Jaroslav Melichar

62
6.10.15 17:59

Jaroslav Melichar

Ahoj všichni, sháním radu a zároveň chci poukázat na jednání tohoto člověka. Dne 2.8.2015 jsem si u tohoto člověka pana Melichara (+420 702 02 45 45) objednala závěsnou houpačku na míru za 4000,–Kč. Po předchozí dohodě jsem mu zaslala i 50% z uvedené ceny jako zálohu. Vše se mi zdálo korektní neb pan Melichar mi ihned volal a domlouval podrobnosti, dle jeho slov nestíhá a tak ať počítám s dodáním 3 týdny, ale bude se snažit zaslat i dříve - zbylou částku jsem měla zaplatit dopravci. Bohužel po třech týdnech nic, tak jsem se ozvala a nastalo první protahování - sms „omlouvám se nejsem v ČR zavolám v pondělí“ což bylo za cca 4 dny, nezavolal, volala jsem já, telefon vypnutý, po dvou dnech sms, „omlouvám se houpačku předám příští týden dopravci“. Příští týden sms"houpačka předána". Po týdnu kdy houpačku nedoručili jsem opět volala a opět výmluva (asi) houpačka se při přepravě rozbila čekám až mi ji dodají zpět a vyřídím s dopravcem reklamaci. Chci tedy vrátit zálohu neb k prodejci nemám důvěru. Ok po uznání reklamace vám dopravce pošle vaši zálohu (tentokrát pan Melichar i zavolal neb jsem pohrozila udáním na policii). No nicméně to zkrátím opět nic jen výmluvy čili 2 měsíce prachy v dupě, houpačka nikde a pan Melichar jen slibuje. Co s tím, jak dlouho ještě čekat než ho půjdu udat (nicméně iluze si opravdu nedělám, škodu menší než 5000,– asi nikdo moc řešit nebude)? Dík všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8322
6.10.15 18:42

A pan Melichar je někde z větší dálky než bydlíš? Má firmu již mnoho let? Našla sis nějaké recenze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.15 19:10

Podle telefonu jsem našla tohle. Myslím, že to dobře nevypadá:

http://issuu.com/…ecany0414fin

je tam o něm článek

• Nahlásit
  • Citovat
62
6.10.15 22:31

No tak ten článek je masakr…jinými slovy peníze už neuvidíme co. Hledala jsem na netu, ale toto mě nějak minulo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
25.8.17 00:43

@Lucias6307 jak to dopadlo? Ja ho znam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.8.17 21:55

Výslech na policii a ticho po pěšině :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.8.17 21:57

Jeee pardon, myslela jsem že jde o pána s Legem. Tento pán mi vše vrátil, sice pár urgencí, ale víceméně v poho. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
26.8.17 11:48

@Lucias6307 napisu vam sz 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.2.20 17:13

Hromadná žaloba Jaroslav Melichar, Bystřice pod Hostýnem

Hledám další podvedené. A není jich málo. Cíl: hromadná žaloba na tohoto zmetka tuzemského internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 19:56

@Lukasal on jeste nedostal na budku :roll: :think: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13001
20.2.20 12:31
  • Nahlásit
  • Citovat