// čárky nalezeny 15.7. 2013, kdo také našel?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6027
16.7.13 20:52

@chicquita1 neboj, to bude dobré, ono se to vevnitř vše nstahuje a roste a to pak všechno bolí, píchá… Já to teď mám v levém třísle :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
16.7.13 20:52

@vendulaaa super my taky teď dojeli z dovolené byly jsme v Beskydech :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6027
16.7.13 20:53

Mám z toho trochu obavy, malý má své návyky a tohle bude vše úplně jinak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
16.7.13 21:01

@vendulaaa taky mám s toho dost strach… pač malá neumí ani chodit a ten čas co teď trávám s ní tak… no nějak nechci myslet… docela pořát přemýšlím jak to zvládnu se 3 dětma… :nevim: :nevim: a s jednim tak malým :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2511
16.7.13 21:03

Zdravim nove prichozi :-)

mi jsme se s muzem shodly, ze nam to asi jeste nedoslo.
V brise furt citim tlaky, dloubani a pichani, je to celkem neprijemne.
Jinak se taky trochu bojim jak to budu zvladat. Doma osmileta slecna uz, skola a zabehle ritualy a ted bude zmena obrovska.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6027
17.7.13 13:39

Já si večer kýchla tak, že mě píchlo až v břichu. A to ještě žádné bříško nemám… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18357
17.7.13 22:33

Ja nasla //dneska, bude druhe, prvni mel ted rok. ceka nas hooodne srandy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18357
17.7.13 22:36

@31Léňa me taky jeste nechodi, postavi se, uz trosku ruckuje a kdyz je treba tak i posune nohy, ale dvojkocar kupovat nebudem. Hodne nosim tak jedno proste ponesu kdyztak, navic se dvema uz tak trajdat nebudu(em)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
55
18.7.13 17:42
@31Léňa píše:
@chicquita1 super tak to jsi dnes 7plus 1 to je super to by mělo být i srdíčko :D uplně chápu tvoje pocity, teď jsem fakt v klidu a ani na to nemyslím :lol:

Tak je to 5+2 :) je to pry tim, ze mam ms po 30-31ti dnech.. Doktorka taky nejdriv byla prekvapena :) No, ja si myslela, ze to byl prave TEN den, takze me to neprekvapilo :lol: Takze na ultrazvuku byly pry jen spojujici se bunky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
18.7.13 18:43

@chicquita1 Jééé super já jsem na tebe myslela a co obrázek máš? :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
18.7.13 18:43

@tytyty to bude sranda to jo :D už te´d se toho dost bojím :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lenula1983
18.7.13 18:47

:-)

Ahojte holky, já asi nejsem normální, ale dvě čáry jsem nenašla, ale to tu hltám jak divá, baví mě číst, jak někdo objevil dvě čárky… tu u toho pomalu brečím,… :zed: to je asi tím, že chci taky, ale moc Vám to přeju, a nějak mě to prostě baví… asi ty hormony… jsem ve fázy snažení, 6.7 byl první den MS, takže ted je fáze snažení s manželem:-) ta příjemná fáze… nejhorší je potom to čekání.. ale zakázala jsem si tu chodit, a číst příznaky, bo je pak všechny mám, beru ještě duphaston, na úpravu, takže je to možná i s něj… Tak se mějte a přeju at to jde jak po másle:-)

  • Citovat
  • Upravit
5924
18.7.13 18:56
@lenula1983 píše:
Ahojte holky, já asi nejsem normální, ale dvě čáry jsem nenašla, ale to tu hltám jak divá, baví mě číst, jak někdo objevil dvě čárky… tu u toho pomalu brečím,… :zed: to je asi tím, že chci taky, ale moc Vám to přeju, a nějak mě to prostě baví… asi ty hormony… jsem ve fázy snažení, 6.7 byl první den MS, takže ted je fáze snažení s manželem:-) ta příjemná fáze… nejhorší je potom to čekání.. ale zakázala jsem si tu chodit, a číst příznaky, bo je pak všechny mám, beru ještě duphaston, na úpravu, takže je to možná i s něj… Tak se mějte a přeju at to jde jak po másle:-)

at se brzo podaří a neboj chápeme to, nám to nešlo 4 roky… a přesně vím čím si procházíš, posílám ti moc sil ať se brzo zadaří :hug: ono to půjde uvidíš :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
55
18.7.13 18:58
@31Léňa píše:
@chicquita1 Jééé super já jsem na tebe myslela a co obrázek máš? :hug:

dekuju :hug: obrazek nemam :( doktorka sice vytiskla tri, ale nedala mi ani jeden.. a ja nevedela, jestli neni blby si o nej rict, kdyz tam jeste skoro nic neni videt, jen vacek.. ale je pravda, ze me to pak mrzelo.. urcite by mi ho dala.. tak budu mit az za 3tydny.. ale uz se moc tesim :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
18.7.13 19:02

@chicquita1 páne jo :roll: to je škoda, no doufám že to ho příště dá, je to super vidět jak prcek roste, jsem teď na dovolené u segry tak nejsem na mým pc, ale jak dojedu tak ti pošlu fotečky když jsem byla těhotná s Barunkou a taky jak je v 3d focená a potom hned jak se narodila je to super :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty