Je tady někdo 8 tt

186
16.7.13 15:01

je tady někdo 8tt

Ahojky hledám někoho na pokec, kdo je přibližně stejný týden těhotenství ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

616
16.7.13 15:19

Ahoj ja bych mela byt 8tt asi teda aspon podle kalkulacky na netu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 15:30

@Romčís ahojky taky kalkulačka :D… no já podle kalkulačky 7+6. Zítra mám kontrolu a jsem strašně nervozní, aby bylo vše konečně v poho. Co ty kolikáté je tvoje těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 15:34

Ja bych mela dneska zacinat 8tt uz mam za sebou dve kontroly na dalsi jdu v pondeli a moc se tesim :-) jinak je to moje prvni tehu :-) a drzim ti palce at ti to teda dobre dopadne :-) tvoje je to taky prvni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 15:42

@Romčís právě že je to moje čtvrté těhu..jeden puberták mi běhá naštěstí doma :dance:,ale potom se nám přestalo dařit. Dvakrát po sobě jsem měla zamlk. těhu. první v 10tt druhé v 12tt..už od samého počátku těhu neodpovídalo délce těhotenství. Ted jsme to zkusily po pul roce znova, tak se uplně modlíme. V 6tt bylo zatím vše ok i byla akce, tak doufáme :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 15:53

@misinka2Z aha takze zkusena matka :mrgreen: taky jsem mela na minule kontrole potvrzenou srdecni akci :-) ve ctvrtek me ceka vysetreni na hematologii tak doufam ze i tam to dopadne dobre :-) a co nevolnosti mas? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 15:58

@Romčís :D jj..snad ti vše dopadne dobře, budu držet palce. Nevolnosti nemám a ani jsem je nikdy neměla :nevim:,ale zase mě bolí šíleně prsa. Co ty jak snášíš těhu? Je ti fajn ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 16:07

@misinka2Z taky ti drzim palce at je mimco zdrave :-) ja to snasim jak kdy sice neblinkam a za to jsem rada ale i tak nevolnosti mam ted se mi i posledni dobou mota hlava nekdy..prsa me uz tak moc neboli jak na zacatku to bylo horsi :-) ted uz tam jsou spise ty nevolnosti a obcas poradny krece v brise :-) a nejake vitaminy beres? ja akorat listovku a nevim jestli si mam koupit jeste nejake ty vitaminy pro tehule :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 16:15

@Romčís taky mě zase až tak prsa nebolí poslední 3 dny…doufám že je to normální. Jinak mi doktor předepsal ženský hormon na udržení a řekl mi at listovku vypustím, že potřebuji silnější davkování a doporučil mi femibion 800.Psala si o křečích včera jsem měla velikou křeč když jsem vztávala z gauče, až jsem se za břicho popadla.Snad je to normální :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 16:21

@misinka2Z ja mam prave takove silne krece ze se musim neceho chytit a prodychat to doufam ze je to normalni asi se preptam pro jistotu doktorky..hlavne se nesmime stresovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 16:27

@Romčís to se pro jistotu určitě zeptej..Říkám já měla včera a též jsem prodýchávala :lol:. Je to šílená křeč vid..jako by se tam mělo neco urvat :?.Ale hlavu vzhuru a co jsem četla má to hodně žen. A ty jsi psala, že jdeš ve čtvrtek na hemat..to ti budou brát krev už nějak brzy nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 16:37

@misinka2Z ja uz mam tu genetickou nemoc leidena tak proto jdu tsk brzo aby se zjistilo jak na tom jsem :-) a bojim se ze kvuli te nemoci o mimco prijdu ale nesmim na to myslet :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 16:47

@Romčís tak to ti budu obvzlašt držet palečky..musela jsem juknout na net co to je za moribundus a upřímně mě to vyděsilo :,(.. hlavně se nestresuj naděje umírá poslední! Uvidíš vše dobře dopadne ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
16.7.13 16:49

Jo snad bude vse v poradku :-) musi i u tebe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
16.7.13 17:02

@Romčís snad jo a děkuji. Doufám, že sem zítra budu psát dobrou zprávu. Ted je to takové rozhodující bych řekla. Při prvním nezdaru jsem ještě v 8tt neviděla akci a těhu odpovídalo 5+4tt, při druhém jsem zase akci viděla v 7tt ale, neodpovídalo velikosti těhu…a před kontrolou špinění a zjištění že je konec :(. Já jsem šííííleně nervozní už abych věděla na čem jsem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama