Jané salom pro nebo Peg - Pérego GT3? Děkuji :)

Máte zkušenost s Peg Pérego GT3?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego GT3
Napsat příspěvek
Velikost písma:
49
24.12.13 14:30

Pěknej :), jen jsem zatížená, na hnědou, béžovou, oranžovou :) a taky jsem teda našla, že už někdo prodává, ale cena kolem 10000 výše 8o :nevim: :( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
684
24.12.13 14:35

Já zase hnědou fakt nemusím :) mně se to za osm litrů bez sedačky zdá moc… Navíc šest let starý kočár! Nevím, jak se prodávají draho, ale za tu desítku tam bude i sedajda, ne? Záleží, zda ji potřebujete, pak by to znamenalo další nemalou investici…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.12.13 14:37

To jo, to je jeden z mnoha co jsem našla, mám ještě pár dalších v té barvě, ale je fakt, že si to drží cenu kolem těch 7 tis…
už sonduju nějaké novější inzeráty, ale je to bída a nebo nad můj rozpočet :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
684
24.12.13 14:40

Jasně, není to jednoduché… Tak snad se zadaří nějaká bomba :) pokud by to bylo sedm i se sedačkou, je to fajn cena…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.12.13 14:41

:palec:, kéž by :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9226
24.12.13 14:48

Za me gt3, obě děti v tom byly v jiným ročním období, myslím korbu a bomba, ted se v tom bude vozit třetí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9226
24.12.13 14:49

Sousedka ma jane slalom 2008 černo bezovy a se vším všudy ho přidává ted za 6000 Kč. Je v perfektním stavu, se vším všudy. Pokud chces, písni mi sz a myslím ze se domluvíte, chce ho prodat;) ale za me jedine PP;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.12.13 14:54
@babetka333 píše:
Sousedka ma jane slalom 2008 černo bezovy a se vším všudy ho přidává ted za 6000 Kč. Je v perfektním stavu, se vším všudy. Pokud chces, písni mi sz a myslím ze se domluvíte, chce ho prodat;) ale za me jedine PP;)

musím nejdřív prodat svůj starý-nový kočár… nu, byla by to krajní varianta, ale zatím, si druhý- souběžně pořídit nemůžu, jak z fin. důvodů, tak i skladovacích :nevim:, ale díky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1835
24.12.13 14:58

@Ew64 ja bych se kolekce 2008 nebala, brzdy padaly u modelu 2004 az 2006, krome toho jsou tyto starsi kolekce brev stale k prodeji nove, pokud nma nekdo uctenku, tezko soudit, kdy by kocar skutecne koupen a uveden do provozu. Jinak ja mam ten na treti nachystany model nomad a protoze mame autosedacku maxi cosi cabrio, poridila jsem adaptery a bude pasovat i na podvozek jane:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9226
24.12.13 15:02

Ok, prodeji zdar

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
7.1.14 15:13

Holky, tak mi příjde jané 2009, tak se moc těším, pak dám ještě vědět :dance: :srdce: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.14 15:43

@čarodějka1311 ahoj, nebudeš náhodou svůj kočárek prodávat? Sháním Jane Slalom v nějaké kombinaci c červenou. Potřebuji tedy už jen sporťák, malé je půl roku a tak hlubokou už dlouho potřebovat asi nebude, Za dobrou cenu bych ale brala vše :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
28.5.14 15:53
@Bramborka13 píše:
@čarodějka1311 ahoj, nebudeš náhodou svůj kočárek prodávat? Sháním Jane Slalom v nějaké kombinaci c červenou. Potřebuji tedy už jen sporťák, malé je půl roku a tak hlubokou už dlouho potřebovat asi nebude, Za dobrou cenu bych ale brala vše :-)

ahoj, určo zatím ne :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
684
28.5.14 16:07

@Bramborka13 nene, nebudu, mám doma nového pasažéra :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala