Je tady někdo, kdo pracuje jako celní deklarant?

323
9.4.15 12:49

Je tady někdo, kdo pracuje jako celní deklarant?

Ahoj všem,

je tady prosím někdo, kdo pracuje aktuálně jako celní deklarant? Nepotřebuji vyřešit nějaký případ, ale všeobecně se do toho více dostat-oživit, jaké jsou aktuality apod. Kde všude hledat, nějaké pomůcky apod.
Jsem na RD, dělala jsem celního deklaranta, ale už jsem delší dobu doma a řada věcí se změnila, tak kdyby mi někdo pomohl, poradil, budu moc ráda :))) :kytka:
Díky moc :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat