Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ještě většího jsem kdysi našla v posteli, když jsem šla večer spát. Štítila jsem se lehnout si do postele.
@Ju21na stalo se mi taky na chalupě, musela jsem si prevlict den starý povlečení. Nelehla bych si do toho😂
Doma vysávám (snad nedokážou vylézt
) nebo zabíjím.
Manžel citlivka vynáší ven.
@Rachel_cz píše:
@Ju21na stalo se mi taky na chalupě, musela jsem si prevlict den starý povlečení. Nelehla bych si do toho😂
Doma vysávám (snad nedokážou vylézt) nebo zabíjím.
Manžel citlivka vynáší ven.
@Tarjei píše:
Samec pokoutnika. Jen strasidelnej, nic vic.
no mně teda hnusně kousnul dítko do ruky v noci, asi ho nějak přilehla a bránil se ![]()
@Run píše:
Doporučuju domu kočku
Stačí krvelačná čivava
Ta naše krasavice jede po pavoucích, jako by to byla nejlepší lahůdka…A ještě je trápí jako kočka, pohraje si a pak cvak a pliv ![]()
Pokoutník, malé pavoučky také vynáším ven, ale na tohle volám manžela! Jednou mi vlezl do trika a když jsem ho nechtíc přimáčkla, tak mě kousal
Brrr, na to nezapomenu! Jsou rádi ve vlhku, lezou nám na chatě ze sklepa do patra, pak se večer promenádují po pokoji a náš pes se jich teda bojí, štěká na ně.
Chci se podívat, ale mám takový strach z pavouků, že nezvládnu tu fotku rozkliknout pro zvětšení
![]()
Pokoutnik a nesnasim je. Umi hodne osklive kousnout, kdyz se dostanou do uzkych, treba kdyz vlezou do obleceni a vy si jich nevsimnete a obleknete si to. Na baraku jsme je mivali ve sklepe, na byte jsem ho potkala jen jednou a vyznamne jsem ho skamaradila s Biolitem. Mali pavouci mi nevadi, ty klidne vynesu ven, ale pri pohledu na velke prestavam dychat.
No to ne, kam jsem to vlezla do diskuze. Do teď jsem neměla tušení, že může kousnout
máme starý barák a jak je to období, nacházím je v koupelně snad každý den. A já je teda zabíjím placackou. Manžel mi nepomůže, ale zabíjet je nechce. Tak co s ním…