Je tady někdo, kdo pracuje jako celní deklarant?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
9.4.15 12:49
Je tady někdo, kdo pracuje jako celní deklarant?
Ahoj všem,
je tady prosím někdo, kdo pracuje aktuálně jako celní deklarant? Nepotřebuji vyřešit nějaký případ, ale všeobecně se do toho více dostat-oživit, jaké jsou aktuality apod. Kde všude hledat, nějaké pomůcky apod.
Jsem na RD, dělala jsem celního deklaranta, ale už jsem delší dobu doma a řada věcí se změnila, tak kdyby mi někdo pomohl, poradil, budu moc ráda
![]()
Díky moc ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!