Je test pozitivní? - foto

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
17.11.11 20:42

ahoj, zkousim obnovit diskuzi, vidite neco na fotce??
a nevite nahodou jake hcg je u dvojcat,test jsem delala brzo a nejakeho ducha tam vidim,ale prijde mi to fakt brzo,mozne to bude falesne,nechame se prekvapit,ale teda vidite neco???ANONYM

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
17.11.11 20:44

vkladam jeste druhe foto anonym

  • Citovat
  • Upravit
8265
17.11.11 20:51
Anonymní píše:
ahoj, zkousim obnovit diskuzi, vidite neco na fotce??
a nevite nahodou jake hcg je u dvojcat,test jsem delala brzo a nejakeho ducha tam vidim,ale prijde mi to fakt brzo,mozne to bude falesne,nechame se prekvapit,ale teda vidite neco???ANONYM

Já tam nevidím vůbec nic :nevim: , já když si dělala test, tak tam byly dvě silné čárky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2158
17.11.11 21:18

vidím ducha při naklonění obrazovky. Věřím, že ve skutečnosti je silnější. Tiše gratuluji, kolik dní máš do menses ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5301
17.11.11 21:22

Při naklonění monitoru tam dušíčka vidím..Tak ať krásně sílí..
Píšeš,že je to moc brzy,kolikátý jsi DPO?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.11 21:27

no to se budete smat.jsem 5DPO,coz je prave divny,ze by tam neco bylo videt.kdyz se vsude pise,ze to se teprve mimi zahnizduje a vylucuje se hcg az 7den??tak nevim no.rano testnu znovu,jestli to nebyl nahodou vadny test.
piste klidne dalsi,jestli neco vidite.dik ANONYM
a kdyby tam neco bylo 5DPO nenaznacuje to dvojky??

  • Citovat
  • Upravit
5301
17.11.11 21:31

Podle mě jsi měla ovu dřív,protože vajíčko teprve v tuto dobu doputuje do dělohy,tam se uhnízdí a teprve pak až začne produkovat HCG :think:
Jak víš,že jsi 5 DPO?Dělala sis testy nebo měříš BT?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.11 21:40

predtim nebyl sex,ze ktereho bych mohla otehotnet.hm,tak to asinic nebude ,to je des,da to nadeji ty blbe stiny a duchove a pak prd.uvidim rano..

  • Citovat
  • Upravit
5301
17.11.11 21:45

Tak spermie vydrží v těle i týden :palec: ale pokud byl sex jen jednou :think:
Hele já bych udělala další test a uvidíš,jestli čárka bude sílit.
Držím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.11 08:14

tak na rannim testu toho moc nevidim:-( ale je proste brzo, akorat ted mam nadeji z toho vcerejsiho,ze to jde videt celkem dobre 8-o
je mi i divne a tlaci me stale podbrisek.tak diky za rady a myslite,ze kdyby treba bylo hcg 5,tak ten 10mIU test to zachyti jako tim dusikem?pak dam vedet jak to dopadlo…

  • Citovat
  • Upravit
kofola3
18.11.11 08:15

Neni to náhodou test Best2??

  • Citovat
  • Upravit
kofola3
18.11.11 08:16

Jinak 5 dpo těžko, to není ještě oplodněné vajíčko ani v děloze. HCG se začíná vytvářet až po jeho zahnízdění, což trvá v rozmezí 6-9 dnů.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
18.11.11 08:16

jmenuje se to verto 10, byly uvnitr dva testy.
a co dela best 2?

  • Citovat
  • Upravit
kofola3
18.11.11 08:18
Anonymní píše:
jmenuje se to verto 10, byly uvnitr dva testy.
a co dela best 2?

rád dělá falešné čárky.

  • Citovat
  • Upravit
4258
18.11.11 08:41

asi zalezi na monitoru, ja tam dusika vidim.

best2 jsem mela u prvniho a tretiho tehu,byla to citlivost 25 a duch znamenal tehu,zadny falesny.
preju //.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty