Jaký spací pytel pro 2 měs. miminko ?

1180
14.2.09 17:43

Jaký spací pytel pro 2 měs. miminko ?

Ahoj, jaký jste dávaly nebo dáváte spací pytel pro tak malé miminko ? Sašík si vzal příklad z své sestřičky a od měsíce nespí v zavinovačce. Chtěl se ve spaní otáčet z boku na záda a nešlo mu to, tak se budil a byl řev :D Tak jsem nechala zavinovačku jako podložku (má fleecovou) a začala ho přikrývat peřinkou, není moc silná, tak má ještě na ní deku - máme v pokoji v noci chladno (vůbec zde netopíme). Teď se však začal odkopávat a bývá pak studený a já kvůli tomu málo spím (to málo co můžu) a přikrývám ho :( , tak jsem se rozhodla ho dát do spacího pytle. Jen nevím, jaký je vhodný pro tak malé miminko, nemusí být ani moc tlustý - ještě ho podle potřeby přikryji peřinkou nebo dekou. Poradíte jaký je vhodný ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13498
14.2.09 18:11

ahoj

mala v nem spava uz ud druheho mesice,koupila jsem ho v Tescu,bud ten teplejsi bez rukavku a prikryt perinkou(ale nemusi byt) a nebo mela pytel s rukavky(jeden tenky a jeden teplejsi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
14.2.09 18:26

My jsme měli pytel z HaM a musím říct, že spokojenost, mají různé velikosti, dokonce snad i pro dvouleté děti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
14.2.09 20:03

ahoj Paraplicko,

Anička nám ve spacím pytlíku spinká od narození - nejdřív jsme měli od Aesthetic 0-6 m a teď máme z Tesco - jsou bezva oba dva. Ještě jsem si přivezla dva z Anglie s dlouhým rukávem ale ty měla asi jen do 4 měsíců.

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
14.2.09 20:16

Učitě bych miminu pořídila čistě vlněný spací pytel / fakt nekouše/ a nebo ještě líp vlněné pyžamko. Vlna přirozeně reguluje teplotu těla. Máme v ložnici dost zimu a malý má postýlku v nejchladnějším rohu, má celoročně vlněnou beránkovou deku pod sebou / rouno natkané na polyesterové osnově/, vlněné pyžamko a lebedí si. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
14.2.09 20:23

Díky moc za rady, hodně jste mě navnadily tím pytlem z Tesca (Cheeroke, že ?). Zítra tam mám cestu, tak se po něm kouknu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16106
14.2.09 20:28

nám se pro malé mimi osvědčil cherokee, mají taky různé velikosti, je lehký a ještě jsem dávala přes něj deku. teď používáme tchibo, ale ten je hodně tlustý a pro malé mimi nevhodný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
15.2.09 13:25

Ahoj my máme z CA s takovou krávou na boku a malému se v něm líbí, akorát se dost potí. Teď jsem koupila z Markse, moc pěkný, akorát jsem musela vzít větší (6-12M), je nahoře dost úzký, ale je hodně dlouhý a malý se v něm tolik nepotí. Oba stály do 500 Kč. Já jsem sháněla ten Teskácký po celé Praze, ale měly jen tu první velikost (0-6M) a ten je na našeho tříměsíčního drobka malý. Přijdou mi pěkné, ale nejsou tak ňuňací, nejsou z toho mikroplyše, a modrý prostě není. Pokud chceš teplý, doporučuji Aesthetic, také mají víc velikostí, jsou moc pěkné, ale kup jej přímo od nich, přes net, daj se koupit v obchodech, ale s hroznou přirážkou. Jsou hodně teplé, my máme v bytě dost teplo, tak by byl moc.
Náš Filip spinkal v zavinovačce moc rád, jenže už z ní vyrostl, nechala jsem mu v Aestheticu šít zateplenou fleecovou dečku do čtverce, abychom ho do ní mohli balit stejně jako do zavinovačky - má v tom volné nožičky, ale je v tom zachumlaný. Možná můžeš zkusit něco takového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
15.2.09 15:06

Já jsem ten z Tesca pořídila v lednu ve slevách. Stál pouhých 126,–Kč,tak jsem vzala ten malý (0-6) i velký (6-12). Bral ho tam kdekdo,tak mě to taky napadlo..,a koukám,že jsem asi udělala dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
16.2.09 19:25

Ahoj, tak ještě jednou díky :D Rozhodovala jsem se nakonec mezi Cherokee a Aesthetic (taky se mi líbil). Včera jsem zavítala do Tesca a Cherokee to nakonec tedy vyhrál :D Měli jen jeden kus ve velikosti 0-6 měs., večer jsem ho vyprala, dneska se dosušil a za chvíli bude mít premiéru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
home77
20.9.10 20:37

Ahoj, navážu na tuto diskuzi. Můžete mi poradit, jaké je nejlepší zapínání spacího pytle ? Mam 9m holčičku a začala se hodně odkopávat…
Je lepší zapínání na zip kolem dokola? Nebo středem ? Nebo na druky ?
Ještě by mě zajímalo, jak dlouhý pytel mám pořídit, když malá má od ramek k patám 65 cm. Diky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13
20.9.10 21:05

Ahoj, my používáme Emitex, podívej se na jejich stránky, najdeš tam veškeré informace. Mají je skvěle vymyšlené, dají zkrátit či prodloužit, takže rostou s miminkem. My máme letní variantu a je teplý dost, spíš do něj oblékám malého podle potřeby, v létě jen body, v zimě overálek nebo teplé pyžamko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama