Jak dát mimču Pyridoxin

1544
12.4.16 12:14

jak dat mimcu pyridoxin

Ahoj chci se zeptat jak jste davali miminkum pyridoxin(vit. B v tabletach) Ja ho rozdrtim a dam bud do lahve s mlikem-ale prijde mi ze to vzdy zustane v lahvi, a kdyz to nahahnu do strikacky tak taky skoro vse zustane na dne nadobky ze ktere to natahuji, i kdyz to promicham. Potrebuju aby se to dostalo k mimcu, kdyz mi to zustane v lahvi tak je to k nicemu :nevim: škoda ze to neni v kapkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
12.4.16 12:16

@niki V co do čaje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
12.4.16 12:16

Já to asi rozmíchávála na lžičce s minimem mlíčka a prstem pak do pusy… moc si to nepamatuju, ale jak píšeš, když to dáš takto do něčeho, zůstane to na stěnách nádoby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
12.4.16 12:19

@Dojcanis čajik zatim nedavam, zkusim to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
12.4.16 12:24

A normálně ze lžičky by si to nevzal?

• Nahlásit
  • Citovat
1812
12.4.16 12:24

@niki V Myslím si, že nejlíp to vezme na lžičce, jak píše @Bejbyy Já takto dětem léky taky rozmíchala (s trochou mléka), nalila do pusy a pokud něco zůstalo na dně lžičky, otřela jsem jim to o jazyk (popřípadě horní nebo dolní ret). Pak jsem jim dala hned napít mléko, abych měla jistotu, že se to z pusy dostalo až tam, kam to patří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
12.4.16 12:33

@Tunrida vzal,akorat ja mu to davala po jidle na te lzicče s kojo vodou a on to vetsinou ublinkl, ted me napada ze mu to dam pred jidlem s a hned flasku s jidlem aby to zapil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama