Je tam šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 23:02
Je tam šance?

Ahoj holky,

v lete jsme se rozešli po půl roce s partnerem, s tím ze se nemilujeme. Rozuměli jsme si moc ale nebyla tam ta velká láska…j jsem to dost těžce nesla a napsala mu dlouhý dopis kde jsem mu vyznala lásku, protože jsem si až moc pozdě uvědomila jak strašně mi chybí atd. On to neopetoval ale vím ze z toho byl hodně špatný. 4 měsíce jsme se nevideli až jsme se náhodou potkali na zastávce. Další měsíc jsme se dali do reci a vyrazili na kafe, od te doby se vídáme cca 1× tydne a jsme dost v kontaktu, dokonce mi radil s jedním chlapem kterýho jsem se potrebovalaˇ zbavit. Myslím ze i lehce zarlil. Jednou večer jsme si 4h volali (to jsme bikdy nedělali). Dneska se mnou cely den sháněl věci na lyze. Občas si vyžádá nějakou erotickou fotku :) A občas vzoominame jak jsme spolu začínali a proste takový střípky z toho vztahu.

Myslíte si ze to je proste jen přátelství ale ze k sobě máme blíž když jsme spolu chodili anebo to muže směřovat k tomu ze se k sobě vrátíme? Ani jeden o tom vůbec nemluví, já bych teď ani nechtěla, ale uvedomuju si jak mi je s nim vlastně dobre.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 12.01.19 23:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

v lete jsme se rozešli po půl roce s partnerem, s tím ze se nemilujeme. Rozuměli jsme si moc ale nebyla tam ta velká láska…j jsem to dost těžce nesla a napsala mu dlouhý dopis kde jsem mu vyznala lásku, protože jsem si až moc pozdě uvědomila jak strašně mi chybí atd. On to neopetoval ale vím ze z toho byl hodně špatný. 4 měsíce jsme se nevideli až jsme se náhodou potkali na zastávce. Další měsíc jsme se dali do reci a vyrazili na kafe, od te doby se vídáme cca 1× tydne a jsme dost v kontaktu, dokonce mi radil s jedním chlapem kterýho jsem se potrebovalaˇ zbavit. Myslím ze i lehce zarlil. Jednou večer jsme si 4h volali (to jsme bikdy nedělali). Dneska se mnou cely den sháněl věci na lyze. Občas si vyžádá nějakou erotickou fotku :) A občas vzoominame jak jsme spolu začínali a proste takový střípky z toho vztahu.

Myslíte si ze to je proste jen přátelství ale ze k sobě máme blíž když jsme spolu chodili anebo to muže směřovat k tomu ze se k sobě vrátíme? Ani jeden o tom vůbec nemluví, já bych teď ani nechtěla, ale uvedomuju si jak mi je s nim vlastně dobre.

Kámoš by fakt nechtěl erotickou fotku :zed:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.01.19 23:12

A proc se na to nezeptas primo jeho??

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 12.01.19 23:13

Vyzada si erotickou fotku? Hoňibrk nó… :mrgreen: jeste mi rekni, ze spolu spite a to pak radit ti je zbytecne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 23:18

Nespime
Ptát se ho nebudu, nechci teď, jen nad tím přemýšlím
Fotku si řekl jednou abych se opravila a bylo to po tom telefonátu, ale to je jedno.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.01.19 23:26

Tak jestli nad tim hodlas jen premyslet tak spravna chvile na to se ho zeptat bude ta pet minut predtim nez ti rekne ze ma novou holku. :roll:

Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 12.01.19 23:43
@Anonymní píše:
Nespime
Fotku si řekl jednou abych se opravila a bylo to po tom telefonátu, ale to je jedno.

Chce tě jen jako kámošku s výhodami a ty mu to žereš.

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 12.01.19 23:56

Není šance. Jen si chce užít a čeká co ty na to.

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 13.01.19 06:22
@Anonymní píše:
Nespime
Fotku si řekl jednou abych se opravila a bylo to po tom telefonátu, ale to je jedno.

Sex ma s tebou vyzkouseny, chce te mit jako kamosku na sex zdarma, coz mu nebude branit si hledat nekoho na vztah, pac vy spolu prece nechodite…

Šema
Echt Kelišová 9199 příspěvků 13.01.19 06:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Myslíte si ze to je proste jen přátelství ale ze k sobě máme blíž když jsme spolu chodili anebo to muže směřovat k tomu ze se k sobě vrátíme? Ani jeden o tom vůbec nemluví, já bych teď ani nechtěla, ale uvedomuju si jak mi je s nim vlastně dobre.

Já myslím, že šance určitě je. :srdce:
Zkusila bych v tom pokračovat takhle jak to je a ono se to ukáže ;) Někdy je prostě potřeba asi víc času :)

Šema
Echt Kelišová 9199 příspěvků 13.01.19 06:39

Kdyby ji chtěl jen na sex, tak ji ohne pri první příležitosti a ne ze s ni chodí celý den shánět lyže. Jestli maji 4h telefonát tak je asi jasné ze prijde taky na téma sex. Tohle je živé tema které probíhají ženský spolu natož zenska a chlap. No a potom známe chlapa po takovém hovoru. Nevím, jestli to tak je ale myslím si to :lol: je pravda, že zakladatelka o sexu ( jestli maji) nepsala nic :think:

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 13.01.19 06:54

@Šema nejteri jsou vytrvaly a nez shanet nove maso ochotne mu dat, kdyz nevi, jestli to bude v posteli ono, tak tady se mu vyplati pockat… :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 08:06

Vy jste některé docela zle :roll:

Nespime spolu a po rozchodu jsem to byla já kdo řekl, ze spolu můžeme aspoň spát. Nechtěl.

Vídáme se od října. Měl mnoho příležitosti se se mnou vyspat. Nevyspal.

A je mi fuk kdyby to udělal, sex byl super, děláte z nej zase nejakyho primitiva bez mozku co chce jen jedno. Po rozchodu jsem mu řekla ze se chci rozloučit a jestli půjde ke mne a řekl mi ze fakt ne, jestli jsem se zblaznila nebo co, ze mi bude pak ještě hůř. Takovej je to primitiv! :roll:

No nic, díky za názory.

Jo a nic mu nezeru, nejsem zamilovaná, nespime spolu a necekam na nic, jen jsem proste premyslela jestli by to mohlo fungovat nebo ne.

Šema
Echt Kelišová 9199 příspěvků 13.01.19 08:10

@Hanka1 ale všechny nejsou takovy. Taky jsem vždycky byla toho názoru ze chlapum jde o jedno. Ale sama jsem se s tím setkala. Rok jsem se scházela s chlapem, nesáhl na me celou dobu. A i kolikrat bylo tema sex. Ale věděl ze ja " nedavam " na počkání. Rok to takhle trvalo. Kaficko,obědy, pokec, procházka… Dokonce se i přiznám, ze jsem v tu dobu byla šťastnější než ve vztahu. Nakonec z nej vypadlo ze se zamiloval uz právě proto ze jaka jsem. Ze jina zenska uz by mu dala nohy do praku a ja ne. A taky kolikrat mel sexuální narážky :lol: Když má nekdo nekoho rad, tak si počká. Nerikam, že tady v tom případě to tak musí být! Jen rikam svůj názor, svůj příběh.

Šema
Echt Kelišová 9199 příspěvků 13.01.19 08:10
@Anonymní píše:
Vy jste některé docela zle :roll:

Nespime spolu a po rozchodu jsem to byla já kdo řekl, ze spolu můžeme aspoň spát. Nechtěl.

Vídáme se od října. Měl mnoho příležitosti se se mnou vyspat. Nevyspal.

A je mi fuk kdyby to udělal, sex byl super, děláte z nej zase nejakyho primitiva bez mozku co chce jen jedno. Po rozchodu jsem mu řekla ze se chci rozloučit a jestli půjde ke mne a řekl mi ze fakt ne, jestli jsem se zblaznila nebo co, ze mi bude pak ještě hůř. Takovej je to primitiv! :roll:

No nic, díky za názory.

Jo a nic mu nezeru, nejsem zamilovaná, nespime spolu a necekam na nic, jen jsem proste premyslela jestli by to mohlo fungovat nebo ne.

Klidne mi napiš do sz :srdce: myslim, že máme o čem povidat :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >