6208 příspěvků 03.12.10 17:32

Třeba mě teďka hodně lákají Děti ráje - slyšela jsem, že to je dobrý a písničky Michala Davida mám ráda, tak snad se na něj taky vypravíme :nevim:

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 03.12.10 17:32

mně se moooc líbil Drakula :palec:

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 03.12.10 17:41

Ja bych taky znovu brala Jezise.Je jedinecny a znovu se hraje :palec: i na Drakulu,Johan­ku,Galilea(ale to nevim,asi se uz nehraje).. Ja nevidela jeste Tajemstvi a to bych moc rada,pisnicky jsou super..
Jinak ja bych sla na jakykoliv 8-) ,ale urcite se dlouhy cas na zadny nedostanu…

olejnice
Závislačka 4967 příspěvků 3 inzeráty 03.12.10 17:52

Ahoj holky, taky přispěju svou troškou do mlýna, protože jsem velký muzikálový nadšenec, ráda se s vámi podělím o svoje dojmy.

hkac: Ježíš je moc hezkej, v nové verzi jsou malinkou upravený písničky, ale kdo nezná na zpaměť, ani to nepozná. Jinak nové obsazení, ale stále pěkný děj.

Starrky: Pokud se ti písničky od Davida líbí, určitě doporučuju, zajdi si na Děti ráje, mě se to moc líbilo. Jsou to „známé šlágry“ zasazené do pěknýho děje.

Jinak Alicezulice , určitě doporučuju mrknout přímo na:

http://vstupenky.ticket-art.cz

kde najdeš muzikály, které se v současné době hrají, které dny a jaká místa jsou ještě volná. Vstupenky můžeš rovnou zamluvit. Já to takto dělám, vyberu datum, sedadla, objednám a lístky si vyzvednu u nás v kanceláři ČEDOKu.

Jinak poradit muzikál, to je trošku horší, protože záleží na vkusu, ale z těch posledních se mi moc líbilo např.: Carmen, Baron Prášil, Noc na Karlštejně (klasika, jestli se líbí film, muzikál je přesná kopie)… je toho spousta, tak šťastnej výběr… :-)

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 03.12.10 17:57

olejnice-upraveny pisnicky?tak to by se mi nelibilo :think: ,myslim,ze bych furt slysela origos a rikala si,kde je chyba :lol: ( asi ve mne,nemam to poslouchat doma :lol: )

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.12.10 18:01

Děti ráje jsou do března vyprodaný, ne? A koukala jsem, že ten Ježíš se hraje v Karlíně. Škoda, jinde než ve Spirále si to nedovedu představit. Ale kdo nezná.. ;)

Já viděla Ježíše i po té první úpravě, změnu jsem poznala, ale stejně to bala nádhera.

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 03.12.10 18:14

Děti ráje nejsou vyprodaní, hodně míst je plných, ale pokud nepotřebuješ zrovna nejbližší řady uprostřed (a současně nejdražší), tak se dá. My kupovali lístky týden před představením… Ježíš byl úúúúžasný, ve Spirále jsem ho viděla 6× a chystám se na něj po Novém roce znovu do Karlína. Baron Prášil byl hezký, ale třeba Angelika se mi líbila víc. Ale ta už se nehraje. Moje srdcovka je taky Krysař, ale toho už taky nedávají. Zkus vybrat podle vašeho vkusu, jaké máte rádi interprety a tak…

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 03.12.10 18:16

Ahoj,mě by se líbil Golem,ale nevím,jestli ho hrajou-zkus se podívat na Ticket art-ale to už tu bylo doporučeno.

ladaw
Kecalka 106 příspěvků 03.12.10 18:33

A manzel to oceni? Muj by nemel z takoveho prekvapeni radost :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.12.10 18:35
Gina píše:
Děti ráje nejsou vyprodaní

Na netu vyprodaní jsou, takže jinde jdou koupit?

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 18:36

Mně se kromě Krysaře, Ježíše a Johanky moc líbily muzikály brněnský: Sny svatojánských nocí, Bastard, Babylon i jejich nastudování West Side Story…ale nemám přehled jestli se něco z toho aktuálně hraje.
Dracula je taky pěkný v tom novém nastudování.

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 03.12.10 18:45
hkac píše:
Gina píše:
Děti ráje nejsou vyprodaní
Na netu vyprodaní jsou, takže jinde jdou koupit?

no když tě to přes jejich web odkazem „vstupenky“ přesměruje na ticketportal, tak když na jakékoliv datum klikneš, tak tam vidíš volná místa…v prosinci se najde pár míst v každém sektoru a od ledna jich je skoro v každém sektoru desítky volných…

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 03.12.10 18:47

Mišuno, taky jsem velký fanda brněnských muzikálů, už dlouho se toužím dostat na nějaký přímo k nim, zatím jsem viděla Sny i Bastarda v Praze., ale do Brna mám ropoblém se dostat. Nevíš, jestli budou něco hrát v Praze zase?

Jinak mě kdysi uchvátil „muzikál“ Veslo a růže o svatém Vojtěchovi v břevnovském klášteře, fakt bomba!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >