Reklama

Jar v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kozina
Nováček 2 příspěvky 24.02.09 14:46
Jar v těhu

Ahojte holky, moc ráda pročítám tyhle diskuze,kde se vždycky dosti dovím. Tak jsem se musela taky rychle zaregistrovat. Jsem ve 21 týdnu, čekám druhý dítě tak mě jen tak něco nevyplaší. Až na dnešní nehodu s jarem, po umytí nádobí mi nevím jak zůstal jar nerozředěný za nehtem, mám je dlouhý umělý, a já jsem jedla zákusek a olízla to. Zní to asi trapně, ale prostě hořká jarová chuť v puse a hned mě blesklo že to asi není dobrý pro mimčo. Ale nepolkla jsem a vypláchla si pořádně pusu. Já to asi moc dramatizuju, ale myslíte že to by neměl být problém? Díky moc za radu.

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 24.02.09 14:52

Ahoj Kozino,
já bych to nedramatizovala. Pokud jsi nevypila půl flašky, ale jen olízla nehet s pěnou, tak toho bude tak malinko, že to vpohodě odbourá tvoje tělo a k mimču se nic nedostane.
Pohodové těhu!
 Romana

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 14:55

Ahoj, já myslím, že mužeš být klidná. Neřeknu savo, nebo něco drastického, když olizneš. Navíc jsis pusu ihned vypláchla. Mimčo má placentu, která si vybírá, co dítěti propustí. Alkohol a nikotin bohužel ne. Ale to je jiná kapitola :wink: Jinak nic nedramatizuješ, jen máš prostě strach, chápu tě. Nebyla jsem jiná v této situaci. Je lepší se zeptat, než se zbytečně strachovat :)

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 24.02.09 14:56

Hele klídek, moc si to těhotenství bereš… buď naprosto v klidu a nestresuj se ptákovinami. Toto množství není ani na to aby se ti v puse udělaly bubliny. Krom toho nikdy se ti nepodaří od jaru umýt nádobí dokonale i když ho oplachuješ. Sumasumárum si už stejně dávno vyzunkla flašku jaru…

siloenka
Kecalka 486 příspěvků 24.02.09 15:03

Tak já taky v těhu vypila Jar. Teda nebyl to přímo Jar,používám na nádobí něco jiného. Nechala jse hrnek od mouky přes noc odmočit s trochou vody a hodně „Jaru“…no a v noci jsem se šla napít :roll: ..lokla jsem si jen jednou…mimino už má tři měsíce a žádné následky na něm nepozoruji :D

Kozina
Nováček 2 příspěvky 24.02.09 15:18

Díky moc, už mě z toho asi hrabe. Za celou dobu mám fakt flašu jaru v sobě :D Už mám polovinu těhu za sebou, tak všechno hážu za hlavu, pak nastane kolotoč s 2 dětmi. Mějte se a děkuju.

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 24.02.09 18:00
siloenka píše:
Tak já taky v těhu vypila Jar. Teda nebyl to přímo Jar,používám na nádobí něco jiného. Nechala jse hrnek od mouky přes noc odmočit s trochou vody a hodně „Jaru“…no a v noci jsem se šla napít :roll: ..lokla jsem si jen jednou…mimino už má tři měsíce a žádné následky na něm nepozoruji :D

a pochutnala sis? Těhuchutě jsou různě hrůzné :lol: :lol: :lol:

siloenka
Kecalka 486 příspěvků 24.02.09 18:16
tulenice píše:a pochutnala sis? Těhuchutě jsou různě hrůzné :lol: :lol: :lol:

jo,fakt děsně :twisted: :twisted: nechceš přijít na „kafčo“?? :D :D :D …navíc s tou moukou to bylo fakt výživné,taky si pochutnáš :twisted: :twisted: :D :D :D

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.09 23:39

Kapka jaru určitě nikomu neublíží .. ani mimi v bříšku … :roll:

misuna
Stálice 77 příspěvků 27.02.09 11:58

Jeeeeeeee, to je dobrý, já mám zase poslední dobou hroznou chuť ten jar ochutnat…
Jak kráááásně vonííí :lol: Zdar těhotenským chutím!!! :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >