Je druhý porod dříve než první?

603
25.5.11 15:19

Je druhý porod dříve než první?

Ahoj, poprvé jsem rodila v 37+4, nyní jsem ve 33+5 a podle dr. je mimčo tak o 14 dní větší. První mimčo vážilo 3100 g a druhý má podle ultrazvuku 2300 g (33+0). Myslíte že budu rodit zase dříve a váha mimin bude podobná? Jaké máte zkušenosti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9217
25.5.11 15:23

1. porod 37+2 2850g 48 cm
2.porod 36+5 2850g 49 cm

mozes aj nemusis porodit skor,
jedna kamoska najprv rodila v 38tt potom 41tt
druha kamoska najprv v 36tt potom 39tt
je to individualne, zbytocne nestresuj :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kathula
25.5.11 15:59

Tak ja -
1. porod (celkove neco pres 12 h) 39+4tt - Samy 3,74 kg
2. porod (neco malo pres 6 h) 40+1tt - Xandy 4,02 kg

  • Citovat
  • Upravit
24837
25.5.11 16:13

Ahoj,
tohle je věštění z koule, jak to budeš mít u druhého porodu :wink: Já to měla takhle:

1. 40+3 3350g 50 cm
2. 40+0 3450g 50 cm
3. 40+5 3900g 50 cm
4. 40+5 4150g 51 cm
5. 40+5 4250g 51 cm
6. 40+0 4950g 54 cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25123
25.5.11 16:26

Tak tohle bych vůbec neřešila, ýádný takový pravidlo neexistuje :-)

jinak já to měla:

1.) ve 40.týdnu, 50 cm a 3600 g.
2.) ve 41.týdnu, 52 cm a 4030 g.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6725
25.5.11 16:36

1. 37+3tt - 3100g a 48cm
2. 40+2tt - 3290g a 48cm
3. doufám bude alespoň pod 40tt :D

Ale je to fakt tak indivindi, že je asi zbytečný se ptát, jak to měly ostatní ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21732
25.5.11 17:07

tak u nás:
1. 38+3tt, 3560g, 52cm (holka)
2. 37+4tt, 3640g, 50CM (kluk)

a moje kamarádka měla první dítě ve 35tt a druhé ve 39tt. a to plašila, jak bude zase rodit předčasně ;-)

jen odbočím: fragolo, teda ty tvoje seznamy mateřské školky mě dostávají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: máš můj hluboký obdiv!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.11 17:25

První dítě 35+6 2780g, 48cm
Druhé dítě 39+1 3260g, 50cm
Takže těžko říct, nicméně se říká že druhé dítě bývá větší než to první :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3234
25.5.11 17:34

první porod 40+2, dcera 3450g a 51cm
druhý porod 40+5, syn 3700g a 53cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9265
25.5.11 17:47

1. dítě - 38+6, 2830g, 47cm
2. dítě - 38+1, 2850g, 47cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
25.5.11 18:52
nozu píše:
jen odbočím: fragolo, teda ty tvoje seznamy mateřské školky mě dostávají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: máš můj hluboký obdiv!

nozu, díky :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Emillkaa
25.5.11 19:22

proč je druhý dítě vždy těžší než to první,první dítě mělo 4kg, tak se děsím kolik bude mít druhý

  • Citovat
  • Upravit
8284
25.5.11 19:26

Snad vsechny zensky co znam porodily druhe dite pozdeji, nez prvni…
Ja:
Prvni - 39+4 - 3570g
Druhe - 40+4 - 4160g

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
25.5.11 19:27
Emillkaa píše:
proč je druhý dítě vždy těžší než to první,první dítě mělo 4kg, tak se děsím kolik bude mít druhý

No, mrkni do mého prvního příspěvku :wink: Já to splňuju :wink: A když se tak dívám na váhy, které tady uvádí ostatní, tak tam to taky sedí… I PA mi říkala, když jsem teď rodila Káťu, že je každé další dítě větší.
Ale zase že by to muselo být pravidlo, to si nemyslím :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
25.5.11 20:00

Ahoj.

Tak u nás to bylo naopak.
První dítě 37+1 2800g
Všude mi říkali,že druhý dítě jde dřív než první,tak já měsíc před termínem připravená že to už musí jít a prd velebnosti :mrgreen:
Druhé dítě bylo 41+5 a 4150g :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková