Jde po kolinkach?

627
14.4.16 09:00

Jde po kolinkach?

Holky setkaly jste se s tím??

Starší toto vůbec nedělala tak nevím jestli to řešit..

Mala bude mít za týden 11 měsíců.. většinou si vezme něco do ruky a jak kleči posouva se kolinkama dopředu.. :nevim:

jinak když nemá nic v ruce leze normálně, i obchazi nabytek.. ale dost často se pohybuje i takto..

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
14.4.16 09:03

@Moniulik mi to dělali oba kluci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6704
14.4.16 09:19

@Moniulik Naše takhle po kolenou,,chodila,, 2měsíce a jakou rychlostí, vypadalo to dost komicky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
14.4.16 10:28

Moje chodi jenom po kolenou. Uz skoro vubec neleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
14.4.16 12:23

@Moniulik syn taky chodi po kolenou. Je mu 17mesicu. Kolinka ma upne cervena a ma na nich ztvrdlou kuzi jako na patach. Nemuzeme ho to odnaucit :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6014
14.4.16 12:30

@Moniulik dcera i synovec takhle taky chodili. A vím i o dalších dětech. Někteří to mají prostě jako takovou fázi mezi lezením a chozením :). Neřeš to nijak, ona si stoupne až uzná za vhodné. V 11 měsících je ještě moře času :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
14.4.16 12:34
@eviku-miluna píše:
@Moniulik syn taky chodi po kolenou. Je mu 17mesicu. Kolinka ma upne cervena a ma na nich ztvrdlou kuzi jako na patach. Nemuzeme ho to odnaucit :roll:.

Já jsem malý začla denně mazat kolínka indulonou :) Aspoň něco, abych to zmírnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
14.4.16 17:57
@Pomka píše:
Já jsem malý začla denně mazat kolínka indulonou :) Aspoň něco, abych to zmírnila.

Taky denne mazeme kolinka :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat