Reklama

Jaký obal na tablet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlijna
Stálice 76 příspěvků 24.01.17 22:05
Jaký obal na tablet?

Dobrý večer,

dětem jsme k vánocům koupili tablet. Potřebovali bychom na něj nějaký obal, aby byl alespoň trochu chráněný před poškozením. Nechci obal, kdy tablet je schovaný, když je vypnutý. Já potřebuju něco, aby byl chráněný, když si na něm děti hrají. Je to značka Freeme X4 7HD?

Můžu ještě požádat o doporučení her ke stažení zdarma? Mám téměř 8letého kluka (2 třída) a 5 letou holku. Jaké hry u vás vedou?

Díky a přeju příjemný večer.

Reklama

Reakce:

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 24.01.17 22:52

Ahoj, zkus si do Googlu zadat značku tabletu a obal. Určitě jich je dost na výběr
Sama za sebe mám ten otevírací ale kdyby ho měli děti popřípadě ho upustili na displej tak by to asi nepřežil.
Zkusila bych klidně i ten silikonový, jako je i na mobily. My jsme malýho učili že je to drahá věc že s ním musí sedět na místě a když se něco bude dít tak nás zavolat.. A poslechnul
Co se týče her tak si děti najdou samy co je bude bavit, jen kontroluj co stahujou ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 25.01.17 09:08

Koupila jsem skvělý obal na Aliexpressu za pár korun, tlustý, silikonovy. Jen je potřeba ho najít - podle vzhledu tabletu a podle der vzadu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama