Je podle vás 190 500 Kč dost peněz?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8876
26.5.18 17:06

Jak dlouho jsi na tuto sumu šetřil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Terisos
26.5.18 17:21

Ať už má na účtu kolik chce… Pořád takové rádoby povýšené reakce a dotazy na peníze a jestli nějaká holka přijde, napíše, dodrží slovo… Musí to být teda partie. :roll: Dojem šílený…

  • Citovat
  • Upravit
2909
26.5.18 17:26

Prestan uz resit. To je porad dokola to stejny. Dost, malo, zavola mi, splni slib, pujde se mnou, dostanu na prdel…pokud by se jednalo o nekoho normalniho, tak napisu, ze je to slusna rezerva pro pripad, ze prijde o praci, ze odejde pracka, lednicka, kotel…ale proto, ze ro pises ty, tak ti to napisu asi takto: jsi trapny :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4367
26.5.18 17:27

@Iceman88 podle tvých dnešních diskuzí se buď sakra nudíš nebo jsi naprosto slaboduchý…
Přikláním se k druhé možnosti :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1978
26.5.18 17:31

Rezerva fajn v případě, ze uz máš své bydlení. Tvá výplata je směšná. Přítel pracuje od 20ti let a min jak dvacet tisíc čistého nikdy neměl. Za dva roky nasporil na pozemek a za další tři roky na hrubou stavbu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
26.5.18 17:55

Tak už z názvu diskuse mi bylo jasné, kdo ji založil. K tématu - dost peněz na co? Na kofolu dost, na pořízení vlastního bydlení málo. Na to, že to šetříš z té své almužny je to výkon. Proč si nenajdeš lepší práci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56286
26.5.18 21:08
@Iceman88 píše:
I 320 000 Kč se utratí rychle??? :jazyk:

Jo.200k je tak slusna rezerva. Nic jineho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.18 10:55

@Halamka já se přikláním k tvému názoru :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat