Jaký obal na tablet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlijna
Stálice 76 příspěvků 24.01.17 22:05
Jaký obal na tablet?

Dobrý večer,

dětem jsme k vánocům koupili tablet. Potřebovali bychom na něj nějaký obal, aby byl alespoň trochu chráněný před poškozením. Nechci obal, kdy tablet je schovaný, když je vypnutý. Já potřebuju něco, aby byl chráněný, když si na něm děti hrají. Je to značka Freeme X4 7HD?

Můžu ještě požádat o doporučení her ke stažení zdarma? Mám téměř 8letého kluka (2 třída) a 5 letou holku. Jaké hry u vás vedou?

Díky a přeju příjemný večer.

Reakce:

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 24.01.17 22:52

Ahoj, zkus si do Googlu zadat značku tabletu a obal. Určitě jich je dost na výběr
Sama za sebe mám ten otevírací ale kdyby ho měli děti popřípadě ho upustili na displej tak by to asi nepřežil.
Zkusila bych klidně i ten silikonový, jako je i na mobily. My jsme malýho učili že je to drahá věc že s ním musí sedět na místě a když se něco bude dít tak nás zavolat.. A poslechnul
Co se týče her tak si děti najdou samy co je bude bavit, jen kontroluj co stahujou ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8363 příspěvků 25.01.17 09:08

Koupila jsem skvělý obal na Aliexpressu za pár korun, tlustý, silikonovy. Jen je potřeba ho najít - podle vzhledu tabletu a podle der vzadu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >