// čárky nalezeny 15.7. 2013, kdo také našel?

2511
15.7.13 18:27

// nalezeny 15.7. 2013 kdo také našel?

Ahoj děvčata,

dnes jsem po dvou letech našla na testu // slabé, ale dobře viditelné čárky.

Je tu někdo, kdo dnes také nalezl // na testu? Přidejte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14870
15.7.13 18:41

@kačkamala ahoooooooooooooooooooooooj, gratulujůůů, já věděla, že vám to jednou klapne :-)
Zdraví Bára(ze snažilek 2013-já už tam nechodím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
15.7.13 18:56

@Boudice23 ahoooooj, nj koukala jsem na test jako puk. Zrovna se to te´d moc nehodí, ale příroda asi ví co dělá. Zítra chci zajet na krev jako samoplátce a uvidíme co dál. zatím si to ještě nepřipouštím, stát se může ještě cokoliv. přidávám foto dnešního testu,
Jak to, že už nechodíš do snažilek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
15.7.13 19:08

Jééé, Katy, super!!! :potlesk: Moc gratuluju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14870
15.7.13 19:09

@kačkamala joo to tak bejvá :D :D..když to nejmíń čekáš :-)
Tam už jsou prej skoro všechny těhulky..nevím teda jestli ty tam ještě chodíš..ale já moc neměla co říkat k tomu probírání bříšek, rostoucích miminek atd :-) tak jsem raději odešla :-)mě to akorát štvalo, že všechny mají štěstíčko a mě muselo potkat mimoděložní…hoď ten testík a uvidíš že to bude vše v pořádku…musí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
15.7.13 19:12

Boudice - tady je fotečka…já tam občas kouknu, jednou za čas napíšu, jinak nic

Maky - děkuju, zatím ale ještě není nic jistýho, uvidíme jak to bude dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14870
15.7.13 19:15

@kačkamala to je supeeer, je to krásně vidět :-)…já už chci taky..bych se samou radostí zbláznila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
15.7.13 19:16

Katy, moc držím palce, ať test sílí a miminko krásně roste! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
15.7.13 19:17

Já budu testovat v sobotu, když to nevydržím už v pátek, doufám, že taky najdu, první pokus o druhátko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
15.7.13 19:20

@viky23 držím pěstičky aby jsi našla a povedlo se druhátko :kytka:

@Maky.p děkuju, snad sílit bude…z ranní moče byla světlá a z odpolední silnější, tak snad bude vše ok. Ale dokud nemám foto z UTZ a srdíčko tak se mi tomu vůbec nechce věřit :-)

@Boudice23 neboj se, nevzdávej to a povede se…koukni na mě, dva roky snahy, prášky na ovulku a když jsem se na všechno vyprdla a nesledovala cyklus tak jen dva sexy za měsíc a asi stačilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
15.7.13 19:23

@kačkamala děkuji a tobě gratuluji, kdy jsi si ten test dělala? až po vynechání?? nebo před termínem MS? já chci právě testovat v sobotu, MS bych měla dostat v pondělí tak jestli to má cenu, uprvní jsem měla ducha 11DPO :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
15.7.13 19:32

@viky23 já teď cykly moc nesledovala. Cykly jsem měla každý měsíc jinak. Naposled 24 dní a testy jsem si dělala tuším 21 dc a nic a pak teď 26 dc a už čárka v limitu. LF fázi mám asi 11 dní tak vůbec nevím jestli je to před ms nebo v termínu ms.

Tipla jsem si to podle příznaků…našla jsem na kalhotkách 3 malilinkaté kapičky krve, skoro neviditelné, pak mě bolelo břicho jako na ms, začala jsem večer mít návaly horka a v sobotu mě začalo bolet pravé prso jak když jsem se do něj praštila a měla jsem uvnitř bolestivé zduření a to je furt, tak to přidávám k těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
15.7.13 19:36

@kačkamala mě teda zatím nic není, jsem teprve 6DPO, ale jsme hrozně unavená, spala jsem hodně, už mě to tak 4 dny drží :roll: nemyslím si, že by ale už byly nějaké příznaky, že je to první pokus, tak se na to dost upínám, odpočítávám dny a nemůžu se dočkat toho testu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5437
15.7.13 20:23

@kačkamala - Kači, moc gratuluji :kytka: a držím pěstí :hug:. Konečně se na Vás usmálo štěstí :). Je to neuvěřitelné, ale asi na tom fakt něco bude, že když už to člověk vzdá, nepočítá s tím, tak to najednou výjde :). Tak tfuj tfuj tfuj, ať už je jen dobře :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
15.7.13 20:29

@Clarita Klári děkuju, bojím se co bude, ale nějak to snad zvládneme, situace moc dobrá není, ale zvládneme to. Nic ještě není jistý tak se nechci radovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama